Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Žično sem vzel, ker je bila prejšnja brez pa sem jo vseeno imel vedno na povodcu. Knofa pri palcu bi lahko bila malo manjša pa bol naprej, ker zadnjega (g4) ni najbolj udobno pritiskati.
Pa ne vem kako naštimati, da bi DPI gumb pritiskal in ne držal.

So mi pa ql uteži pa bremza za kolo

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

a veš un filing, ko imaš setup za par tisoč EUR, letno naročnino na Tidal in na glavi nosiš karton za jajca, da bo ja za ziher

 

pol pridejo pa od ženske sorodniki na obisk in ženska spusti lajn Gal ima rad dobro glasbo, poslušajte zdaj tole in odpre Youtube

 

image.png.9b02a2aa61870bbba2c64b4f7cba379e.png

 

Fakin isto. Na voljo ima vse plate, sa-cdje, dvd-audio, blu-ray. 5.2.4 atmos dnevno, heos zvocnike po bajti, svoj tidal racun, pol pa streama youtube na google next minije, ki se uporabljajo prakticno samo za voice control smart bajte. smh. no sej to samo pove, kako v pizdi so streaming appi kaj se tice ciste uporabnosti. heos je govno od android appa, tidal pa ni nic kaj boljsi. :) 

uredilo bitje raveer
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 22 minutami:

Ampak mene boli kurac evo, zdele grem prov tole nažigat


Ampak ne pozabi, da moraš res konkretno GLASNO GLASNO nažgat. 
/khm, jaz sem ravno zdaj dal tvoj linkan komad na poceni prenosni party zvočnik, tak, malo za hec, pa je pubec priletel v sobo in me vprašal, če se mi je zmešalo (kao ura je že čez 23 itd.). Uf, ta današnja mladina. In hvala bogu, da nimam neke ženske, ki ne bi znala cenit glasne glaZbe. To sploh ne vem, kako bi šlo skozi. 

edit: Zdaj, ko sem malo padel v "ritem", pa bom še kar nadaljeval... ker boli me.  ;) 
 


 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...