Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Cherniernier reče pred 42 minutami:

Evo, jaz pa lih postavil šotor in sva pojedla čevape Kočevcu v čast. Zdaj pa na polno oblaki, let them come, jaz grem spat, pa če me s šotorom vred odnese

dokaj spolno, ko moski napise, da je drugemu moskemu postavil sotor v cast

DaCapo reče pred 58 minutami:

Summoning @lizz: bi ti lahko nekak prepričala Tomazeka, da bi plesal tudi ne smrtno pijan? ;)

kaj ne znas fanta zaprosit za roko?

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 24. 6. 2021 at 21:02:

 

Kje pa si ti btw? Zgleda spregledal al pa nisi povedal :D

 

Kakorkoli in kjerkoli že... Uživajta max... 

 

Na Sočo sva šla kampirat. Včeraj je bila proper nevihta, ampak je šotor zdržal. Danes je pa chill. Jutri ali pa v nedeljo pa domov, pač tak na easy dve-do-tridnevni oddih. Neki časa že nisem taboril, nazadnje v Bosni ene tri leta nazaj, samo tam sem mel un šotor, ko ga sam vržeš na tla, pa se sam naredi :D. Kvaj pa ti Tomazek, za DaCapota vidim, da še kar ni nehal s plesom haha

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 5 minutami:

Kvaj pa ti Tomazek, za DaCapota vidim, da še kar ni nehal s plesom haha

 

Prvo kot prvo... ne da bi ti pamet solil.... ampak ti si štajerc, lükar, prlek... al tu negi vmes. Ni kulturen izraz "kva".

 

Drugo kot drugo, na plesišče grejo samo moji posmrtni ostanki. Razen, če @DaCapo obljubi, da se boma mujckala.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Če to misliš za naju... jaz sem prestar za šotor!


Nikoli nisi prestar za šotor. Meni je to milina. Na vrtu bi si ga postavil in spal tam, trenutno pa se tolažim z Alexo, ko ji rečem: "Open rain on a tent."

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 urami:

@Cherniernier: kakšen šotor imaš? Res me zanima, ker nekaj bi rad nabavil za to poletje. Vsaj za 2 osebi mora bit, pa ne, da ga samo vržeš na tla, ker tisti so mi bolj tako-tako, oz. so dejansko no-go.  

Ne vem točno modela, je pa za 4 osebe. To nama je minimum z ženo, ker sva rada na komot 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...