Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 26 minutami:

Ma tu je res first person viden propad konzolašev, ki se pečajo z drogami. Naše drugo srečanje, pomoje tam okoli 2018. V lepo urejenem lokalu s hipster cozy vibe, na mizi videoigre in debate o pivu. Vsi lepo oblečeni, Slinch čekira novo mini konzolo, Jin zraven si z dlanmi nežno greje premrzlo pivo, vsi prijatelji, dobre volje, urejeni, zrihtani.

 

In pol konec leta 2021, ko smo se srečali v centru:

l6v7327.jpg

Sredi noči, razfukana nasmetena miza ko pri džanksih, poceni klobase za pse, ki jih prinese Slinch, neke žemlje z mesom, ki ga je Galko izprosil pri šipcu v centru, vsi razočarani nad lajfom, čamir na skrivaj pod mizo z vžigalnikom kuri žlico, Šimša pa zraven itak živčen, ker že 7 ur ni dobil šusa

 

Šit! Kdo za vraga pa je to??? Ta je pa res čist v kurci!

 

l6v7327.thumb.jpeg.5b6370e42fb756a68b1588f39b82219f.jpeg

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Ma tu je res first person viden propad konzolašev, ki se pečajo z drogami. Naše drugo srečanje, pomoje tam okoli 2018. V lepo urejenem lokalu s hipster cozy vibe, na mizi videoigre in debate o pivu. Vsi lepo oblečeni, Slinch čekira novo mini konzolo, Jin zraven si z dlanmi nežno greje premrzlo pivo, vsi prijatelji, dobre volje, urejeni, zrihtani.

 

In pol konec leta 2021, ko smo se srečali v centru:

l6v7327.jpg

Sredi noči, razfukana nasmetena miza ko pri džanksih, poceni klobase za pse, ki jih prinese Slinch, neke žemlje z mesom, ki ga je Galko izprosil pri šipcu v centru, vsi razočarani nad lajfom, čamir na skrivaj pod mizo z vžigalnikom kuri žlico, Šimša pa zraven itak živčen, ker že 7 ur ni dobil šusa

To je zato, ker se delate fine, ko/če je zraven kak starejši občan... takole ste pa pol čist razpuščeni. :panika:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Lizz ni bilo na noben meet, pa itak zdaj že pravega meeta ni bilo od covida dalje, sam neki smo se po bubblih dobivali. Bolj druženje kot meet

 

Pomoje bo konec maja spet en pravi all inclusive meet, da spoznamo nove face

 

DaCapo, a boš prišel? Ali spet stisnil prpo. Mi čakamo na jin juho

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

A lepe Lizz pa ni bilo na tem zadnjem meetu? /samovprašam 

 

Če ti uspe v tej družbi izpasti lep in to celo kot ženski, si kar Miss sveta potencial

 

Jaz sem recimo SVINJSKO hud tip, uno vsak bi me pofukal TAKOJ, folk žvižga za mano na busu, pedrom v Tifflu se zmeša ko začnem mešat ob štangi, neznane pičke mi pošiljajo invajte na FB... pol se pa uporabnik @Jin sleče in zgoraj brez kaže kako se ergonomsko pravilno drži joycone pa se sam poberem domov furat tovornjake in vlečt hlode iz šume

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

@Hernier
Srčno rad bi prišel, res res res. Upam, da bo dogodek pravočasno napovedan, pa da se nekak organiziram in se res KONČNO v živo udeležim. Đin juha komot.

edit: pridem že samo zaradi tega, da Galka spoznam v živo in skupaj zapleševa ob štangi ;) Ženske bi verjetno "dol padale".

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 24 minutami:

@Hernier
Srčno rad bi prišel, res res res. Upam, da bo dogodek pravočasno napovedan, pa da se nekak organiziram in se res KONČNO v živo udeležim. Đin juha komot.

edit: pridem že samo zaradi tega, da Galka spoznam v živo in skupaj zapleševa ob štangi ;) Ženske bi verjetno "dol padale".

