Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 16 minutami:

Točno tako. Zraven tistih 3 al 4 kanalov, ki smo jih pri nas lovili SLO1, HRT 1 in HRT 2, ter ORF... je blo obvezno gledanje TV in navijanje na Evroviziji in pa najbolj nujno pri nas smučanje in navijanje za Matejo Svet, Bojana Križaja... to se je drlo ko zverine po bloku.


Poleg omenjenega se jaz spomnim še rednih družinskih večerov ob gledanju TV Križanke (Miša Molk + Vinko Šimek), oddaje Podarim Dobim, itak spremljanja Iger brez meja, Knight Raiderja na ORF1, mladinske oddaje Periskop in verjetno bi se še kaj našlo..  Aja, pa Košnikovo gostilno so moji vedno gledali. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Poleg omenjenega se jaz spomnim še rednih družinskih večerov ob gledanju TV Križanke (Miša Molk + Vinko Šimek), oddaje Podarim Dobim, itak spremljanja Iger brez meja, Knight Raiderja na ORF1, mladinske oddaje Periskop in verjetno bi se še kaj našlo..  

Ja saj to itak praktično vse. Edino ORF sem jaz gledal precej malo, sovražil sem nemški jezik od malih nog. Kolega je na Podarim dobim dobil celo Hyundaia tisti čas  :D

 

KE RIT reče pred 2 minutama:

Dosmrtna mesečna renta od Podarim Dobim = mokre sanje delavskega razreda

Me zanima koliko danes dobi tisti prejemnik, če se upošteva inflacija ipd.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Edino ORF sem jaz gledal precej malo, sovražil sem nemški jezik od malih nog.


Ma, meni tudi nemščina nikoli ni bila kul. Ampak takrat je bilo na ORF res veliko teh risank, serij in tudi filmov. Sinhronizacije se v rani mladosti sicer nisem zavedal (dejansko sem celo dolgo časa mislil, da je npr. Knight Raider nemška produkcija), dočim kakor hitro smo dobili kabelsko, se mi je pa odprl čisto nov svet. Mislim, da od takrat nisem več enkrat preklopil na kak nemški kanal (izvzemši Teleclub! :) ).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...