Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Ima kdo kak torrent ali karkoli do božično/novoletno/zimskih (pač prazničnih) pesmi? Angleških najdem celega fuka, rabil pa bi še naše in hrvaške... En kolega bi mel za lokal, da vmes vrti in bi miksal ang/slo/hr... :D

 

V ozadju naj se na loop rolajo filmi Die Hard, čez pa naj poka od Mariah Carey božični album in mate popoln božični ambient. Pije se pa izključno jajčev liker in CocaCola.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

reč mu da nej se fukne po štengah in se med padanjem poči, konjo jedan

 

Najbolje, da vrti metal in odžene vse stranke :D

 

Halo človek! Tu se goveja muzika posluša 24/7 in malo hrvatov vmes. Jaz bi tudi to vrtel kar pač stranke poslušajo, ne pa jaz. Bi vrtel tudi cerkveni pevski zbor, če bi blo treba :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Meni je cool, samo mora bit normalna količina in intimno narejena, po možnosti čim bližje 25. decembra. Božična estetika sreji novembra mi je ogabna. Ampak to je itak ZDA fora, k ne morejo en mesec normalno preživet, ne da bi bili tesnobni, ker je 'samo navaden mesec'. Zato sta tam zdaj september in oktober halloween meseca in november ter december božična.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

 

Najbolje, da vrti metal in odžene vse stranke :D

 

Halo človek! Tu se goveja muzika posluša 24/7 in malo hrvatov vmes. Jaz bi tudi to vrtel kar pač stranke poslušajo, ne pa jaz. Bi vrtel tudi cerkveni pevski zbor, če bi blo treba :D

 

karkoli, sam ne božičnih

 

ajd, pogojno tole 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 minutami:

 

karkoli, sam ne božičnih

 

ajd, pogojno tole 

 

 

Ti zgleda ne veš, da tu stranke pridejo težit kelnarcam glede glasbe, če je kaka čudna, ki je niso vajeni :D Samo malo bolj divje ali kak rap pa se zgražajo kaj je to za glasbo.

 

To seveda govorimo o strejši kmečki populaciji, ki svoje vnučke pripeljejo na tortico ipd.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 29 minutami:

Potrošništvo... psihološka ocena, da ljudje več zapravljajo, če imajo praznični občutek. Zato se tudi okrašujejo trgovski centri toliko prej kot nekdaj.

Ja sam kaj pa folk k sam od sebe zrihta stanovanje v božičen izgled? Nekaterim je to lajf, pa tud ne kupujejo vsako leto novo robo. Meni je kulsko, ne da se mi pa vsako leto jebat s tem. Mogoče je zaenkrat še prelepo vreme

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...