Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

js sm sam srečen, da mam tvoj RL kontakt, k ne bi rad zgubil stika

sem tud fehtaril, da nej se te invita na discord, sam bojda tko že maš invite ...

 

sam sem dobu 12h ban pa dodatek k podimku :D

 

@MIHA_IS_GOD

uf, men je blo pa prav kraljevsko, k je enkrat bil zravn Tivolija trance party popoldne (in sam do polnoči)

bi še kdaj tko

isto mi gre precej na kurac, k se koncerti sred tedna začenjajo tolk pozno 

to so meli zdej super na letnem vrtu Gale Hale, k so mogli do 22 zaključit in se je začenjalo ob 18 ali 19

pa sem sicer kar pogost obiskovalec nočnih žurov z repetetitivno elektronsko glasbo, ki se odvijajo v kleteh :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

js sm sam srečen, da mam tvoj RL kontakt, k ne bi rad zgubil stika

sem tud fehtaril, da nej se te invita na discord, sam bojda tko že maš invite ...

 

sam sem dobu 12h ban pa dodatek k podimku :D

 

@MIHA_IS_GOD

uf, men je blo pa prav kraljevsko, k je enkrat bil zravn Tivolija trance party popoldne (in sam do polnoči)

bi še kdaj tko

isto mi gre precej na kurac, k se koncerti sred tedna začenjajo tolk pozno 

to so meli zdej super na letnem vrtu Gale Hale, k so mogli do 22 zaključit in se je začenjalo ob 18 ali 19

pa sem sicer kar pogost obiskovalec nočnih žurov z repetetitivno elektronsko glasbo, ki se odvijajo v kleteh :D

Ja, ne bomo zgubili stika

 

Je pa lol, da odkar sva se menila za drink, sem bil 2x preventivno v karanteni in zdaj je Janša zaprl kavarne. Keri cajti :D 

 

A boš pol mel test, če si C19 pozitiven? 

Povezava do prispevka

Ma ne, saj jaz bi se pomoje tudi banal. Pač večkrat sem odkrito povedal, kaj si mislim o šefu tega foruma — in jaz ga res razumem, da me na cajte bena. Kdo pa bi mel v domači koči modela, ki ga taunta? :D 

 

No, kakorkoli, upam da bomo ob tem final form accountu sobivali dolgo in plodno 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

@Ćamir (izbrisani)

 

LordFebo: pred nekaj sekundami @Berbasecks Za stari forum sem tudi ob več prilikah povedal, da je 'dobri' Hexa pisno obljubil, da bo naredil statičen arhiv. Za to sem mu plačal, nakar me je nategnil in ni naredil obljubljenega ter zdaj nisva več prijatelja sploh. Žal

Stari wtf. A to je bilo tako težko napisat ...

Povezava do prispevka

Update glede korona situacije:
Jaz danes skoraj ves dan poslušam Elvisa the Kralja.  In tudi prvi dan šolanja od doma je mimo. Danes so imeli športni dan in je pubec moral na nek pohod in v dokazilo poslat par fotk (itak je z babico skočil na Pohorje, tako da je ta del opravil v manj kot dveh urah).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Dobil je tudi vprašanje glede tega. Zakaj tega ni mogel lepo povedati, ko se ga je večkrat vprašalo in trdi, da je večkrat omenil, vendar nikoli poimensko z imenom Hexa, ker prvo ni želel povedat direkt kdo je kriv. Jaz sicer nisem zasledil, da bi kdaj povedal tudi brez imena, ampak bojda je.

 

ne vem kje, če je kdaj kaj v kuhni

pa tud če je, je sam prvi del, torej da statični arhiv bo

ne pa tudi nadaljevanja zgodbe ...

 

anyways itak je kr dost stvari odgovoril, realno nisem pričakoval od njega, da bo "polagal račune"

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...