Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

AdamSmit reče pred 15 minutami:

Če pa sam par deset tisoč ljudi umre v bolnicah, je pa to whateeeer

 

To je pač kruta realnost življenj. Od pamtiveka se umira od bolezni in se bo. Da je vredno riskirati hude družbene posledice pa je vredno samo za zares hude primere (lakoto, psihične težave, izpad izobrazbe...).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Fuksija reče Pravkar:

na mn3 nimamo sistema diskreditacije na podlagi minuskov

tko da če gre sam za tvoj princip da jih ne maraš

tough luck

 

ne da ne maram minuskov

 

ne maram podmuklih psihopatov, ki si bookmarkajo uporabnika z po njihovem mnenju napačnim mišljenjem, da mu lahk pol serijsko stiskajo minuske ne glede na vsebino

 

al cefizla to moti al ne me niti ne briga, moti mene to živo rdečo sranje čez celo stran dan za dnem, ker se je pač enmu vsedu v želodec

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

To je pač kruta realnost življenj. Od pamtiveka se umira od bolezni in se bo. Da je vredno riskirati hude družbene posledice pa je vredno samo za zares hude primere (lakoto, psihične težave, izpad izobrazbe...).

What. Lahko se pa tudi ne. Pol pač ukinimo vso medicino in rečimo, od pamtiveka se umira od stvari, jebeš možnosti za preprečitev umiranja, ki jih zdaj imamo, v pamtiveku pa jih ni bilo.

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 6 minutami:

What. Lahko se pa tudi ne. Pol pač ukinimo vso medicino in rečimo, od pamtiveka se umira od stvari, jebeš možnosti za preprečitev umiranja, ki jih zdaj imamo, v pamtiveku pa jih ni bilo.

 

Daj ne klanfaj neumnosti in si zračunaj z grafa kolikšna je verjetnost, da umreš, če si pod 55 let star. Ti pa bi pokopal gospodarstvo, socialno blagajno in ne vem kaj še vse zaradi 80+ ljudi, ki so žal že dejansko dali lajf skozi in bi jih vzela tudi pljučnica... ko jebe, če bo čez par let ostal kdo, ki bo plačeval davke in ustvarjal kapital a ne?

 

ytzfLMp.thumb.jpeg.647865766b0f7b9d53ed74475f19821e.jpeg

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ja, poglej, kako so Kitajci pokopali svoje gospodarstvo, ker so za 1 mesec zares zaprli folk v svoje bajte.

 

Seveda s half-assed ukrepi nič ne narediš in je brezzveze. Vseeno 5000 smrti samo v SLO je popolna neumnost in bi moralo biti vodilnim sojeno za množični poboj državljanov.

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 2 minutama:

Ja, poglej, kako so Kitajci pokopali svoje gospodarstvo, ker so za 1 mesec zares zaprli folk v svoje bajte.

 

Za to sem jaz bil tudi pri nas prejšnjo jesen. Ampak potem res komplet zapreti za eno do dve dobi virusa (2x 2 tedna recimo) in viditi kaj bi bilo. Ne pa s tisoč izjemami in normalnim delom v proizvodnih halah... Ne pa konstantno zapiranje več let in povzročanje umiranja na obroke (firm ne ljudi).

 

Drugega dela posta... pa ne vem kaj naj komentiram :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Flosar reče pred 11 minutami:

 

ne da ne maram minuskov

 

ne maram podmuklih psihopatov, ki si bookmarkajo uporabnika z po njihovem mnenju napačnim mišljenjem, da mu lahk pol serijsko stiskajo minuske ne glede na vsebino

 

al cefizla to moti al ne me niti ne briga, moti mene to živo rdečo sranje čez celo stran dan za dnem, ker se je pač enmu vsedu v želodec

če jokaš maš samo povečano šanso, da se bo ta rdečina zgodila tud teb

noben ni nikol trdil, da smo tle posebej prijazni

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Daj ne klanfaj neumnosti in si zračunaj z grafa kolikšna je verjetnost, da umreš, če si pod 55 let star. Ti pa bi pokopal gospodarstvo, socialno blagajno in ne vem kaj še vse zaradi 80+ ljudi, ki so žal že dejansko dali lajf skozi in bi jih vzela tudi pljučnica...

 

adamsmit bi marsikaj, med drugim tudi hodil od bajte do bajte in zaplenjal premoženja, kot je že nekoč povedal

 

takemu folku pač kaos čist ustreza, ker jim je to priložnost za se dvignit iz dna

 

sej vidiš to pasivno agresijo

uredilo bitje Flosar
Povezava do prispevka
Fuksija reče Pravkar:

če jokaš maš samo povečano šanso, da se bo ta rdečina zgodila tud teb

noben ni nikol trdil, da smo tle posebej prijazni

 

a zdej ker obstaja šansa, da se bom psihopatu vsedu v želodec tud sam, moram bit pa tiho in strahoma v tišini gledat njegove budalije?

 

ko jebe njega in njegove minuske lol

Povezava do prispevka
Flosar reče pred 1 minuto:

 

a zdej ker obstaja šansa, da se bom psihopatu vsedu v želodec tud sam, moram bit pa tiho in strahoma v tišini gledat njegove budalije?

 

ko jebe njega in njegove minuske lol

jah ne vem, izrazil si da ti je to neprijetno že pri drugih

itak boš naredil kar ti paše

Povezava do prispevka
Flosar reče pred 6 minutami:

 

adamsmit bi marsikaj, med drugim tudi hodil od bajte do bajte in zaplenjal premoženje, kot je že nekoč povedal

 

takemu folku pač kaos čist ustreza, ker jim je to priložnost za se dvignit iz dna

 

sej vidiš to pasivno agresijo

evo, zato pa ne vem, zakaj "vladajoči" delajo vse v smeri, da pridem jaz na oblast? saj to ni kvantna fizika, če bi omogočili folku kamot lajf, potem jaz ne bi prihajal na oblast, pa ne gre, že 10.000 let ne

 

tko, da pazi zdaj

 

pjQDAMi.png

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 minuto:

evo, zato pa ne vem, zakaj "vladajoči" delajo vse v smeri, da pridem jaz na oblast? saj to ni kvantna fizika, če bi omogočili folku kamot lajf, potem jaz ne bi prihajal na oblast, pa ne gre, že 10.000 let ne

 

ti nauš nič na oblasti, ti boš na ulci lačen in žejen fehtal milostnega šuta

 

zakva se najjači simpatizeriji komunizma zmer vidite nekje na vrhu lmao

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 43 minutami:

Daj ne klanfaj neumnosti in si zračunaj z grafa kolikšna je verjetnost, da umreš, če si pod 55 let star. Ti pa bi pokopal gospodarstvo, socialno blagajno in ne vem kaj še vse zaradi 80+ ljudi, ki so žal že dejansko dali lajf skozi in bi jih vzela tudi pljučnica... ko jebe, če bo čez par let ostal kdo, ki bo plačeval davke in ustvarjal kapital a ne?

Še vedno trosiš cvetke.

Sprejemljivo je pomorit 80+ ljudi za naše blagostanje? In maš še jajca in praviš da so ljudje ki so proti temu nacisti, komunisiti in nevem kaj. Kot sem spraševal že prej, kje pa je po tvoje (in tebi podobnim) meja pri kateri je obsojat ljudi na smrt nesprejemljiva?

80 je očitno še sprejemljivo. A 100? 200? 500? Kje točno je meja kjer človeška življenja niso več ničvredna?

 

Pa ne mi zdaj spet z svojo da nimajo ljudje nič pri tem, to je bolezen in mi gremo samo po svoje ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...