Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 2 urama:

 

Ce vsi anonimnezi na netu recejo da pijes mleko, kaj te boli kurac, pac embraceas pa reces da pijes mleko.

 


Slabo sem se izrazil, mislil sem če nima osnovnih vrednot glede stvari istih kot ti najbrž ni najbolje da razglasiš da ga podpiraš.


Recimo če piješ mleko in en reče da ga tudi ampak v resnici ne mara mleka ampak samo čokoladnega (katerega ti ne maraš) potem najbrž ni najbolje razglasit da se strinjaš z njim.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 19 urami:

women, kjer je e zamenjan z x-om, zato da ne vsebuje besede, ki je orožje patriarhata, man/men ;)

 

Hah, jaz sem bil pa tko od oka prepričan, da je tisti x vmes za trans osebe in se pač s tem vključuje tudi trans ženske :D

 

V bistvu so me kr mal razočaral_e, sem mislil da valda s tem inkluzivnim terminom ne bodo pozabile na trans kolegice

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 2 minutama:

 

Hah, jaz sem bil pa tko od oka prepričan, da je tisti x vmes za trans osebe in se pač s tem vključuje tudi trans ženske :D

 

V bistvu so me kr mal razočaral_e, sem mislil da valda s tem inkluzivnim terminom ne bodo pozabile na trans kolegice

 

Saj je tuji za trans, samo pol so se trans pizdili, zakaj imajo x namesto a, a to pomeni da so manj???

 

Komedija v glavnem

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 20 minutami:

 

SJWje, in general

 

A mas kje sjw checklisto, da vidim, ce sem ali ne?

 

Pa recimo ce izpolnjujem 8 od 10 kriterijev, a sem pol 80% sjw al sploh nisem?

 

Ker ful avtistov tukaj gor mi je povedalo da sem sjw, zdaj pa mi ti pravis da nisem (ker sem manj kot camir pa baje tudi on vec ni)

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Sam SJW je itak en tistih derogatory izrazov, ki ga potem določen folk sčasoma začne uporabljat kot zmerljivko za vedno širši spekter ljudi, s katerimi se pač ne strinjajo oz. jih mentalno predalčkajo v isto kategorijo.

 

Za enega usekanega modernega neckbearda, ki preveč cajta preživi v tistih logih interneta, ki so del reakcionarnega echo-chamberjea, in ki nekje v svoji glavi cel svet dojema kot en črno-bel ideološki spopad med dvema nasprotnima poloma, so po novem v 'SJW' taboru dobesedno vsi, ki so vsaj malo povezani z levičarstvom, pa ni važno al gre za hardcore trans/feministično aktivistko al pa nekega relativno mild hetero modelčka, ki je pač študiral na FF/FDV in rad debatira o filozofiji/jezikoslovju ter art filmih in glasbi...

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

 

A mas kje sjw checklisto, da vidim, ce sem ali ne?

 

Pa recimo ce izpolnjujem 8 od 10 kriterijev, a sem pol 80% sjw al sploh nisem?

 

Ker ful avtistov tukaj gor mi ke povedalo da sem sjw, zdaj pa mi ti pravis da nisem (ker sem manj kot camir pa baje tudi on vec ni)

 

Jah ja, imaš prav, to je itak odvisno od interpretacije in kako sam definiraš, hkrati je pa to del problema, ker pač nekdo definira kot SJW, spet drug ne, in potem pride do nesporazuma. 

 

Zame osebno so SJWji kar extremni, pač "verjamem da sploh ni razlike med moškimi in ženskami" in podobno, scena.

Povezava do prispevka
Raz reče pred 1 minuto:

Sam SJW je itak en tistih derogatory izrazov, ki ga potem določen folk sčasoma začne uporabljat kot zmerljivko za vedno širši spekter ljudi, s katerimi se pač ne strinjajo oz. jih mentalno predalčkajo v isto kategorijo.

