Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 1 minuto:

omg to je bla pol una proper cringe geek scena, ko se ženska odpravi zjutraj, ti pa objokan prosiš, če bi se poročila s tabo? :D 

V bistvu sva se spoznala na enem eventu, mislim da je takrat delala pri Rocksteadyju pa da sem ji ubacival ful lame lajne a la "ej glede na trailer, ki ste ga kazali, kako Batman ne ubije nikogar, če meče bombe v folk" 

 

Pol sva se najprej na unem eventu zapletla, pa res sva imela dober vibe, kljub temu da je okoli bilo ful cringe folka okoli. Pol sva šla do nje, ker je živela blizu s podzemno in preživela najprej one night stand pol pa še extra day or two stay. Meni se je zdelo, da se dobro razumeva, cel cajt sva ali bila naga ali pa se pogovarjala :D. No, potem pa sem kmalu imel let nazaj v Slovenijo in pač ji po prihodu v Rupo napišem eno sporočilo, kao lepo je bilo, dajva še se kdaj videt, meni ni panike uletet, takrat so bili leti v UK še zelo poceni, od nje pa samo ghosting po faci :D:D:D. Pol, ker mi je bila res kul, sem si rekel, ajde, še enkrat pišem, bom požrl dostojanstvo. Ampak je tudi na drugi mesidž padel ghosting, tako da sem lep lpjal proč 

  • Solzice 11
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

a med prevažanjem mcdonalds wolt dostave doživiš bolj kompleksne interakcije? :D 

nimam cajta za nič

dobesedno

ne vozim več

 

ma ne sej je kul zgodbe. taka ki bi si jo jaz želel, a si je ne morem dopustiti :) mal tečen dan. ni blo negativno rečeno. 

 

 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

Pa sem mislil, da bom danes jaz vletel z najbolj tragično zgodbo zarad policije.

 

Ćamir zmagal, čestitke brat!

 

Prov ne.

 

Mi se kle pogovarjamo, kako ni dobro ga povsodtišat. In ja se strinjam, največja laž je, kar sem jih slišal od starejših je, ko si mlad morš sam fukat, za vsako ti bo žal, k jo nis... Sad story je to, da imaš v bodycountu od Jabba the Hut sestro.

 

Čamirja je tako huda bejba spolno izkoristila, da je razvil čustva. Kje se prijavim? 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 43 minutami:

V bistvu sva se spoznala na enem eventu, mislim da je takrat delala pri Rocksteadyju pa da sem ji ubacival ful lame lajne a la "ej glede na trailer, ki ste ga kazali, kako Batman ne ubije nikogar, če meče bombe v folk" 

 

Pol sva se najprej na unem eventu zapletla, pa res sva imela dober vibe, kljub temu da je okoli bilo ful cringe folka okoli. Pol sva šla do nje, ker je živela blizu s podzemno in preživela najprej one night stand pol pa še extra day or two stay. Meni se je zdelo, da se dobro razumeva, cel cajt sva ali bila naga ali pa se pogovarjala :D. No, potem pa sem kmalu imel let nazaj v Slovenijo in pač ji po prihodu v Rupo napišem eno sporočilo, kao lepo je bilo, dajva še se kdaj videt, meni ni panike uletet, takrat so bili leti v UK še zelo poceni, od nje pa samo ghosting po faci :D:D:D. Pol, ker mi je bila res kul, sem si rekel, ajde, še enkrat pišem, bom požrl dostojanstvo. Ampak je tudi na drugi mesidž padel ghosting, tako da sem lep lpjal proč 

Hernire reče pred 1 uro:

Jaz niti ne bi mogel seksat z nekimi randomi, enkrat v lajfu sem imel proper one night stand in bil pol sfukan 2 meseca, ker sem se zatrapal

 

Zdaj pa me itak še povsod spremlja ženska, nazadnje sem videl, da je v creditsih Baldur's Gate 3 mater milo :D 

 

 

ja glej to pa delajo hormoni pac.. samo da se spraznis, da imas pol neki casa mir

ceprav zadnje case sem postal ko kekit, se ko mi kaksna dobr precka pot, dozivljam take obcutke kot da @Aktivist Vanč napise komentar v gostilni... 

