Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@bigboss82: joj, sem te imel v mislih, prisežem. Ampak potem sem pač te tri uporabnike izbral. Tebe sem sicer mislil vprašati, če si mi oprostil tiste procente izpred par let ;) ampak potem sem se spomnil, da smo to že davno razčistili. 
edit: evo, da se ti oddolžim sem ti dal eno veeeeliko jagodo s cukrom posipano 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pomoje že dela. Na telefonu se mi ne da sprobat

 

Sem pa zdajle pojedel skledo zelenjave z vrta. Paradajz paprike kumare etc. Kaj si fuknjen, transcendentalno dobra je ta sveža zelenjava z vrta, prav nebesa

Povezava do prispevka

@Chenier_ Glede hrane v tem soparnem vremenu... tudi meni trenutno najbolj ustreza ta sveža zelenjava. Ali pa si občasno naredim random obogateno "solato" kjer dodam še ščepec testenin, žličko kaper in nekaj oliv; pošteno ohladim in je tudi super. Pa limeta mora biti stisnjenja gor. Fino osvežilno. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 17 urami:


@tomazek: si se že strezno?

Ufff si zahteven... ne še sse vidimo v pondelek

 

DaCapo reče pred 15 urami:

@Chenier_ Glede hrane v tem soparnem vremenu... tudi meni trenutno najbolj ustreza ta sveža zelenjava. Ali pa si občasno naredim random obogateno "solato" kjer dodam še ščepec testenin, žličko kaper in nekaj oliv; pošteno ohladim in je tudi super. Pa limeta mora biti stisnjenja gor. Fino osvežilno. 

Brez mesa? Kaj je to kapri? Ni to neka obleka al kaj že? Limeta? Ni solate brez kisa in tikvinega olja... razočaral si me.

 

giphy.gif.8220c71c6a71e73d88ee7a3bbd3b2f92.gif

 

lizz reče pred 15 urami:

ce majo sosedje lesene stroklje za nove pridobitve

ma loh tud moja zelva balon!

Daj pliz fotko z balonom :)

Povezava do prispevka

Zgleda je res nekdo probal loginat v moj account in mi ga je zato zaklenilo, tole sem našel v spam folderju

 

Živijo Čenir!

Zaznali smo 4 neuspelih prijav v tvoj račun. Izvor prijav je Cerknica, Cerknica, 1380, Slovenia.

V kolikor ne gre zate se nekdo skuša prijaviti v tvoj račun. Prijave so bile neuspešne in zaradi varnosti smo blokirali IP naslov in ni potrebno ukrepati dalje. Svetujemo, da zamenjaš svoje geslo zaradi boljše varnosti, zlasti, če uporabljaš enako geslo tudi na drugih spletnih straneh.

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 29. 8. 2020 at 17:22:

Hehehe, moj pubec si je tudi želel želvo. Ampak potem sva nabavila kunca kunčico. Je pa niti slučajno ne dam na vrt brez da bi postavil ograjico. :) Btw, Ginny ji je ime.
DSC_3853.thumb.JPG.426763f9a2403379bc2c5b072c075e15.JPG

včasih sm mel kunko

mislim da ne bi razumela da naj bi bla taka ograja kao ovira :rofl: smo jo probal zapret na vrt precej bolj temeljito od tega, pa je vedno ušla

pol je eno poletje živela pod sosedovo drvarnico, čez zimo smo jo dal not, naslednjo pomlad jo je pa neki odnesl k je bla zuni oz. izginila je in je bi blo več :no:

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 29. 8. 2020 at 17:22:

Hehehe, moj pubec si je tudi želel želvo. Ampak potem sva nabavila kunca kunčico. Je pa niti slučajno ne dam na vrt brez da bi postavil ograjico. :) Btw, Ginny ji je ime.

 

Pa take "edible" sorte hišnih ljubljenčkov imate pol do smrti? Al ko odrastejo končajo v peki in se potem pač nabavi druga majhna, kjut, nova in se krog ponovi...?

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 6 minutami:

masterrace coming through

 

spacer.png

 

lmao, si predstavljate, da bi bil človek omejen zgolj na eno obliko, kot konzolaši, ki imajo vsi eno in isto škatlo doma?

Nekateri folk, kot tale, ki si je omislil tole sranje, dejansko profitirajo, če jih bolj pametni malo omejijo. :D

 

Med tem sem se spomnil na faking obliko PS5 T____T

Never mind.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...