Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 4 urami:

Enkrat smo se menili o old school trash tier šiptarskih hamburgerjih. Evo našel enega epic trash tierja: Gricko burek pri Brezovici. Res mega nice. Strežejo res old school albanci. Klientela sami albanci in bosanci, jaz sem bil edini slovenec kljub temu da je bilo nabito polno. Res lepe frizure na lešnika, kvadratne glave, Kenzo puloverji za 300 eur, zlati lanci, Scania brezrokavniki, radničke DARS hlače, zunaj bemfli za 100 jurjev in polkamion za polagat cestne stožce, tko res top scena. Vzel sem čizburger in je bil TOP. Dejansko vrhunski znotraj teh old school trash burgerjev, o kerih smo se menili, da so že čist izginili. Počutil sem se ko da imam 10 let na morju v Červarju. Zelo priporočam!

Hajfajv fellov Gricko enjoyer :D

 

Jst sam jufko pa mesnega krkam tam. Fotr kdaj kup baklave tam pa so kr hude.

 

Zdej ma parking se tam cez cesto, tko da se ne rabis guzvat tja notri v tisti mejhn parkplac.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 40 minutami:

blo lepo dokler je trajal, zgleda ze vsak belcek slovencek iz Vevc ve za grickota kar loh pomen samo eno, zadeva bo sla v kurac : D

 

Hehe :D Ne bi nikdar vstopil v tak pajzelj, ampak igram basket direkt zraven in soigralci vedno hypajo zadevo (ouuu kva bo zdele sedel gricko, moo jaz ga bom kar poklical da pripravi burek pite - en model ga ima dejanako na fast dial lol), pa sem pač moral sprobat :)

 

Bo očitno res treba še to burek pito sprobat al korkoli že je to

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ah, to je ol’ “veteran over 40 v vaški ligi” arhetip spika, variacije so samo glede na šport.

 

“Bolj taktično” je v prevodu 20 let čikov in alkohola took its toll, zdej me špika v prsih ko naredim tri hitrejše korake.

 

Izgovori in copi športnih hasbeen geriatrikov so meni nekaj najboljšega na svetu. Model bi držal Donketa, a obrne si gleženj ob dvokoraku v prazni raketi. Premalo taktično krenil.

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 32 minutami:

no isti tip ima tud lajnerje "ne tako šprintati v kontro fantje, dajmo malo počasneje igrat, bolj taktično!!", s tem da smo "fantje" v povprečju stari 40 let in da večina folka zaradi bolečin v križu fura superge na ježka

lahk se pride pridružit seniorjem k moj fotr igra z njimi, oni bojo dost počasni zanjga

Povezava do prispevka

Hehe ne ne, sej dec drgač super igra, sam pač ja, emšo pa gricko burek na speedialu naredita svoje :D

 

Je pa epic družba za basket. Ful enih fotrov v 40ih, ki se neki trudimo pa neki gre, neki pa ne (večina ne). Pol maš mlajše momce v 30ih, ki so itak ful hitrejši, vsakič pa uleti še kak študent v faking prime 20ih, ki ga pa itak vsi sam gledamo, uuuuu šta to radi :D Za dodaten bonus hodi igrat pa še en tip, ki igra v 2. slovenski ligi, pač tko, profesionalen basketaš je :D Pa ga mal kuca med igro, cepa stapback trice folku v faco in mal dribla 40. letne siromake :D Verjetno blaga oblika sadizma al neki. 

 

U glavnem res top miks, vsakič se ful veselim špilat. Ekipni športi so top cock james bond

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

V 60tih se začne “v naših cajtih” spika. 
 

V šolo in iz šole v hrib (kot neka Mc Escher slika), temperatura ali -20 ali +40, nikoli nič vmes, hardcore as fuck. cigani, lokalni kmeti in JNA vojaki lurkali za fajt nonstop, sodeč po zgodbah jim je življenje izgledalo kot da so Vietcong v 70tih - na -20C.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 minutami:

V 60tih se začne “v naših cajtih” spika. 
 

V šolo in iz šole v hrib (kot neka Mc Escher slika), temperatura ali -20 ali +40, nikoli nič vmes, hardcore as fuck. cigani, lokalni kmeti in JNA vojaki lurkali za fajt nonstop, sodeč po zgodbah jim je življenje izgledalo kot da so Vietcong v 70tih - na -20C.

Pa ni važno al so bili naši pradedki in prababice iz Ptuja, Nove Gorice, Ljubljane, Haloz, obale ... zmeri se je hodilo v osnovno šolo peš 10 km po -20°C in metru snega 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 minutami:

Pizda upam si trdit, da je enih par za katere mi bo tudi pri 60tih zal, da sem jih in ko se zdaj spomnem me primejo postene krcevine

Jaz niti ne bi mogel seksat z nekimi randomi, enkrat v lajfu sem imel proper one night stand in bil pol sfukan 2 meseca, ker sem se zatrapal

 

Zdaj pa me itak še povsod spremlja ženska, nazadnje sem videl, da je v creditsih Baldur's Gate 3 mater milo :D 

uredilo bitje Hernire
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 30 minutami:

Jaz niti ne bi mogel seksat z nekimi randomi, enkrat v lajfu sem imel proper one night stand in bil pol sfukan 2 meseca, ker sem se zatrapal

 

Zdaj pa me itak še povsod spremlja ženska, nazadnje sem videl, da je v creditsih Baldur's Gate 3 mater milo :D 

A si se kdaj vprašal kolk sidequestov je iz tega one night standa :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...