Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 2 urama:

Zame najboljša tekma vseh časov.

Messi najboljši vseh časov.

Končno je nekdo zmagal za katerega sem navijal.

Pa tweenerju res privoščim in upam, da gresta v penzijo skupaj z Messijem.

 

Nisem ljubitelj ne Messija ne Argentine, ampak še manj sem pa ljubitelj Francije - tako da kdorkoli igra proti Franciji, je moj prijatelj (četudi je to Anglija). :D

Drugače vrhunski finale, ampak bile so še dosti jače tekme v športu od te - Super Bowl 51 je meni osebno najjača tekma, kar sem jih kdaj gledal (tisto leto je tudi Barcelona uprizorila tisti famozni povratek proti PSGju po zaostanku 4-0 in so pol v izjavi rekli, da jim je inspiracija bila ravno ta Super Bowl). 

 

Povezava do prispevka

Če ne drugega je bil vsaj končno nek finale svetovnega, ki ni bil enostranski pa vseen je 6 golov padlo + penali na konc za piko na i

 

Mogoče lah rečemo da 2006 Francija in Italija ni bil enostranski, samo tam je blo manj golov pa Francija bi zmagala, če ne bi Zidanu prevrelo

 

Ne bi pa rekel, da je bla to ena najboljših tekem v fuzbalu :)

Povezava do prispevka

:blink:

 

"Evakuacija bolnišnice v Franciji: iz pacienta potegnili bombo iz 1. svetovne vojne

 

V soboto okoli 21. ure je po pomoč na urgenco bolnišnice Sainte Musse v Toulonu prišel 88-letni občan. Med sprejemom so zdravniki ugotovili, da se mu je v danki zataknila topniška granata iz 1. svetovne vojne. Vodstvo bolnišnice je takoj odredilo evakuacijo urgentnega dela bolnišnice, vse nujne paciente pa so preusmerili drugam."

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/evakuacija-bolnisnice-v-franciji-iz-pacienta-potegnili-bombo-iz-1-svetovne-vojne.html

Povezava do prispevka

kolega je delal medicinski faks na Reki in je vmes krožil na praksi. Ko je bil na gastro oddelku, so pripeljali enega modela - nek radnik iz pristanišča - s čist vnetimi prebavili, napihnjen ko balon, uno what is going on. Naredijo rentgen - v riti ima dec porinjeno 20 cm jekleno cev, na koncu cevi iz stiroporja oblikovan glavič, vse skupaj polepljeno s selotejpom in namazano z lubrikantom. Pač persitaltika črevesja mu je potegnila cev v rit in ni več mogel dobiti ven, potem je pa pač čakal ful nekaj dni, dokler ni zaradi bolečin moral priti k zdravniku.

 

Lajner od modela, ko so ga vprašali, zakaj ima to v riti - Nisam znao, kaka cev a ste vi normalni, aja sej mogoče sem se pa res nerodno vsedel v delavnici, nič ne vem o tem pa lep ,lp :D:D:D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...