Bo vsekakor vsaj 1 mesec vnaprej napovedano, to bi ti skoraj lahko uspelo se organizirat

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 42 minutami:

Lizz ni bilo na noben meet, pa itak zdaj že pravega meeta ni bilo od covida dalje, sam neki smo se po bubblih dobivali. Bolj druženje kot meet

 

Pomoje bo konec maja spet en pravi all inclusive meet, da spoznamo nove face

 

DaCapo, a boš prišel? Ali spet stisnil prpo. Mi čakamo na jin juho

Juha iz uporabnika Jina.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 urami:

Kaj tu na forumu vas je večina nekih "drogerašev"? Mislim... trava je trava in dolgoročno privede tudi do težjih mamil. Ali? 

milk is a gateway drug

vsi so z njim začeli

 

Galko reče pred 1 uro:

 

Če ti uspe v tej družbi izpasti lep in to celo kot ženski, si kar Miss sveta potencial

 

Jaz sem recimo SVINJSKO hud tip, uno vsak bi me pofukal TAKOJ, folk žvižga za mano na busu, pedrom v Tifflu se zmeša ko začnem mešat ob štangi, neznane pičke mi pošiljajo invajte na FB... pol se pa uporabnik @Jin sleče in zgoraj brez kaže kako se ergonomsko pravilno drži joycone pa se sam poberem domov furat tovornjake in vlečt hlode iz šume

lahko potrdim

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 21 minutami:

@tomazek: kaj meniš? Greva na meet?

 

Ufff... to pa je res skoraj mission impossible. V zadnjih letih, ko nisem tolko skakal okrog, se mi je vožnja prav zamerila in mi je muka se peljati kam dlje že po obveznih oprakih. Zdaj, da grem v Ljubljano, naredim skoraj 400km spit 3,4,5 pirov in si iskat prenočišče, ker voziti ne smem... :confused::D Pa itak sem edini s teh obrobnih krajev Slovenije.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@tomazek: pa saj to je vse samorazumevno. Bova šla kar s taxijem, pivo v potokih, prenočišče itak. Ampak pustimo času čas, da najprej vidimo kako bo sploh z meetom. Lokacija je kar pomembna, kakšno gostišče izven centra bi bilo recimo zelo kul. V Šentvidu sem recimo preživel kar nekaj let (v času službe). Gostilna in pizzerija Jelen. Ampak kolikor vidim, imajo sedaj "trajno zaprto" ??. :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Drgač evo, če že malo gledamo datume, kako se vam zdi vikend 20-22 maj. Ljudje takrat še niso na dopustih, hkrati pa je čisto mogoče, da bo dovolj toplo, da bomo nekje zunaj relaksirali. Kako se vam zdi tisti vikend (res je to še zelo zelo daleč, sam ajde, probam neki po filingu zbrat)? Malo mnenja, preden odprem uradno temo. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Pred 20 leti bi letel kot nor na take pizdarije... Zdaj pa sem precej umiril konje.

Drgač meni se zdi, da se imamo vedno mega fajn. Ponavadi smo dokaj rahlo pijani in se pogovarjamo o From igricah, pasjih jajcih in podobnih stvareh. Ko nam začnejo ženske pisat, da moramo prit domov, gremo še v Mcdonalds (warianta pijan pešak na drive) in pol na mesto za invalide jest burgerje pa se nastavljat, da se nas čimbolj vidi, da nas opazi kakšna Galkotova stranka in mu sfukamo posel. 

 

Ne saj ne, pač res je na izi druženje, pirčki, debate o igricah in lajfu. Nimaš kaj zgrešit IMO

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Samo še airsoft replika kakega kultnega orožja ti manjka in si direkt za glavnega protagonista Hotline Miami 3.


To ni problem. Mi bo pubec posodil kulsko repliko ali pa celo dve. 
Zdaj sem ga celo malo hecal, če pride zraven, pa je rekel, da nobenega ne pozna in da bomo kao sami starci na kupu. :) 
Sicer pa je on itak vsak drug vikend v Šiški, z mamo sta namreč redno pri njenemu prijatelju. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...