Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče Pravkar:

 

jaz sem prešel iz eksistencialna tesnoba faze v let's watch it all burn fazo, pomoje zato

mislim sej js sem tud par dni nazaj navijala, da ta folk k je tolk proti ukrepom, začne zbirat podpise za referendum za njihovo ukinitev

sam gledat jih pa še vedno ne maram

Povezava do prispevka

Ne razumem kaj ljudje hocejo doseci s temi listi. Mislim, jz si lahk tut podpisem list SPODAJ PODPISANI IZJAVLJAM DA DEJCEVI POSTI NIMAJO SMISLA sam to te situacije ne bo spremenilo in svet bo identicen kot prej, z razlimo mojega podpisanega lista.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Sicer pa je vsem jasno, da gre v primeru teh podpisanih izjav za "zajebancijo" al kaj vem kaj ... Tega nobena institucija ne bo upoštevala, pa če s krvjo podpišeš. Da ne govorim še o kakšnih manjkajočih podatkih na cetlu. EMŠO? Davčna? :)  

Mislim... tisti, ki si to res sprinta in podpiše, zame več ne obstaja. To slednje zato, ker ne verjamem, da bi bil kdo res tako butast.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 5 minutami:

Folk k to šera je isti folk ki na FB objavlja "FB ne dovolim uporabe mojih slik brez mojega pooblastila" in Verjem mi, da je za njih to čist pravnomocen dokoment.


Ne verjamem. Seveda šerajo v okviru teh internetov in FB-ja, v RL pa so čisto drugačni. Mogoče 1 od 1000 da ima res sprintano in podpisano, pa še to skoraj dvomim. :) Je pa čisto možno, da živim v neki iluziji.

En primer na hitro: kolegica je na internetih non-stop delila objave o zaprtju trgovin v nedeljah itd. Res konktretno in skoraj fanatično. Ko pa smo se kdaj v živo dobili in sem kaj povprašal na to temo pa je govorila: "Eh, nam ob nedeljah čisto nič ne manjka. Manj gužve, pri plači se kar pozna... Familije pa itak nimam, da bi me to odvračalo od tistih par ur dela."  Uhhh.. zakaj pa potem na internetih tako deliš in navijaš za zaprtje??? Slednjega sicer nisem vprašal, ker sem si že sam mislil svoje, ampak vseeno.. En tak primer pač. Ovce z ovcami? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Mi smo doma skuhali instant juho, namesto vode smo dali gin. Otroci lepo spijo, prej so skoz nekaj kašljali. Edino žena se je oblekla v Bayonetto in me nekaj zmerja, ampak meni je ravno do Hyurla.

 

Skratka priporočam to juhco bolj kot pitje varakine.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Juha ni problem, ker rabimo samo liter nekega poceni gina in random instant jušno vrečko. Sicer je bonus, če daš zraven še par koščkov mesa (jaz sem ga takrat pred leti izluščil kar iz random poceni tlačenke). In pač nek kuhalnik, da se zadeva vsaj malo pogreje. Ah, še to: liter je za ca. 4-5 oseb, vsaj glede na izkušnje.
Pica z ajvarjem pa... hja. Tu rabimo že neko peč. Lahko sicer poskusimo varianto na prenosnem grilu. Dočim glede ajvarja ni problem, imam par glažev na zalogi (domač, preverjeno dober, foter že vrsto let to dela in se je natreniral). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 minutami:

S tvojim fotrom bi se midva razumela. Sam dimi (zelha) špeh, dela domač ajvar... :D


Sem skoraj 100%, da imaš prav. Plus to, da "preprodaja" kokošja jajca iz domače reje, doma pridela še kak čili, par limon, precej jajčevcev in redno nabavlja res dober krompir in (zanj) najboljšo čebulo.
Ampak bi ti zatežil že po kakšnih par urah druženja. Namreč: zelo dosti govori, vedno hoče imeti prav (bog ne daj, da zapadeš z njim v kakšno negiranje), govori zelooo glasno (pa ni gluh) in pomembno je, da se ga res striktno posluša, ker vse druge debate so brezpredmetne, poleg tega zna občasno zatežit še s kakšno sumljivo glasbo (zadnjih nekaj let je to slovenska "narodna", ki jo je v mlajših letih dokaj zavračal, saj vse lepo in prav, cenim, ampak ko začne desetič vrtet Na Golici pune na glas mi je pa tudi že malo mimo, da se o kakšnih obskurnih Modrinjakih ne menim) itd.  In glede tehnike je sila občutljiv, npr., takoj ti bo telefon začel čekirat (kaj je za en, kak fotoaparat ima ...). Verjetno te bo pa tudi začel posiljevati z ogledom njegovih fotk/videov iz oblaka (beri: razna dolgočasna druženja ob odojku, špehu itd.). Pa čim manj o športu in cerkvi debatirat, ker pol spet zapade v neke skrajnosti.   Je pa kul drugače, ja. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:


Sem skoraj 100%, da imaš prav. Plus to, da "preprodaja" kokošja jajca iz domače reje, doma pridela še kak čili, par limon, precej jajčevcev in redno nabavlja res dober krompir in (zanj) najboljšo čebulo.
Ampak bi ti zatežil že po kakšnih par urah druženja. Namreč: zelo dosti govori, vedno hoče imeti prav (bog ne daj, da zapadeš z njim v kakšno negiranje), govori zelooo glasno (pa ni gluh) in pomembno je, da se ga res striktno posluša, ker vse druge debate so brezpredmetne, poleg tega zna občasno zatežit še s kakšno sumljivo glasbo (zadnjih nekaj let je to slovenska "narodna", ki jo je v mlajših letih dokaj zavračal, saj vse lepo in prav, cenim, ampak ko začne desetič vrtet Na Golici pune na glas mi je pa tudi že malo mimo, da se o kakšnih obskurnih Modrinjakih ne menim) itd.  In glede tehnike je sila občutljiv, npr., takoj ti bo telefon začel čekirat (kaj je za en, kak fotoaparat ima ...). Verjetno te bo pa tudi začel posiljevati z ogledom njegovih fotk/videov iz oblaka (beri: razna dolgočasna druženja ob odojku, špehu itd.). Pa čim manj o športu in cerkvi debatirat, ker pol spet zapade v neke skrajnosti.   Je pa kul drugače, ja. 

 

 

Carsko en stavek kok je kul pol pa miljon stvari k niso kul, sam drgac je pa kul

 

Se prav isti krinđ k ti 

 

 

Povezava do prispevka

@vlaho: moraš pač malo "pod črto" prebrat oz. vsaj poskusit razumet zadevo, ki sem jo želel izpostaviti Tomazku. 
Lol :)  Najlažje pač napisat krindž.


@tomazek: hja, se bomo res enkrat srečali, pa se dogovorili za obisk. Samo verjemi, v tistem enem dnevu, ga ne boš še prav niti spoznal. Kaj šele govorit o kakšnem "spreobračanju". :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...