 

Za enega usekanega modernega neckbearda, ki preveč cajta preživi v tistih logih interneta, ki so del reakcionarnega echo-chamberjea, in ki nekje v svoji glavi cel svet dojema kot en črno-bel ideološki spopad med dvema nasprotnima poloma, so po novem v 'SJW' taboru dobesedno vsi, ki so vsaj malo povezani z levičarstvom, pa ni važno al gre za hardcore trans/feministično aktivistko al pa nekega relativno mild hetero modelčka, ki je pač študiral na FF/FDV in rad debatira o filozofiji/jezikoslovju ter art filmih in glasbi...

Točno to. 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 25 minutami:

Sam SJW je itak en tistih derogatory izrazov, ki ga potem določen folk sčasoma začne uporabljat kot zmerljivko za vedno širši spekter ljudi, s katerimi se pač ne strinjajo oz. jih mentalno predalčkajo v isto kategorijo.

 

Za enega usekanega modernega neckbearda, ki preveč cajta preživi v tistih logih interneta, ki so del reakcionarnega echo-chamberjea, in ki nekje v svoji glavi cel svet dojema kot en črno-bel ideološki spopad med dvema nasprotnima poloma, so po novem v 'SJW' taboru dobesedno vsi, ki so vsaj malo povezani z levičarstvom, pa ni važno al gre za hardcore trans/feministično aktivistko al pa nekega relativno mild hetero modelčka, ki je pač študiral na FF/FDV in rad debatira o filozofiji/jezikoslovju ter art filmih in glasbi...

 

meni je hecno kako u izico padajo po ameriških forumih "nazi" in "commie" :D:D Modeli od blizu niso videli ne enega ne drugega, pol pa vsi neki jaki, napišeš da imaš rad družino - fuckin nazi, našel sem sem do smrti sestradanega otroka in mu ponudil kos bureka - commie scum :D:D 

 

zadeve kar hitro zletijo iz rok ko si lepo anonimen, na toplem in brez bojazni da ti kdo vdre lobanjo :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

 

meni je hecno kako u izico padajo po ameriških forumih "nazi" in "commie" :D:D Modeli od blizu niso videli ne enega ne drugega, pol pa vsi neki jaki, napišeš da imaš rad družino - fuckin nazi, našel sem sem do smrti sestradanega otroka in mu ponudil kos bureka - commie scum :D:D 

 

zadeve kar hitro zletijo iz rok ko si lepo anonimen, na toplem in brez bojazni da ti kdo vdre lobanjo :D 

weeeeellll

 

spacer.png

 

 

spacer.png

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:


Recimo če piješ mleko in en reče da ga tudi ampak v resnici ne mara mleka ampak samo čokoladnega (katerega ti ne maraš) potem najbrž ni najbolje razglasit da se strinjaš z njim.

S tem da ti reces da mas rad cokoladno ne pomaga ce ti drugi naprej skos mecejo da mas rad navadno.  Edin ce hoces zgubit se vec cajta v cyclejerku, al pa pac sprejmes in si "mlekopivec". 

 

Sieg heil 3,5%

Povezava do prispevka
Galko reče pred 39 minutami:

 

meni je hecno kako u izico padajo po ameriških forumih "nazi" in "commie" :D:D Modeli od blizu niso videli ne enega ne drugega, pol pa vsi neki jaki, napišeš da imaš rad družino - fuckin nazi, našel sem sem do smrti sestradanega otroka in mu ponudil kos bureka - commie scum :D:D 

 

zadeve kar hitro zletijo iz rok ko si lepo anonimen, na toplem in brez bojazni da ti kdo vdre lobanjo :D 

+ obsedenost z evropo in narodnostjo

 

"Ja jz sm 1/8 ukrajinc, 1/8anglez...." ja dobr, na tle mas medaljo al neki

Povezava do prispevka

Men je bil kr dobr ja (za pogledat, no commentary)

 

 

ubil je samo uno crnolaso da jo je ustrelu v glavo haha svaka mu cast, men je bla ciist dosadna).

 

Sm pol za foro pogledal kompilacijo vseh izbir, me je firbec matral tko da kr kul spilcic. Pa res kul da so dal not igralce. Mi je blo kot da gledam film u bistvu :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...