Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 18 minutami:

Čaki kdo je prvi uletel pisat nekomu, ki je izpovedal primer nesrečne zaljubljenosti, da je "preprost"? Ne morem gledat te ironije, ko se je njegova "zaljubljenost" dogajala na očeh javnosti in bila dobesedno nut case, pol pa pride kle neki žalit folk ko ima normalne rl izkušnje z ženskami.

in ker je on kreten, se bos se ti mal spustil pod njegov nivo?

 

ja, bravo. Res, bravo.

Povezava do prispevka
Arey reče Pravkar:

Komi čakam da fauzo neha furat ne bo me več na gnoj farse (seveda bo na gnoj, to je bolj ziher stava kot tweenerjeve ziherce kar sicer ni saying much), sam dokler se to neizbežno dejstvo ne zgodi trpimo vsi goddammit.

lej, napisal sem par postov en dan, ko mi je vse nekako čudno. se opravičujem. 

 

nimam interesa za gnoj, res ne. včasih pogledam instagnoj in me ne mika. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 46 minutami:

Čaki kdo je prvi uletel pisat nekomu, ki je izpovedal primer nesrečne zaljubljenosti, da je "preprost"? Ne morem gledat te ironije, ko se je njegova "zaljubljenost" dogajala na očeh javnosti in bila dobesedno nut case, pol pa pride kle neki žalit folk ko ima normalne rl izkušnje z ženskami.

Ma ja, ne poznam ozadja. Me je triggerala una omemba samomora. Sam to.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 minutami:

Jaz vidim samo eno rešitev za favzla, začni hodit z galkotom na njegov basket, če se le da, zafilozofiraj tam z unimi atki in poročaj kaj se bo zgodilo :D 

fak, sam mi res manjka basket. 

 

treningi so bli verjetno najbolj normalna stvar, ki se mi je zgodila :) 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

leave fauzo alone

 

why always me

 

nisem jst kriv, da je heretik beli vitez povprečnosti, ki jaše na dreku v obliki kočije rumene barve. 

sej jst bi bil tut, če bi mel to možnost. bi imelo kar nekaj mojih zgodb srečni konec. 

morda celo s sončnim vzhodom. 

 

tako pa se je treba boriti za uvelo svobodo. in to ne tako da jo restavriramo, 

saj nismo v restavraciji

 

 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

 

 

ja glej to pa delajo hormoni pac.. samo da se spraznis, da imas pol neki casa mir

ceprav zadnje case sem postal ko kekit, se ko mi kaksna dobr precka pot, dozivljam take obcutke kot da @Aktivist Vanč napise komentar v gostilni... 

 

drugace pa meni se zdi ta tvoja zgodba dobra

ves da ce ni nesrtecnega konca pol zgodba ni prava

 

sicer pa boslje tako, ves da bolj se navadis slabse je, sploh pa, ce se porocis pol po sploh po par letih ti gre ze na zivce in razmisljas, ce bi ji dal kaj v juho 

 

kar pa se tice bad filinga this is the way my frand :) s casom se ojacas

 

se spomnem, ko je moj nono na smrtni postelji govoril, da je bil 1x v benetkah na nekem sluzbenem potovanju in je spoznal neko italijanko tam ob velikem kanalu, da je sel 3x mimo z gondolo in pol so upali neko ultra romanco, pol da so ga mogli preganjat iz benetk kaj bos ti yugoslovan tle, ker je bila iz neke pomembne druzine kao, no pol je sa studirat ZDA postala nek zdravnik in neki ga vabla gor in to.. skratka ne vem kaj je res in kaj ne ampak to so te nesrecne, nesojene zgodbe.. boljse tako in da ti je malo zal kot da se ti gnjusi zena, ko se zbudis zjutraj in raje delas cel dan na njivi samo, da nisi doma in jo poslusas 

 

drugač mislim da nas je tle vsaj par v dolgotrajnih srečnih zvezah

tko da ne vem, men je kr tragično če misliš da je to nujen razplet

fauzo reče pred 1 uro:

leave fauzo alone

 

why always me

 

nisem jst kriv, da je heretik beli vitez povprečnosti, ki jaše na dreku v obliki kočije rumene barve. 

sej jst bi bil tut, če bi mel to možnost. bi imelo kar nekaj mojih zgodb srečni konec. 

morda celo s sončnim vzhodom. 

 

tako pa se je treba boriti za uvelo svobodo. in to ne tako da jo restavriramo, 

saj nismo v restavraciji

 

 

a zakaj

zato k noben drug ne kr pride v temo pa označi človeka za preprostega zato k je podelil eno zgodbico iz življenja

to je tvoja specialiteta, absolutno si kriv, in izgovarjanje na polno luno je še kr višek hinavščine

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...