Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 22 minutami:

Indy je tudi meni najboljši. Takoj za njim pa ful slavim guilty pleasure serijo filmov National Treasure. :D


Aaaa, NIck Cage a.k.a. Ben Gates! To sem čisto pozabil, ja. Kar kulsko, hehehe. Btw, Cage mi je drugače sploh en tak zanimiv in dokaj priljubljen igralec. 

@ke_kit: Kako to misliš serijo? Nista bila samo dva filma? Ali sem pa jaz kaj spregledal?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
gojc reče pred 5 minutami:

@DaCapo

 

A tv-serijo dogodivščine mladega Indiana Jones si gledal ?

Kot se spomnim je bla dokaj kul serija...  Sploh pa epizode postavljene v prvo svetovno :D


Pa jaaaa, čisto sem pozabil. Sem gledal ja! To je bilo sicer že ohohoho let nazaj. TUdi meni je bila serija zelo kul. Tnx za opomnik, moram pobrskat po arhivih in po dolgem času spet pogledat. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
gojc reče pred 10 urami:

Kaj se to dogaja z Remedy :no:

 

Sem pa mislil, da se je prosti pad kvalitete s Control končno ustavil in obrnil....pol pa grejo in izdajo tako sranje:

 

 

Tipi so nekoč naredili Max Payne :mellow:

 

 

Niso oni delali špil, original je iz koreje, oni so konverzijo za konzole delal, vsaj tko sem razumel iz članka

Povezava do prispevka

Kolega, če ti ponudijo delat karkoli glede CrossfireX samo pokimaš in podpišeš karkoli vržejo pred tebe, pol zvečer pa se z lambotom pijan zapelješ v Dravo

 

To je pač IP razsežnosti, ki si ga na Zahodu ne moremo predstavljat, v tem špilu je toliko denarja kot pomoje v konkretnem kosu celotne preostale industrije. Recimo nek pokazatelj: na Kitajskem so naredili coming-of-age serijo, kako nek mlad fant želi postat CrossfireX e-sports player. Prva epizoda je mesecu dni predvajanja dobila milijardo ogledov. Jp. Milijardo :D

Povezava do prispevka

Kitajci so tudi dominirali filmski box-office v 2021; 2. in 3. highest grossing film sta kitajska - en epska vojna drama, drug pa komedija; Hi mom je tudi " highest-grossing film of all time by a solo female director"

 

slika.thumb.png.e6ede1057eb64c8fca53f2b859352647.png

 

 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 10 minutami:

Kitajci so tudi dominirali filmski box-office v 2021; 2. in 3. highest grossing film sta kitajska - en epska vojna drama, drug pa komedija; Hi mom je tudi " highest-grossing film of all time by a solo female director"

 

slika.thumb.png.e6ede1057eb64c8fca53f2b859352647.png

Me že neki cajta mika pogledat te Kitajcke blockbusterje, čeprav pomoje mi bodo dosti smeti, ampak mogoče se v redu poka

 

Bollywood mi nikoli ni sedel, Južna Koreja mi je, samo zdaj že od Parasite nisem gledal nekega odloma od njih, pa pač tudi takih cool vibe akcijskih filmov, kot je bil The Good, the Bad, the Weird, že neki časa ne producirajo. Sem probal par novejših akcionerjev, samo mi niso imeli tako cool vibeja. UK je dost spečan s Hollywoodom oziroma so velikokrat mixed produkcije, Francija pa ima med mainstream uspehi predvsem komedije, ki so meni skos tm ene 6/10 :D. Ostane še Japonska od večjih filmskih sil, priznam da sicer probam mal spremljat nagrajene filme, sam ni pa to nek summer blockbuster material 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 11 minutami:

Me že neki cajta mika pogledat te Kitajcke blockbusterje, čeprav pomoje mi bodo dosti smeti, ampak mogoče se v redu poka

 

Bollywood mi nikoli ni sedel, Južna Koreja mi je, samo zdaj že od Parasite nisem gledal nekega odloma od njih, pa pač tudi takih cool vibe akcijskih filmov, kot je bil The Good, the Bad, the Weird, že neki časa ne producirajo. Sem probal par novejših akcionerjev, samo mi niso imeli tako cool vibeja. UK je dost spečan s Hollywoodom oziroma so velikokrat mixed produkcije, Francija pa ima med mainstream uspehi predvsem komedije, ki so meni skos tm ene 6/10 :D. Ostane še Japonska od večjih filmskih sil, priznam da sicer probam mal spremljat nagrajene filme, sam ni pa to nek summer blockbuster material 

Changjin je kr holivud tier produkcije. Pač kvalitetno pokanje, patriotizem, bromance med vojaki.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 22 urami:

Pred nekaj dnevi sem ponovno pogledal vse prve tri Indiana Jones filme. To je dejansko brezčasna trilogija.  Itak na prvem mestu  moje lestvice tovrstnih "adventure" filmov (npr. Indy, Lara, Quaterman itd.).

Se strinjam, res odlična trilogija

 

Še par pustolovskih filmov:

 

The Naked Jungle
Secret of the Incas
Valley of the Kings 

 

Pa dosti peplum filmov je avanturističnih, samo žal sem pogledal samo Ulysses (1954) pa mogoče še kakšnega 

 

Also moj najljubši western of all time Treasure of Sierra Madre (1948) ima zelo adventure vibe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...