Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 40 minutami:

Škoda ker je kartica sama dražja in večja od cele konzole:rofl: PC RIP

 

No ja, ko en cajt uporabljaš tole, tudi še tako veliko kartico brez večjih težav pospraviš v rit, pa še za kakšen ventilator je prostora:

 

MihaKihot reče Dne, 31. 8. 2020 at 13:24:

masterrace coming through

 

spacer.png

 

lmao, si predstavljate, da bi bil človek omejen zgolj na eno obliko, kot konzolaši, ki imajo vsi eno in isto škatlo doma?

Povezava do prispevka

V mojem primeru je bil PS3 dejansko prva konzola ever.  :)  Celo Wii sem nabavil šele leto kasneje. Pred tem pa vse PC only ... in še dlje nazaj Amiga. Za RDR1 remake je  sicer "uradno" znano, da so izgubili preveč podatkov, da bi lahko zadevo ponovno lansirali. Še vedno pa imam neko upanje (ker kljub fenomenalnosti RDR2 ima enica nekatere res kulske misije in pač svojo zgodbo z vsemi odštekanimi liki itd.)
Komplet pa se tudi strinjam s tvojim mnenjem o God of War (prve tri dele sem sicer preigral na PS3, ta "novi" na PS4 pa me še čaka). 

Povezava do prispevka

Meni je največji problem, da ko enkrat naredim (če tudi samo krajšo pavzo) v kakšni igri, se potem težko vrnem. Npr. že kultni Uncharted 4 sem iz ne vem kakšnega razloga "obračal" ohoho dni, ker sem imel vmes dolge odmore. V kakšnih open world igrah pa me vse skupaj mine še prej (khm, razni Far Cry, Assassin's Creed in te variante...). In smešno je, ker sem recimo že na najmanj 80% igre, potem pa je dovolj samo 2-3 dni pavze in se res težko lotim nadaljevat. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz imam na "back logu" še toliko iger, da jih verjetno ne bom preigral še vsaj do izida PS6 ;) Kje so pa še kakšni novi ultimativni naslovi.. Ajde, Cyberpunk, ta bi mi znal naredit gaming boom (vsaj glede na moje izkušnje iz Witcher 3). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 minutami:

Jaz razmišljam, da bi se končno properly lotil RDR2, sam v bistvu bi skoraj raje počakal na PS5, če bo tamle tekla bolje. Isto bom po moje naredil s Cyberpunk.


Že na PS4 ni panike, drugače pa se je properly loti na PC-ju. So z updejti porihtali in dejansko deluje še ohoho boljše in uhuhuhu lepše kot na konzoli. 

Povezava do prispevka

Ma ne da se mi igrat na PCju, ker že tako preveč časa presedim pred monitorjem (odločil sem se, da bo PC samo še za delo, razen tistih par zadev, ki jih ne morem igrati na PS ali Switchu). Plus ne mislim ponovno kupovat igre, ki sem jo že nabavil in začel igrati na PS4.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Slinch reče Dne, 2. 9. 2020 at 8:45:

Da ne bo free upgradea na ps5 verzijo. Support za nazaj, torej ps4 verzijo, bo.

 

Lep lp,; lp

 

 Povsod piše za ne-goty izdajo "You will not get a free upgrade to the PlayStation 5 and Xbox Series X versions of Control".

 

Free upgrade jaz razumem kot špil dela na ps5. Kakršni židi so pri Sonyiju bi zagotovo povedali, da bo špil pa sicer še vedno vsaj compatible, ampak ker to nikjer ne piše, sem 100% da ne bo nobene podpore za nazaj.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče Pravkar:

 

To si potegnil iz riti in gre za špekulacijo. Povsod piše za ne-goty izdajo "You will not get a free upgrade to the PlayStation 5 and Xbox Series X versions of Control".

 

Free upgrade jaz razumem kot špil dela na ps5. Kakršni židi so pri Sonyiju bi zagotovo povedali, da bo špil pa sicer še vedno vsaj compatible, ampak ker to nikjer ne piše, sem 100% da ne bo nobene podpore za nazaj.

Res je.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 31 minutami:

 

To si potegnil iz riti in gre za špekulacijo. Povsod piše za ne-goty izdajo "You will not get a free upgrade to the PlayStation 5 and Xbox Series X versions of Control".

 

Free upgrade jaz razumem kot špil dela na ps5. Kakršni židi so pri Sonyiju bi zagotovo povedali, da bo špil pa sicer še vedno vsaj compatible, ampak ker to nikjer ne piše, sem 100% da ne bo nobene podpore za nazaj.

 

Battlefield 4 smo iz PS3 verzije brezplačno nadgradila na PS4 verzijo, enako se bo zgodilo z nekaterimi igrami pri prehodu na PS5.

 

How to Upgrade Select PS3 Games to Their PS4 Versions

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

 

Karkoli pod milijonček ni vredno mojega časa:mafija:

 

milijonček levo desno je minimum, se strinjam, samo tudi to ni high stakes, ker ni čustvenega naboja, pač keša je res kot dreka

 

za proper high end high stakes, kjer obe strani švicata skozi gate, je edini pravi pot: premium mcd all you can eat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...