Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Res je, slatanje tujih telefonov, laptopov in kontrolerjev je no no. Se sam si najprej umijem ali vsaj razkuzim roke, preden se dotaknem lastne naprave, in to pocnem ze 30+ let. Najsrecnejsi sem bil na TGS, ko ti licna japonska pupa z izopropilom umije 3ds, vito, kontroler, ... preden zadevo peljes na testno voznjo.

Povezava do prispevka

Okej, sej vem, da smo v dobi online gaminga, ampak ce pride kak kolega do vas in bi uzgal z vami nek coop spil, revez pa je valda pozabil svoj kontroler doma. Bi ga:

 

a) z nasmeskom na obrazu pospremili ven iz stanovanja

 

b) mu ponudili milo, razkuzilo, kirurske rokavice

 

c) dali tist kontroler v roke pa kud puklo da puklo

 

d) izvedli Galko manever in lizali spermo ven iz picke 

 

 

 

Povezava do prispevka

Haha, saj, vsak ve za svoje stvari, nikomur ne bom solil pameti, vprasal sem res samo zato, ker se poznam in vem, kako hitro se mi kopicijo razni nakupi, ki jih uporabim max 2x :)

 

Bom pogledal, ce je kak hack za povezat PS3 kontroler, Steam naj bi imel nek built in support tudi zanj, ampak danes mi nikakor ni uspelo. Ce pozna kdo kak hack za ta kontroler in se s tem izognemo fizicnemu kontaktu tuje lastnine, pa mi lahko pove in mu se zmerej z veseljem castim pivo :)

Povezava do prispevka
Avion reče Pravkar:

Bom pogledal, ce je kak hack za povezat PS3 kontroler, Steam naj bi imel nek built in support tudi zanj, ampak danes mi nikakor ni uspelo. Ce pozna kdo kak hack za ta kontroler in se s tem izognemo fizicnemu kontaktu tuje lastnine, pa mi lahko pove in mu se zmerej z veseljem castim pivo :)


Ma jaz sem imel PS3 kontroler povezan na PC. Sicer s kablom, ampak je vsekakor delovalo kot mora. Samo je pa tako dolgo nazaj, da bi moral zdaj spet it guglat. 

Povezava do prispevka

@Avion za kak trik ne vem, spomnim se, da sem uporabil externi program, možno da točno tega, ki si ga dal v linku.  Ampak je bilo zelo simple in res vzelo samo par minut časa. Uporabljal sem kakšno leto dni, potem sem si pa 2x X360 nabavil, da sem imel za vsak sistem svoj kontroler. Torej vedno vsaj 2 na konzolo oz. PC in to prakticiram še danes. Verjemi, da se je "nabiralcev prahu" že kar nabralo. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 urami:

dvojka mi je bla kr dobra revija, enka pa niti ne

upam da nadaljujejo z napredkom

kako si bojo rekli mi je absolutno vseeno :D

 

paše mi brat opise v slovenščini, velik špilom brez njih ne bi nikol posvetila pozornosti

Sej meni se tudi zdi malo bedno, da revije ne bi kupil samo zato, ker na njej pise Joker namesto Jazbina, vsebina pa ista. Ali ipak... Trojko bom ziher nabavil, za naprej pa verjetno samo izjemoma, ce bojo sli v to smer.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 22 urami:

@Rhaegar

 

ma skurcaj jih tle v gostilni

 

joker je (na zalost) mrtev, obujanje znamke je neumno in nima smisla, sploh z ekipo, ki ocitno ni sposobna spacati ene same dobre revije

 

Sej bi jih, samo res nočem biti res tipičen slovenec ki bi rad kurcal vsepovprek. Ni mi jasno kako je lahko nek mr. nobody z s.p.-jem (lol) naredil Jazbino, zdaj bo pa bo zdaj po možnosti še kupil Joker blagovno znamko. 

 

Dobesedno je peljal scat celo ekipo s Febom na čelo. Ampak ne bom modroval- vsak je lahko general po tuji bitki..

 

Vsaka čast, če jim rata je pa nekaj boleče očitno - da revija Jazbina/Joker brez Feba ni vredna veliko. Dokler njega nekako ne spravijo notri so dolgoročno obsojeni na propad.

En sam Febov novejši vedež z javke recimo https://javka.mn3njalnik.com/vedez/po-muskatni-orescek-in-scep-klinckov/

je vreden več kot vse Jazbine so far.

 

 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 9 minutami:

Tko k amesia prav kup si en kontroler in spilaj igerce k ti bo zasedl sej zadeva ni zdej tok vlka da bos mogu novo omaro kupt 

 

P.s. hollow knight 2 pride vn tko da...

Ma saj se strinjam, "problem" je samo v tem, da se poznam in vem, da bo to se en kos opreme, ki bo oblezal nekje do prodaje :D

 

Mogoce bi zato raje probal usposobit PS3 kontroler, da nimam navlake doma ... Skratka, hvala vsem za komentarje, ce pa se kdo najde, ki se ne boji potencialnih prstnih odtisov in/ali frendove sperme, mi lahko dropne privatca :)

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Jz pa ne razumem te kislosti da bo jazbina zdej joker. Sej, ni kot da se ne vidi z lune da je šlo za spiritual successorja. Jz sm bolj "res ne razumem zakaj bi kdo kupoval tiskano revijo ne glede na tematiko v current_year", ampak razumem da obstjajo ljudje ki jim to paše.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Rhaegar reče pred 48 minutami:

image.thumb.png.672ea69046184fb4f8f6ed3254adb7f3.png

To sem videl, ampak bom vseeno pocakal na uvodnjak te stevilke, da vidim kako se bo urednik izjasnil. Drugace pa tudi pomen teh risarij... V prejsnji stevilki so imeli na zadnji strani pogreb, tule so na spodnjem delu vsi poklani/obglavljeni in zgoraj jazbec, ki ga boli kurac za cel svet.

Povezava do prispevka

Za jazbeca so itak napisali, da ima VR očala, ker bo v številki obsežen zapis o Oculus Quest 2. Dočim zgodbo oz. razloge okoli Bertonclja in Joker logotipa bomo pa tudi kmalu prebrali v uvodniku.
Samo brez panike! :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...