Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 53 minutami:

Ob 16h lahko uletiš v McD Šiška in ga no homo ubijeva skupaj

Rahlo predrugačeni plani

 

 

Nje nje, tudi drugčač ni safe, ki kašljam bakterije streptokokih variacij trenutno

 

(lastna diagnoza sicer, samo je preveč hard za prehlad)

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Jaz občasno (živim v dvonadstropni, dvostanovanjski bajti) nabijem par komadov, priznam. Je pa to čisto odvisno od razpoloženja. Včasih kak bolj ali manj starejši techno, včasih rave,  redno veliko je rock klasik, pa disco iz 80-ih nikoli ne manjka. Ozvočenje je pa relativno. Ker včasih poslušam kar na Logitechu, vse redkeje na stari Yamaha receiver in Mission zvočnike (čeprav je to še najbolj audiofilsko, kar trenutno premorem v bajti), zadnje čase pa pa tudi veliko kar na nek cheap prenosni Manta Party zvočnik, sploh ko si na terasi naredim malo glaZbe (in potem začnejo tudi sosedje plesat in kričijo prek ograje za glasbene želje) . :)

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ajde dejte mi svetovat, moja draga igra Witcherja 3 (skoraj dokončala base game) pa ji zdej šteka na laptopu pa sem razmišljal da bi ji kupil na Switchu al pa na PS5, ker ne vem kdaj bodo pare za novi računalo.

 

Na Switchu je kul, ker je cross platform saves opcija, pa še upgrade pride, ki se bo pa verjetno bolj poznal na Ps5. Na PS5 je tud GOTY verzija samo 10eur... So what to do?

Povezava do prispevka

Vem da ji ne bo kul, ker je praktično špilala odkar je Netflix serija bla zunaj pa je veliko bolj take narave, da vsak kotiček pregleda, celo sewers, kar sem jaz razen questov pustil pri miru.

Ampak ja, fak it, 10 evričev za PS5 goty je kr mwah

Bom tudi jaz spet šel igrat

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Če smo že pri neki glasbi in Yatubu, to je vredno vsakega ogleda:
 


Če že ne zaradi kultne glasbe, pa predvsem zaradi genialne montaže in cele zgodovine plesnih filmov. Meni osebno je noro dobro! 
Sploh si ne znam predstavljati, kakšen genialec je moral biti in koliko ur je porabil za to. Zato pa tudi ni čudno, da ima video toliko ogledov. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Dej, a lahk tele smeti od Mekšita ne limaš več. Mal fejst sm jezen na Mekšitarje, ker sem ravno par tednov nazaj šel po dolgem, dolgem času na zgoraj opevanega Mekkantrija in dobil fakin žalost od burgerja. Solata razfukana po celi škatli, burger je zlagal nekdo s parkinsonom, okus je bil pa tak kot da bi si parkinsonman burger ene parkrat po tarzanskem grabnu potegnil. NEVER EVER AGAIN, Mekšit is dead 4 me.

uredilo bitje NixoN
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...