 

drugace pa meni se zdi ta tvoja zgodba dobra

ves da ce ni nesrtecnega konca pol zgodba ni prava

 

sicer pa boslje tako, ves da bolj se navadis slabse je, sploh pa, ce se porocis pol po sploh po par letih ti gre ze na zivce in razmisljas, ce bi ji dal kaj v juho 

 

kar pa se tice bad filinga this is the way my frand :) s casom se ojacas

 

se spomnem, ko je moj nono na smrtni postelji govoril, da je bil 1x v benetkah na nekem sluzbenem potovanju in je spoznal neko italijanko tam ob velikem kanalu, da je sel 3x mimo z gondolo in pol so upali neko ultra romanco, pol da so ga mogli preganjat iz benetk kaj bos ti yugoslovan tle, ker je bila iz neke pomembne druzine kao, no pol je sa studirat ZDA postala nek zdravnik in neki ga vabla gor in to.. skratka ne vem kaj je res in kaj ne ampak to so te nesrecne, nesojene zgodbe.. boljse tako in da ti je malo zal kot da se ti gnjusi zena, ko se zbudis zjutraj in raje delas cel dan na njivi samo, da nisi doma in jo poslusas 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

sicer pa boslje tako, ves da bolj se navadis slabse je, sploh pa, ce se porocis pol po sploh po par letih ti gre ze na zivce in razmisljas, ce bi ji dal kaj v juho 

Saj zdaj sem že 4 leta poročen, tako da no worries

 

Mi je pa poroka med boljšimi odločitvami v življenju. Pač čeprav gre za samo simbolno dejanje, ki nima nujno kakšne posebne praktične vrednosti, mi res ni žal, da sem šel v to :D 

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Saj zdaj sem že 4 leta poročen, tako da no worries

 

Mi je pa poroka med boljšimi odločitvami v življenju. Pač čeprav gre za samo simbolno dejanje, ki nima nujno kakšne posebne praktične vrednosti, mi res ni žal, da sem šel v to :D 

baje lih po 4 leti zacne gaussova krivulaj upadat =))

Povezava do prispevka

@ke_kit ja ne vem, pač res nisem skoz tuki, sam parkrat sem videl da mu resno pribija, kakor je kakšna debata o ženskah. Pač incel al kaj?

 

@fauzo to se ti zdi slabo ali dobro? Jaz mislim, da je ločitev dostikrat boljša za vse vpletene. Po drugi strani je pa ogromno ljudi, ki se jim preprosto ne da več truditi in si raje iščejo nove zveze, kjer delajo iste pizdarije kot v prejšnji. In dobijo na koncu isti rezultat.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče Pravkar:

@ke_kit ja ne vem, pač res nisem skoz tuki, sam parkrat sem videl da mu resno pribija, kakor je kakšna debata o ženskah. Pač incel al kaj?

 

@fauzo to se ti zdi slabo ali dobro? Jaz mislim, da je ločitev dostikrat boljša za vse vpletene. Po drugi strani je pa ogromno ljudi, ki se jim preprosto ne da več truditi in si raje iščejo nove zveze, kjer delajo iste pizdarije kot v prejšnji. In dobijo na koncu isti rezultat.

ločitve kažejo, da ljubezen ne obstaja. 

 

takoj ko so se spremenili pogoji možnosti odnosov, se je izkazalo, da je ljubezen to kar danes pravi znanost : projekcija tega kar imaš rad na drugega. Seveda so ločitve ok, ampak pač ja ... težko je brez laži vzdrževati to iluzijo

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 2 minutama:

ja ne vem, pač res nisem skoz tuki, sam parkrat sem videl da mu resno pribija, kakor je kakšna debata o ženskah. Pač incel al kaj?

Aja, sem mislu, da dejansko govoriš meni, ker sem samski in obupan nad zvezami. Drugače na splošno imam rad ženske, sam ne take, ki bi me rade prilagodile svojim standardom. :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

vidm da deček "zakaj zapravljate čas za bedarije" spet zelo dobro koristi svoj dragoceni čas s shitpostanjem na internetnem spletnem uporabniškem forumu jocker mn3njalnik

polna luna je. ne da se delati. pa še november!

" to kaže čemernost. V njej postane tubit slepa za samo sebe, priskrbovani okolni svet se zamegli, sprevidevnost priskrbovanja je zavedena. Počtuje je tako malo reflektirano, da tubit prevzame ravno v brezrefleksijski predanosti in prepuščenosti priskrbovanemu svetu"

 

sedim pred knjigo in gledam v luft. fizično mi je slabo. 

