Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chenier_ reče pred 21 urami:

Zgleda je res nekdo probal loginat v moj account in mi ga je zato zaklenilo, tole sem našel v spam folderju

 

Živijo Čenir!

Zaznali smo 4 neuspelih prijav v tvoj račun. Izvor prijav je Cerknica, Cerknica, 1380, Slovenia.

Jaz nisem bil, se pa strinjam, da je realno samo en kandidat iz Cerknice:D A je sploh še kdo poleg mene in njega na forumu?

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
samo_hren reče pred 3 urami:

Vprašanje glede GOG-a. Zanima me, v kakšni obliki prejmeš igro, ki jo kupiš pri njih. Dobiš kodo, ki jo redeemaš, ali je špil avtomatično vezan na nek account?

 

Tole diši po nakupu DIGITALNE igre. Kako pa to? :D 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 4 urami:

A gre kdo to soboto, 5. septembra, na StarFall 5, v Kranju?
Sicer a sploh kdo ve, če se bo ta dogodek odvijal, ker je bila zdaj pred kratkim neka oh-in-sploh scena glede Koronce?

ne. prestavljen je.

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka

Ya ya saj enka je tudi top, pismo nekje tam tam z dvojko

 

Mislim vsaka konzola je imela dosti hudega materiala

 

Dejch, če bi v trojko uletel proti koncu generacije, ko bi imel na zalogi 20 tops igric, bi ti najbrž tudi top dogajala :D 

Povezava do prispevka

Drugače sem enemu kolegu, ki je nazadnje igral GTA: San Andreas, potem pa do pred par meseci opustil gaming — sedaj pa kupil PS4 — dal za probat Red Dead Redemption 2 in Uncharted 4. Modelčka je odlomilo in je igral res na polno, obe igri je že obrnil, zdaj pa že igra nek drug stuff. Pač res mora bit carsko, da se po parih letih vrneš v gaming in imaš take hite na lagerju.  

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 35 minutami:

Drugače sem enemu kolegu, ki je nazadnje igral GTA: San Andreas, potem pa do pred par meseci opustil gaming — sedaj pa kupil PS4 — dal za probat Red Dead Redemption 2 in Uncharted 4. Modelčka je odlomilo in je igral res na polno, obe igri je že obrnil, zdaj pa že igra nek drug stuff. Pač res mora bit carsko, da se po parih letih vrneš v gaming in imaš take hite na lagerju.  

Jaz sem lani nabavil nov komp in odigral mnoge hite, ki jih stara mašina ni poganjala (ali pa ne na več kot v glorious master race 1024x768 resoluciji lel). Potrjujem, da je eno za drugo igrat Far Cry 5, GTA V, RDR 2, AC Origins in Odyssey, Witcherja v glorious HD etc. prav fajn.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...