Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

keepa

 

BTW ko paket iz Ljubljane v Ljubljano potuje več kot 5 dni in ga še kar ni...

image.png.9383f4003a5f8159cf0364a4dbf89ae1.png

 

naročilo oddano 27.11.

Navedek

Zahvaljujemo se Vam za naročilo.

Dostava na vaš naslov bo izvršena predvidoma v roku 3-5 delovnih dni. Zaradi logističnih procesov so možna odstopanja.

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

 

Slinch reče pred 3 urami:

 

ya sem zdaj zrihtal. Postopek za miui 12:

 

- šel na vancedapp.com

- downloadal manager apk

- odprl apk

- šel v nastavitve, 7x kliknil na info kjer piše verzija miui, da se vklopi developer mode

- izklopil miui optimization

- šel nazaj v manager apk in najprej istall microg, pol install obeh yt appov

 

tojto

 

upam samo da celo dela

men izklop optimisationa sfuka vse permissione do zadnjega

prav počakala bom da mi začnejo spet reklame ven letet preden naslednjič posodobim :(

Super Km3t reče pred 3 urami:

Če se dela reklama Vanced bom potem jst omenil še NewPipe.

 

Meni precej bolj bomba kot Vanced, ker ne uporabljam googlovega logina, ker NP podpira vse kar podpira Vanced brez da se rabiš loginat. Vse subs liste, kreacija playlistov, history, PIP mode, download, screen off playback, brez rogue ad bannerjev k Vanced uidejo... ni da ni.

sem sprobala, crash v trenutku k probam odpret video, dobr da ne uporabljam ful yt na telefonu k očitno mi ni dan

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 6 minutami:

 

 

sem sprobala, crash v trenutku k probam odpret video, dobr da ne uporabljam ful yt na telefonu k očitno mi ni dan

 

si snela direkt iz githuba apk? ker f-droid je vse prej kot stellar kar se updejtov tiče. pa mislm da ma od enih dveh verzija nazaj app svoj notification kdaj je update, ravno zaradi neažurnosti fdroida. also, en kraš ni razlog za skrb ker včasih krešne tud dvakrat, pa v tretje naloži. mislm da je to na splošno problem googlovega apija, ker freetube ma isto težave, pa invido.us jo je ravnotako imel.

in ja, pride na vsake tolk časa kaka nova verzija k ma te kreš probleme in pol morš počakat dan al pa dva al pa uporabljat starejši apk.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 16 minutami:

 

si snela direkt iz githuba apk? ker f-droid je vse prej kot stellar kar se updejtov tiče. pa mislm da ma od enih dveh verzija nazaj app svoj notification kdaj je update, ravno zaradi neažurnosti fdroida. also, en kraš ni razlog za skrb ker včasih krešne tud dvakrat, pa v tretje naloži. mislm da je to na splošno problem googlovega apija, ker freetube ma isto težave, pa invido.us jo je ravnotako imel.

in ja, pride na vsake tolk časa kaka nova verzija k ma te kreš probleme in pol morš počakat dan al pa dva al pa uporabljat starejši apk.

nisem

pa tbh mi je mal kislo uporabljat app k morš večkrat probat da naloži :D

ta hip mi pač Vanced dela ok, k neha bom najverjetneje pač požrla zjebane permissione in naložila novo verzijo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...