Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Spooky's Jump Scare Mansion? :D 

 

Drugače pa a ni Doki Doki Literature Club dosti tak <https://store.steampowered.com/app/698780/Doki_Doki_Literature_Club/>, torej mešanica sprevrženosti, humorja in horrorja? 

 

Pa za Eternal Darkness: Sanity's Requiem na NGC (oziroma emulatorju) sem slišal, da zna bit špasen in grozljiv obenem. 

 

Nisem pa Doki Doki in Eternal Darkness igral, tako da za zih ne vem. 

Povezava do prispevka

Doki Doki nisem igral (ne maram visual novelov in japanske animacije in manga stila), sem pa gledal na Youtubu, ko sta Game Grumps preigrala.

 

In je zadeva kar carski, subverziven spin na VN žanr, najprej misliš, da bodo sam osladne, rahlo perverzne in bizarne japonske teenage romance z manga deklicami, pol pa ratuje vedno bolj disturbing odfuk :D

 

Po moje je točno to, kar išče Sovica.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Seveda je javna površina, če gre za urejena igrišča (nogomet, košarka, neke cevi za fitness..).
Meni je sicer vseeeno, ker se držim v bajti in pač na ograjeni zunanji površini (vrt...). Mi je pa docela nerazumljivo, da na igrišču pet metrov od bajte nabijajo mali nogomet. Sem malo opazoval prek ograje :) Vsaj 10 jih je na igrišču (večinoma starejši + 2 ali 3 otroci), vsaj 10 pa jih sedi nanizanih na klopci + par, ki jih pač postopa ob robu igrišča. Nobene, res čisto nobene maske. Itak nimam namena karkoli prcat in prijavljat, boli mene kaj delajo, ampak samo mimogrede sem pač vprašal ker mi je malce čudno in se mi je zdelo, kot da je ta korona situacija mimo.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:

Kako je danes z javnimi površinami, predvsem za igrišča me zanima glede sprejetih ukrepov???

 

Zakaj to sprašuješ? Kaj pa bi delal tam? Jaz mislim, če si sam ni problema. Če pa je še kdo zraven pa si v prekršku, ker so zbiranja prepovedana, kar je logično povedano. Drugače bi seveda isto blo, če bi jih 6 igralo košarko ali pa 6 v parku ali pred blokom na klopci pijančevalo.

 

DaCapo reče pred 1 minuto:

Seveda je javna površina, če gre za urejena igrišča (nogomet, košarka, neke cevi za fitness..).
Meni je sicer vseeeno, ker se držim v bajti in pač na ograjeni zunanji površini (vrt...). Mi je pa docela nerazumljivo, da na igrišču pet metrov od bajte nabijajo mali nogomet. Sem malo opazoval prek ograje :) Vsaj 10 jih je na igrišču (večinoma starejši + 2 ali 3 otroci), vsaj 10 pa jih sedi nanizanih na klopci + par, ki jih pač postopa ob robu igrišča. Nobene, res čisto nobene maske. Itak nimam namena karkoli prcat in prijavljat, boli mene kaj delajo, ampak samo mimogrede sem pač vprašal ker mi je malce čudno in se mi je zdelo, kot da je ta korona situacija mimo.  

 

Obvezno poklicat policijo, če ne vas bodo vse pobili.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Če ti pravim, da jih je 25+ na eni površini igrišča (mali nogomet + klopca ob strani). Medtem ko sosednje košarkarsko igrišče sameva. :)
Sicer imam približno feeling za kaj gre (ker imajo praktično vsak vikend, sploh ob nedeljah ta nek njihov interni "turnir" v nogometu). 
V bistvu sem malo radoveden, kdaj bo "počilo", ker nekdo od sosedov bo ziher kaj prijavil. Pa btw, vojašnica je 10 metrov od igrišča in že to je malce smešno, ko vidim "stražarja" kako preko ograje opazuje tekmo.

 

tomazek reče pred 16 minutami:

Obvezno poklicat policijo, če ne vas bodo vse pobili.


Lol :) Naj športajo, saj pravim: boli mene. 
Mi je bilo pa vseeno nenavadno in sem pač napisal/vprašal. Dejansko je zlo funny za videt (medtem ko država javlja take in drugačne ukrepe vsakih nekaj ur in napovedujejo celo komplet pandemijo...).  
Zdaj, če bo kdo od sosedov klical pa ne vem. Vojska ziher ne bo nič klicala, sami pa itak nimajo pristojnosti ukrepat. 


Ne vem pa, če bi mi bilo še smešno, ko bi mene oglobili, ker sem šel brez maske par metrov od bajte do recimo trafike :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

svetujem ogled FB skupine 

 

Obrazi ljudi 🔹 Obraz ljudstva

 

ena kolegica je parkrat šerala kak link

 

jaz sem bil že ultra pacifist, uno brez agresije, brez grdih besed, bodimo spoštljivi in razumevajoči

 

zdaj tako kot smrk hodim z nožem okrog, samo da za razliko od smrka ga nimam za nabiranje gob

Povezava do prispevka
Arey reče pred 18 minutami:

Boste mogli najprej prevest ker ne govorim kerega koli srbskohraškoexyu jezika je to :D


Ko si že omenil jezik.. Skoraj fascinantno mi je tudi to, da je (vsaj tu pri nas) iz nogometnega dela vedno slišati samo tuje jezike. Tričetrt jih ne poznam (rekel bi, da je romščina?), ostalo pa je neka srbohrvaščina. In to na polno, res tisto kričanje na glas.
Po drugi strani pa iz košarkarskega dela zgolj umirjeno odbijanje žoge, tu in tam kak glas v pristni slovenščini. Pač, govorim za vso leto oz. več njih. In btw, niti slučajno nisem kak nacionalist, rasni nestrpnež ali karkoli.
O tem sem že povedal, da imam prijatelje iz znance vseh možnih narodnih pripadnosti, veroizpovedi itd. Je pa vseeno zanimivo, vsaj zdaj, ko tako razmišljam "na glas", glede teh "razlik" na majhnem javnem igrišču. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 9 minutami:

hahah lol wtf je to :D

Wtf? Ne mi rečt, da nimaš te izjave v žepu? Ko mi je kdo kje zatežil zaradi maske, sem mu jo porinil pod nos v podpis in evo, vsi so takoj vtihnili in noben ni upal podpisat.

 

Sem mislil, da si starejši zgleda :) Mislim sedaj glede nepoznavanja ex yu jezikov... vem, da mlajše generacije potem res več niso poznale in mi je to vedno blo čudno, ker sem s tem gor rasel.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...