Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Če je cepivo tako super duper in rešitev kot se predstavlja, pa se naj pocepi vse te najbolj rizične in najstarejše pa bojo varni in ne bo več žrtev.

 

Imo bi bilo optimalno obvezno cepljenje za rizične in najstarejše, ostalim pa bi bila dana izbira. Na ta način bi imeli bistveno manj mrtvih. 

Povezava do prispevka

damn, kaj se je s tipom zgodilo :o

hN7PcIv.png

 

also

 

Navedek

Sam, kot veste, podpiram in zagovarjam cepljenje, a vseeno dam včerajšnjim protestnikom v določenih točkah prav. Vlada se je uvajanja strogega PCT lotila na silo in čez noč, brez premisleka. Tako so ljudi, ki se do danes niso cepili, čez noč odrezali od dostopa do bolnišnic, centrov za socialno delo, življenjsko pomembnih storitev. Ljudje, ki se danes odločijo za cepljenje, bodo pogoj PCT izpolnjevali šele čez nekaj tednov. In testiranje, ki ni brezplačno, je pa v vseh teh primerih obvezno, bo po žepu najbolj udarilo revne

 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Ma ne ne. Nisem sploh bral članka. Sam opazil sem, da omenjate nekega Fafangela in sem mislu, da je to nek prc nickname za AngelBja (forum user). :D

Aaaa :)

 

Also, ta tvoja precepljenost pa 2 shota te naredita boljsega v HK :D Jaz sem se zdajle jebal tam v Crystal Mountain z nekim glupim mini bossom, nek enraged nekej nekej, fak, rage quit skoraj :D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 9 minutami:

Aaaa :)

 

Also, ta tvoja precepljenost pa 2 shota te naredita boljsega v HK :D Jaz sem se zdajle jebal tam v Crystal Mountain z nekim glupim mini bossom, nek enraged nekej nekej, fak, rage quit skoraj :D

Tale je tudi mene jebal. Sem ga ponavljal večkrat kot kake večje bosse lol. Dvojni damage od laserja je jeba. :D

Povezava do prispevka

Evo, danes sem prvič naročil Meka preko Glovo. 10 € sem imel dobropis, vse skupaj me je stalo 5 €: Caesars Chicken Grill solata, Big Tasty Bacon in McCountry.
Pazi to: dostavili so v točno 10 minutah! Tako hitre dostave še nikoli nisem imel v življenju. V bistvu skoraj prehitro, ker sem komaj skadil in šel na WC, pa je že bilo na vratih. 
Potem pa so mi še javili, da sem dobil novih 6 € dobropisa. Lepo se trudijo, upam, da bo tako tudi dolgoročno. :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Dober tek.


Je že kar nekaj časa pospravljeno, ampak vseeno hvala. :) 

Bom pa verjetno "živčnega" dobil, ker sem si izposodil knjigo Dolina Rož in mi je na e-bralniku ne prikazuje (kot sem že napisal v Črkožerju). Vse lepo naloži, odpre naslovnico, potem pa so vse naslednje strani prazne. Vse sem že poskusil. Pa res bi rad bral!!!! help-hilfe 

 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...