Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 2 minutama:

@tomazek Kaj ni dober design? Meni je top. Edino majica mi je bila bolj všeč z rumeni varianti, samo niso imeli moje velikosti (XXL namreč :) ) . Zdaj ko je DaPubec videl bi pa še on mel... ufff.

 

Sexy ja... to bi lahko komot mel ta vikend na parado ponosa, ali pa tudi kar tako med tednom za na pitiko. Multifunkcijska obleka.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

40 € me je to stalo. Upam, da čimprej dostavijo in da mi bo velikost ustrezala. Drugače podarim DaPubecu. 

edit: pa ene patike št. 36 za kolegico sem mislil še vzet, samo sem pozabil oz. nekaj zamešal v naročilu. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 2 urama:

Sn bil tam.

 

Drgace najjaci party (meni), ko je umek rolal enkrat okrog 2000 (ne vem ce ni bil isti party ko je bil westbam - nisem siguren - nima veze), pac party pekarna okrog 2000, trije flori (gustaf, kurd pa hiska), kr iz avta karte prodajali...umek ono proti vjutro navrsti, mislim da v kurdu takrat...vsi "cakamo" na majstra....fancy dancy tru the night...stopim enemu tipu na nogo (nehote). Ono se zacnema drug drugemu opravicevat, vidi tip da mam vodo, mu jo dam da se napoji, ker je zgledal da jo rabi.. hvala, hvala, roka, roka idemo dalje...pride tip cez minuto nazaj, mi da pol eka rece hvala za vodo...umek zacne pokat....pade lanicor...idemmoooooooo... noro res...peak techno experience...

 

 

lep lp

 

Iz tega dela:

 

 

Povezava do prispevka

Ne, 1 leto je starejša od mene. Ampak nizke postave (kar mi je všeč) in malih stopal (kar mi je še bolj všeč). Poleg tega pa nima skoraj nobene kilaže in jo lahko dvignem  skoraj z eno roko. No, to je pa to. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

 

DaCapo reče Pravkar:

Majca je zame, za pubeca pa itak držim pesti, da si čimprej najde bejbo. 

pošlji ga v teretano, pa počasti mu par tattojev

 

bestletnice bojo stale v vrsti

uredilo bitje sskj
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 minutami:

Glede na intake peanut butterja, bi rekel, da so srednja leta že daleč za tabo. :D


Intake peanut butterja je trenutno na minimumu oz. skoraj ničelno. Tisto, kar je bilo pa prej, pa itak ne morem skenslat. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...