Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Zamorc reče pred 31 minutami:

Jz vsakodnevno delam z do osmimi csd-ji po sloveniji in moje izkusnje vecinoma niso slabe. Dekleta dejansko hocejo pomagat, tko na terenu kot tudi na timskih sestankih, pri pomoci druzini, delu na otroku, vkljucevanju v mladinske centre itd. Edini red flag csd je do sedaj en csd v Lj., pizda, tam je pa ena gospa oreng nesposobna/lena/prevarantska, tko da sem jo naznanu njihovemu direktorju.

Fajn slišat. Jaz mam izkušnje zgolj z enim in niso dobre, ker je to vse tako leseno in težko se komu kaj dopove, da probajmo kaj na drugačen način naredit, kot so oni vajeni  :S

 

  

Kastor reče pred 21 minutami:

Zaenkrat dost kažeš ta romantični odnos, ki je značilen na začetku karierne poti, ko vidiš s časom da folk abusa tvojo dobro voljo pa se ponavadi zgodba spremeni. Sem big supporter tvojga načina in upam da boš čimdlje vztrajal, bi pa vseeno v primeru kakih stav, fuknil čuka na to, da boš prej ali slej obupal :D

Jaz sicer nisem delal neposredno istih stvari kot čamir, vendar pa precej z mladino (najstniki); in delo v javnem zavodu - mladinskem centru - je bilo grozljivka, same ovire, vsak teži kako nečesa pa že ne bo delal, da na popoldanske aktivnosti njim pa že ni treba hodit itd, medtem ko je delat v nevladnih org. res super, kjer so tudi starejši sodelavci še zagnani in ti dajejo motivacijo; ne pa pri NGOjih seveda užas delat z občinami ali ministrstvi, ko pride do razpisov (EU razpisi, sicer bolj obsežni in načeloma bolj zajebani za delat so pa vseeno zaradi normalnega odnosa milina :D )

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Janša ne drka. On si vzame katerokoli hoče. Kor podvodni mož 25 let mlajšo doktorico ne neko brezvezno starleto.

 

Čeprav ko z eno potezo zapreš 2 milijona ljudi v hiše pa IMO kr sede da se z lastno roko močno stisneš za debelo mošnjo in z močnimi prsti vsaj dvakrat božajoč pritisneš ogromnega tiča k stegnu.

 

Ker si si to zaslužil.

Povezava do prispevka

ne vem s kakim nočnim dogajanjem, če je vse zaprto in po drugi strani omejeno zbiranje do 10 (po novem 6) oseb ...

al je pač uno, ne mormo efektivno nazdorovat trenutnih ukrepov, pa bomo stisnli še dodatne

 

js pa lepo doma že cel dan poizkušam kontaktirati zdravnika, a bo treba it na test :D

lepo mal vročine že tretji dan, pa najbolj MEGA herpes ever 

kakih drugih simtpomov pa nič, tud počutim se relativno ok

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 minutami:

...(po novem 6) oseb ...

6 oseb iz istega gospodinjstva. S tuci sploh nič. Je ravnokar mr. Hojs razlagal, da so to lahko tudi babice in dedki, če živijo v isti bajti, ker so pač člani istega "mehurčka"...

 

P.S.: Kako pa naj zdaj pridem v MekDrajv po 21h? Če te neznanska lakota zgrabi je to nujno stanje in opravičljiv izhod?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

6 oseb iz istega gospodinjstva. S tuci sploh nič. Je ravnokar mr. Hojs razlagal, da so to lahko tudi babice in dedki, če živijo v isti bajti, ker so pač člani istega "mehurčka"...

 

 

 

NE

 

"Od jutri velja tudi poostren ukrep glede zbiranja ljudi na javnih krajih. Znižano je število ljudi, ki se lahko zbira na prostem, in sicer z 10 na šest ljudi. Edina izjema so družinski člani. "Če je v nekem gospodinjstvu tudi več kot šest ljudi, se ti lahko še vedno gibajo skupaj," je pojasnil Hojs."

Povezava do prispevka

Jah potem pa je Hojs nakladal pred 15 minutami na tiskovni konferenci. Ker ga je novinarka konkretno to vprašala, kar sem ti jaz napisal pa je bil njegov odgovor. Dopuščam pa možnost, da sem kak detajl preslišal.

 

P.S.: Eni so celi čas trdili, da to že pred 3 al 4 dnevi ni blo možno, saj naj bi veljala splošna prepoved zbiranja. Zbiranje pa je lahko že 3 ljudje... in so trdili, da se ne morejo zbrati, ker je splošna prepoved. Uradno mi ni nič jasno glede tega.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

tud nekje vmes je blo rečeno, da imamo 'splošno prepoved združevanja' v rdečih regijah

js sem mislila da to pomeni da se ne smeta niti 2 iz različnih gospodinjstev dobit

Enako jaz in še marsikdo, tudi nekateri so po medijih tako razlagali. Že nekaj časa velja splošna prepoved zbiranja in to je to. Nič tujcev skupaj. O tem je bilo tudi govor, ko se je govorilo, da bojo lahko prišli policisti na dom, če bo kaka prijava.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

ne vem s kakim nočnim dogajanjem, če je vse zaprto in po drugi strani omejeno zbiranje do 10 (po novem 6) oseb ...

al je pač uno, ne mormo efektivno nazdorovat trenutnih ukrepov, pa bomo stisnli še dodatne

Policijska ura je ker je sicer nemogoce ugotavljat a ma folk privat zurke al ne. Ce se pa odpravljas domov z ene od teh, pol pa hop cefizelj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...