Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

pa sta špilala kdaj? jaz ankol, sam mi je zanimivo vsake tolk prebrat, kaj dogaja, zgleda res napeto :D hkrati pa bi vzelo preveč cajta, da bi šel igrat (isto stališče, kot 10 let nazaj)

 

 

& also shitty serverji, ki ne morejo shendlat bitk s par tisoč udeleženci - what is up with that

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

igral sm samo en mesc

Men je bil zlo dobr spil sam learning curve je lvl neet. Carsko od prve sekunde naprej k te fuknejo v vesolje 

 

V gim hvalakurcu nism mel kesa si kupvat norcnine, sam k si enlrat not afaik si lah z igranjem podaljsujes kot v skorqj vseh mmojih

 

Nek freelancer meets paradox meets korean grinding MMO 

 

 

Bitke so pa nerealne, k so modeli v prvem valu popusili like za 100k kesa virtual goodsov (mislm da closer to 300k ne da se mi preverjat), war battle  pa trajal tok dolg da so zaklenil server da bo lah shendlal ta razcefuk :avadodo:

 

Pa aploh mi ga zmagajo pol tista porocila v stilu 24ur, pa k tko mal preklaplajo med koalicijam pa tm zivo dretje, sploh ne LARP :avadodo:

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 45 minutami:

Je Bessonja v neki drugi temi napisal, da so v prvem postu te teme slike iz meetov, pa so res

 

Pismo, TUGA, da še kar hara korona, zelo bi se sedlo kaj dobit in nadaljevat tam, kjer smo ostali :D 

 

 

 

 

Atomic ma dobre roke, pa i guess da galko tudi. Lahk pa da sta samo chubbsterja.

 

Za smrka sm mal razocaran, da se je posusu. San je pa verjetno kita v BJJju

Povezava do prispevka

Mefisto Lizzard je kar zelo beast drgač, uno ko te najprej obsodi na 10 let brez možnosti pogojne, ti mu pljuneš v faco, on pa mirno zloži očala in te še prefuka pred celo družino

 

Dzaver ima tudi evil guns of pain 

 

Jin izgleda da ima 0,1 % telesne maščobe pa skoz si vleče majice nazaj, ker ga od rippidža tok zateguje

 

Antomic ima kako kilco extra, ma vidiš da je močen

 

Slinch tud nek alter hipster satanist kurent neki, ma vidiš po podlahti pa po kocinah da ima vseeno večkrat lopato v roki ko kontroler

 

 

 

iskreno se ne bi se jaz preveč hecal z mnenjalničarji, presenetljivo čvrst folk glede na glavni hobi, uglajenost in leta :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...