Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 20 minutami:

women, kjer je e zamenjan z x-om, zato da ne vsebuje besede, ki je orožje patriarhata, man/men ;)

 

sem mislil da je tole troll, dokler nisem pogooglal

 

NE

 

SE 

 

FUKAT

 

dejansko je točno to :rofl: :rofl: :rofl: :avadodo: 

 

 

Imaš pa še "womyn", sam za to pa še ugotavljam, kaj to je

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 54 minutami:

women, kjer je e zamenjan z x-om, zato da ne vsebuje besede, ki je orožje patriarhata, man/men ;)

:avadodo: 

 

A to si vedel iz glave al si googlal? Ker potem si lahko kar dam nagrado, dnevno berem FDV/FF (in anglosaške ustreznice) razprave, pa še nisem zasledil :D 

Povezava do prispevka

sem le mel 9 sociologijo spolov pri zagrežini feministki dr. Milici Antić Gaber :D

 

sem vedel iz glave, ampak verjetno iz internetov oz. po sklepanju (ne vem), sigurno ne s faksa

also, poznan mi je tud womyn, ampak sem nekako mel predstavo, da tist je samo "še bolj mizoginistično" kot woman

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 5 urami:

:avadodo: 

 

A to si vedel iz glave al si googlal? Ker potem si lahko kar dam nagrado, dnevno berem FDV/FF (in anglosaške ustreznice) razprave, pa še nisem zasledil :D 

 

Ni čudno potem da podpiraš SJWje, sej sploh pojma nimaš kaj delajo na globalni sceni.


Ta womxn/womyn fora je drugač stara tko že več kot 5 let od oka, če se ne motim.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 25 minutami:

Sej zato mi je tako čudno da se poistoveti z njimi. Večino stvari ki oni podpirajo na globalnem nivoju sploh ne podpira. U bistvu ne vem od kje mu ta ideja da je kao SJW, ker dejansko res ni.

Seveda ne podpiram vsega. Plus zdi se mi, da je ZDA na svojem nekem družbeno-političnem področju itak trenutno čisto kaotična, zato se z nekim globalnim nivojem po mojem Evropejci niti ne moremo povsem poistovetit. V bistvu je pomoje bolj analogija, nekdo more bit konjzolaški SJW, da zapolnimo kvote, pa sem jaz prevzel to vlogo :D

Povezava do prispevka

Ma vem, sam iskreno jaz sem te od začetka interpretiral kot nekoga slabega (saj vem to je v veliki meri moja krivda) ker si se pač poistovetil z SJWji.

 

IMO ni najboljša ideja razglasit da podpiraš nekoga, če ta nekdo nima istih vrednot kot ti. Itak pa naziv SJW prihaja iz amerike, tako da evropski SJWji po mojem ali ne obstajajo, ali pa so izjemno podobni svojim BRATRANCEM IZ AMERIKA (hue hue hue).

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...