Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chenier_ reče pred 10 minutami:

A lahko nek šerif pogleda, zakaj je moj račun ĆENIR zaklenjen? Ne spomnim se, da bi delal sranje, ko se probam loginat mi napiše "tvoj račun je zaklenjen". 

 

Nič ne kaže, da bi bil zakljenjen. Edini warn imaš tisto od Thriviala iz junija.

 

Kitajci IMO, predlagam da se povežeš z DaCapom :D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

@Chenier_ račun Čenir: 

3 opozorilne točke, Dodeljene omejitve:
Content moderated
Omejeno objavljanje
Prepovedan

Kako, kdaj in zakaj pa ne vem (tega jaz ne vidim v panelu). Sicer pa imaš itak primarni Ćamir account ali?

Saj na tem osnovnem ĆAMIR-ju dobim to opozorilo

 

Za ta account zgoraj se ne spomnim, komu točno sem ga dal. Vem, da nekdo ni mogu čekirat Gnoja in sem mu nalepil na ZS podatke od računa, zgleda si je pridelal ban :D 

 

Pismo, izpadem kot najhujši razbojnik

Povezava do prispevka

No, sej ni važno, na srečo mam 3 accounte, ker sem kljub relativni pridnosti in doprinosu skupnosti zmeri naletel na neko mino in fasal permaban (na prejšnjem forumu od Tucota in Febota), tako da sem moral nove račune naredit

 

Ob prehodu na nov forum pa so bili vsi unbanani oziroma ban ni bil zabeležen :D 

 

Tako da ni panike, tale je še FREE, zdaj moram samo lagano postat in ne naletet na trigger happy šerife 

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 2 minutama:

Saj na tem osnovnem ĆAMIR-ju dobim to opozorilo

 

Za ta account zgoraj se ne spomnim, komu točno sem ga dal. Vem, da nekdo ni mogu čekirat Gnoja in sem mu nalepil na ZS podatke od računa, zgleda si je pridelal ban :D 

 

Pismo, izpadem kot najhujši razbojnik


Na ĆAMIR accountu ni aktivnih omejitev. Vsaj jaz ne vidim ničesar. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

Cak camir, a ni blo to k sta z galkotom neki jokala prvi tedn foruma pa vaju je febo pobanal

Torej, po spominu

 

Imel sem osnovni račun: Chenier

 

In mi ga je permabanal Tuco, ker sem mu nekaj utrujal v Slikosuku, pa nek psiho izpad je mel, pomoje kakih 7 let nazaj

 

Sem naredil račun Atzar in postal dalje na njem

 

Pol so odprli registracije in sem si nazaj registriral account Chenier, sam je bil Chenier_ al neki

 

In pol sem v Rokodelstvu al nekje neki utrujal Febotu in me je perma banal

 

In pol sem si naredil account Čenir

 

Vsi ti računi pa so bili ob prehodu na nov forum unbanani, zato sem naenkrat imel skladovnico računov kokr da sem tahuj forumski psihič 

Povezava do prispevka

  

Sovica reče pred 6 minutami:

Cak camir, a ni blo to k sta z galkotom neki jokala prvi tedn foruma pa vaju je febo pobanal

 

Ne, nič takega ni bilo. Sam kasneje sva se joinala, ker sva imela gay seks in pa ker je na začetku kazalo, da bo novi forum katastrofa. Pa se je na srečo konec koncev prav lepo obnesel :) 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 9 urami:

Torej, po spominu

 

Imel sem osnovni račun: Chenier

 

In mi ga je permabanal Tuco, ker sem mu nekaj utrujal v Slikosuku, pa nek psiho izpad je mel, pomoje kakih 7 let nazaj

 

Sem naredil račun Atzar in postal dalje na njem

 

Pol so odprli registracije in sem si nazaj registriral account Chenier, sam je bil Chenier_ al neki

 

In pol sem v Rokodelstvu al nekje neki utrujal Febotu in me je perma banal

 

In pol sem si naredil account Čenir

 

Vsi ti računi pa so bili ob prehodu na nov forum unbanani, zato sem naenkrat imel skladovnico računov kokr da sem tahuj forumski psihič 

Fak ej... saj nemrem verjet. Sem mislil, da sem jaz največji idiot. Pa težko pariram 3 banom in AE-jem. Svaka čast, zavidam malo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...