Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 5 minutami:

Elden Ring ng+4. here comes Tomažek

 

Zaj sem se 2 dni tolažil, da je bolje, da berem knjige in se malo losam zijanja v te elektronske naprave non stop. Potem pa sem se včeraj zvečer zavedel, da berem knjige na iPadu :D In da je verjetno to ipak tudi elektronska naprava.

 

Zakaj me ni pograbilo pred 2-3 tedni, ko sem bil še čist v igranju :ranting:Bi z veseljem brezbrižno sedel doma.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:

@tomazek: pa to naredil tisti hitri test doma ali si šel "uradno" ?

 

Hitri test doma. Saj drugih testiranj niti ni več. Saj bom jutri še enkrat probal. Ampak sem dejansko čuden. Teče z nosa, kašljam 3x bolj kot ponavadi, zvečer me je oba dneva trosilo nekaj časa... Jutri zjutraj pokličem in povprašam zdravnika kako in kaj. Sedaj te baje niti ne pošiljajo več nikam, ampak ti rečejo, da kar ostani doma 5 dni (al 7) in to je to. Živi bili pa videli :)

Povezava do prispevka

Itak, se zgodi. Kolega, ki dela v AT, je bil 2x pozitiven doma in je moral v AT na PCR za službo in je PCR bil obakrat negativen. Ravnokar dobil še 5 testov (danes sem se drugič testiral v dveh letih :) ) in v soboto dopoldan ponovim... če je negativen, imam ob 13h po kosilu že nekje na terasi pir v roki :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Kakorkoli, jebote tvoj Covid, jaz mam resne probleme. Alergije me ubijajo :D

 

Ojej... ker so te preveč razvalaki kot froca. Od tega pridejo alergije. Vse sterilizirati, ne pipaj to, ne ono... jaz sem palec sesal do 6 leta in pri sorodnikih non stop lutal po hlevih in božal posrane krave, svinje, pse, mačke... pa prst direkt v gobec. Odporen na te pizdarije danes :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 minutami:

 

Ojej... ker so te preveč razvalaki kot froca. Od tega pridejo alergije. Vse sterilizirati, ne pipaj to, ne ono... jaz sem palec sesal do 6 leta in pri sorodnikih non stop lutal po hlevih in božal posrane krave, svinje, pse, mačke... pa prst direkt v gobec. Odporen na te pizdarije danes :D


na alergene ja, ostalo zdravje pa bol bougo.. tak da 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 32 minutami:

 

Ojej... ker so te preveč razvalaki kot froca. Od tega pridejo alergije. Vse sterilizirati, ne pipaj to, ne ono... jaz sem palec sesal do 6 leta in pri sorodnikih non stop lutal po hlevih in božal posrane krave, svinje, pse, mačke... pa prst direkt v gobec. Odporen na te pizdarije danes :D

Eh kurac. Ko sem še živel na kmetiji v bosni, nikoli nobene alergije, samo slanina in česen in kravje mleko. Odkar sem v Sloveniji, vse šlo v 3pm 😄

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Eh kurac. Ko sem še živel na kmetiji v bosni, nikoli nobene alergije, samo slanina in česen in kravje mleko. Odkar sem v Sloveniji, vse šlo v 3pm 😄

 

Evo, to je to! Zdaj samo še povej, da si začel v Sloveniji jesti čičeriko, lečo, bulgur (če sem prav napisal) in podobne pizdarije pa imamo odgovor na dlani :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ej, je kdo jedel keri ta sir brez laktoze? Je full drugačen okus? Včasih sem mel rad sire od Zelenih dolin, zdaj pa že dolgo časa opažam, da imajo parktično samo še sire brez laktoze. V čem je fora? Al ma samo Mercator to in imajo drugače tudi navadne? Pri čisto vseh njihovih sirih je znak brez laktoze (Gauda, Edamec, Dolinar, Šmarski rok, Trapist...). Pa za ziher nisem kupil. Čisto pa dopuščam možnost, da mogoče sploh ne bi opazil razlike.

 

1871471125_Posnetekzaslona(141).thumb.png.189befeb0afdfb2d08a8c6f9fc8d1807.png

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 55 minutami:

Ej, je kdo jedel keri ta sir brez laktoze? Je full drugačen okus? Včasih sem mel rad sire od Zelenih dolin, zdaj pa že dolgo časa opažam, da imajo parktično samo še sire brez laktoze. V čem je fora? Al ma samo Mercator to in imajo drugače tudi navadne? Pri čisto vseh njihovih sirih je znak brez laktoze (Gauda, Edamec, Dolinar, Šmarski rok, Trapist...). Pa za ziher nisem kupil. Čisto pa dopuščam možnost, da mogoče sploh ne bi opazil razlike.

 

1871471125_Posnetekzaslona(141).thumb.png.189befeb0afdfb2d08a8c6f9fc8d1807.png

Gres v hofer in kupis gaudo z laktozo kot pravi moski, ne vidim problema. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 8 minutami:

Gres v hofer in kupis gaudo z laktozo kot pravi moski, ne vidim problema. 

 

Saj nekaj takega delam :D Zdaj sem že ugotovil keri so mi dobri in keri ne. Sem pač mislil, če kdo probal isti sir z in brez laktoze in ali je velika razlika ali ne. Niti mleka brez še v lajfu nisem probal tak, da res nimam pojma.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Ej, je kdo jedel keri ta sir brez laktoze? Je full drugačen okus? Včasih sem mel rad sire od Zelenih dolin, zdaj pa že dolgo časa opažam, da imajo parktično samo še sire brez laktoze. V čem je fora? Al ma samo Mercator to in imajo drugače tudi navadne? Pri čisto vseh njihovih sirih je znak brez laktoze (Gauda, Edamec, Dolinar, Šmarski rok, Trapist...). Pa za ziher nisem kupil. Čisto pa dopuščam možnost, da mogoče sploh ne bi opazil razlike.

 

1871471125_Posnetekzaslona(141).thumb.png.189befeb0afdfb2d08a8c6f9fc8d1807.png

Ful je hud ta sir, prov čut se primankljaj laktoze, priporočam. Gouda brez laktoze 100% top šit.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...