 

tako da se opravičujem za mal shitpostanja

 

uredilo bitje fauzo
  • Trol 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 6 minutami:

Ti maš neko resno travmo za sabo, da si tako prepričan o ničnih možnostih daljše zveze z žensko.

nene jaz ne verjamem o nicnih moznostih za daljso zvezo.. pravzaprav vidim v daljsi zvezi neko romanticno utopijo polo upanja.. in mi vzbuja neko simpatijo, podobno kot otroci, ki so polni optimizma in upov v zivljenje, neka zdrava naivnost, zelja, ki skrbi za evolucijo.. spominja me na srecno odtrostvo ipd.. sam na zalsot verjamem, da je to le pravljica za odrasle otroke.. in da happily ever after ne obstaja v realnosti oz obstaja samo, ce v to naivno verjames, podobno kot bog oz. ce verjames ker hoces verjet, ker to potrebujes in verjames, da je tako boljse in se za to morata biti dva, ki v to verjameta. vse ostalo je koristoljubje. ne zanikam, da obstaja ampak enostavno nisem se tega dozivel.

 

sicer to so opazki iz moje prespektive, kako jaz dozivljam svet.. iz tega vidika je to zame resnica, ker se moje zkusnje vedno koncajo enako.

 

po dolocenem casu, daljsem ali krajsem, kvalitetnejsem ali ne.. se vedno konca isto.. ocaranje se razocara! v vezi bi ustrajal na mojo skoko le in ponavadi ustrajam dosti vec kot je potrebnmo, samo v korist otrok!! na zalsot ali na sreco, sem dozivel zeljo, da bi naridli otorke samo z eno osebo, ki jih je ze imela in pol ni bilo nekega resnega interesa v to smer.. mogoce bi potem dozivel neko novo perspektivo ampak hej.... ta ki jo imam zdaj je sekar ql

 

clint-eastwood-print-from-galerie-prints-1.jpg.bb0c6c48c2c6bf5390d8e21103c835c1.jpg 

 

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 minutami:

nene jaz ne verjamem o nicnih moznostih za daljso zvezo.. pravzaprav vidim v daljsi zvezi neko romanticno utopijo polo upanja.. in mi vzbuja neko simpatijo, podobno kot otroci, ki so polni optimizma in upov v zivljenje, neka zdrava naivnost, zelja, ki skrbi za evolucijo.. spominja me na srecno odtrostvo ipd.. sam na zalsot verjamem, da je to le pravljica za odrasle otroke.. in da happily ever after ne obstaja v realnosti oz obstaja samo, ce v to naivno verjames, podobno kot bog oz. ce verjames ker hoces verjet, ker to potrebujes in verjames, da je tako boljse in se za to morata biti dva, ki v to verjameta. vse ostalo je koristoljubje. ne zanikam, da obstaja ampak enostavno nisem se tega dozivel.

 

sicer to so opazki iz moje prespektive, kako jaz dozivljam svet.. iz tega vidika je to zame resnica, ker se moje zkusnje vedno koncajo enako.

 

po dolocenem casu, daljsem ali krajsem, kvalitetnejsem ali ne.. se vedno konca isto.. ocaranje se razocara! v vezi bi ustrajal na mojo skoko le in ponavadi ustrajam dosti vec kot je potrebnmo, samo v korist otrok!! na zalsot ali na sreco, sem dozivel zeljo, da bi naridli otorke samo z eno osebo, ki jih je ze imela in pol ni bilo nekega resnega interesa v to smer.. mogoce bi potem dozivel neko novo perspektivo ampak hej.... ta ki jo imam zdaj je sekar ql

 

 

 

 

 

to je zato ker je institucija zakona, ki temelji na konceptu ljubezni, nekaj kar nima nobene podlage v naravi. 

sej pravim. takoj ko so se ženske emanipirale je zadeva kapitulirala na celo črti. 

 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 50 minutami:

Ti maš neko resno travmo za sabo, da si tako prepričan o ničnih možnostih daljše zveze z žensko.

 

ni k nam na forumu manjka "redpillanih" ker so inceli, al pa ker so meli zelo slabo izkušnjo/e z ženskami

hell, konec moje prejšnje zveze bi me zlahka tud odnesel v kake take vode ...

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 14 minutami:

 

ni k nam na forumu manjka "redpillanih" ker so inceli, al pa ker so meli zelo slabo izkušnjo/e z ženskami

hell, konec moje prejšnje zveze bi me zlahka tud odnesel v kake take vode ...

Jst sm danes gledal tole:

 

 

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...