Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 19 minutami:

Razmišljam še o najbolj pričakovana igra, morda kak side pangeneracijski twist v stilu "najljubši open world iz videoiger", da bo še kakšno splošno vprašanje

 

Pa ful bi sedla kakšna anketa, ki bi se navezovala na woke/anti-woke igre, glede na to, da se 3/4 leta samo o tem pogovarjamo, ampak mi nič ne pade na pamet :D 

 

Kategorij je lahko 6, dajte še kakšno idejo. Sploh @Aktivist Vanč, da ne bo pol, da sem spet riggal glasovanje :D 

 

Glih letos bi uvedel to kategorijo, ko se nič ne pričakuje celo večnost in gre gaming v kurac počasi.

 

Ne zanimajo me kategorije. Glej, da bo tisto, kar bo fer in po predpisih, pa bo vse OK. Sam pač verjamem v to, da neke standarde lahko imamo tudi na tako "special" forumu kot je mn3njalnik.

 

Vseeno te imam za moralnega človeka in če boš letos po zaključku glasovanja (za razliko od preteklih tekmovanj) sam imel čisto vest, potem bo vredu tudi zame.

Povezava do prispevka

Med najbolj pričakovanimi igrami imam dve. Loco Motive in Old Skies.   Hmmm. Loco bi moral biti konec leta (če gre verjeti), za Skies pa so javili da bi naj bila v prvi četrtini 2024. Ahja, čakam tudi Death Corp (coming soon).
Ne vem pa za katero od teh bi glasoval. Težka odločitev! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Dons sem šel na triple cheeseburger nimam pojma po kolkih letih. Ker sm fan double (poleg mccountry, to je edino kar mi je tm cool), sm si reku, ok ql mi je a ne, sam manjka temu triplu neki, da odstopa od doubla, ker če fukneš far € več za triple, more neki izstopat. In sm si reku, jz bi fuknu not en bacon. Evo to rab triple cheese za isto ceno. Zdej pa, lahk sm useku čist mim, al pa tud ne. Kdo bi vedel.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

na tem forumu se lahko dela marsikaj

 

lahko se obljavlja skrajno leva hardcore sjw woke they/them mnenja

 

lahko se objavlja skrajno desna nazi scum hilter na sankah komentarje

 

lahko se lepi gife ogromnih kurcev z čudovitimi glaviči in utripajočimi žilami in sveže obritimi mošnjami, namazanimi z olivnim oljem

 

 

 

kjer bomo pa potegnili mejo in ustavili konje, je pa dissanje mcdonalds tripplecheesov

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

ja ma jaz sem bil ze banan od predstavnika oz priverzenca stranke levica, ker sem izrazal moje politicne nazore

to se spomnem

 

bolj je tako da se na tem forumu lahko dela marsikaj PIKA

(posebej ce si nek levi serif) 

 

kar je seveda lasnost fašističnih komunistov

ampak pustmo to no

 

tripplechees je itak najboljsi sendvic

prav uno ko ga ugriznes ti je jasno zakaj ljudje umirajo od holesterola in zakaj bo se naprej tako

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

ja ma jaz sem bil ze banan od predstavnika oz priverzenca stranke levica, ker sem izrazal moje politicne nazore

to se spomnem

 

bolj je tako da se na tem forumu lahko dela marsikaj PIKA

(posebej ce si nek levi serif) 

 

kar je seveda lasnost fašističnih komunistov

ampak pustmo to no

 

tripplechees je itak najboljsi sendvic

prav uno ko ga ugriznes ti je jasno zakaj ljudje umirajo od holesterola in zakaj bo se naprej tako

Kot, da ima političn usmerjenost kakršnokoli vezo s tem koliko je nekdo gnil ali ne.

Vsi, ki se zanimate za politiko ste isto v kurcu. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Ima kdo kak torrent ali karkoli do božično/novoletno/zimskih (pač prazničnih) pesmi? Angleških najdem celega fuka, rabil pa bi še naše in hrvaške... En kolega bi mel za lokal, da vmes vrti in bi miksal ang/slo/hr... :D

 

reč mu da nej se fukne po štengah in se med padanjem poči, konjo jedan

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Ima kdo kak torrent ali karkoli do božično/novoletno/zimskih (pač prazničnih) pesmi? Angleških najdem celega fuka, rabil pa bi še naše in hrvaške... En kolega bi mel za lokal, da vmes vrti in bi miksal ang/slo/hr... :D

naj kupuje plate, teh božičnih je kot dreka na vinilkah

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...