Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Static reče pred 2 urama:

 

Nima PCja ker je predrag, in potem on men klosar :rofl:

 

Enjoy your 30 fps "gaming" 

 

V bistu imam dve kišti (ena čisto nova v rangu 1000 evrov brez vštetja grafične), dva laptopa v rangu 1000 evrov vsak in prenosni mini PC:rofl::rofl:

Povezava do prispevka
maksi reče pred 16 minutami:

to imaš selektivni spomin

 

spacer.png

 

Nimam selektivni, ampak to nisem štel, ker na PS3 so se tudi kvarili BR pogoni kot v transu.

Jaz recimo sem kupil 3 PS3je tekom generacije, od tega sem na dveh servisiral pogon in od tega na isti konzoli 2x servisiral - v bistvu si me zdaj spomnil, kako komedijo sem imel takrat, sem že malo pozabil. :D 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 21 minutami:

 

Nimam selektivni, ampak to nisem štel, ker na PS3 so se tudi kvarili BR pogoni kot v transu.

Jaz recimo sem kupil 3 PS3je tekom generacije, od tega sem na dveh servisiral pogon in od tega na isti konzoli 2x servisiral - v bistvu si me zdaj spomnil, kako komedijo sem imel takrat, sem že malo pozabil. :D 

 

Dobim kar PTSD ob tem postu

 

Kupim PS3, uno noro vesel nice nove igrice, ekskluzive

 

Po enem mescu crkne BR pogon

 

Čakam popravilo

 

Dobim nazaj, spet hype uno noro vesel nice nove igrice, ekskluzive

 

Po enem mescu crkne BR pogon

 

Čakam popravilo

 

Dobim nazaj, hype je padel :D 

Povezava do prispevka

Eno mnenje/nasvet - a za gaming na PCju bolj priporočate Xbox One ali Dualshock 4 gamepad (brezžičen v obeh primerih)? 

 

Veliko špilov mam na Steamu, kjer je native support tudi za DS4, igral bi pa z njim bolj tretjeosebne akcijade, kako dirkačino, špile v stilu ABZU, Journey, Mark of the Ninja itd. Nobenih pretepačin.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 25 minutami:

Eno mnenje/nasvet - a za gaming na PCju bolj priporočate Xbox One ali Dualshock 4 gamepad (brezžičen v obeh primerih)? 

 

Veliko špilov mam na Steamu, kjer je native support tudi za DS4, igral bi pa z njim bolj tretjeosebne akcijade, kako dirkačino, špile v stilu ABZU, Journey, Mark of the Ninja itd. Nobenih pretepačin.

Xbox gamepad itak

 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 27 minutami:

Eno mnenje/nasvet - a za gaming na PCju bolj priporočate Xbox One ali Dualshock 4 gamepad (brezžičen v obeh primerih)? 

 

Veliko špilov mam na Steamu, kjer je native support tudi za DS4, igral bi pa z njim bolj tretjeosebne akcijade, kako dirkačino, špile v stilu ABZU, Journey, Mark of the Ninja itd. Nobenih pretepačin.

Če nimaš nobene konzole, da bi uporabil gamepad potem vseeno raje xboxpad

Povezava do prispevka
Raz reče pred 28 minutami:

Eno mnenje/nasvet - a za gaming na PCju bolj priporočate Xbox One ali Dualshock 4 gamepad (brezžičen v obeh primerih)? 

 

Veliko špilov mam na Steamu, kjer je native support tudi za DS4, igral bi pa z njim bolj tretjeosebne akcijade, kako dirkačino, špile v stilu ABZU, Journey, Mark of the Ninja itd. Nobenih pretepačin.


xbox

Pa samo zato, ker z DS nisem mogel igrati gearse
Pa prompti so bili tudi od xboxa v vseh igrah
Pa bolj mi sede xpad, kot DS
Pa lepši mi je
Pa verjetno Xbox app ne podpira (?) DSa

Drugače pa DS

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Jaz še vedno vztrajam, da je top izbira:

Streljačine, dirkačne - xbox pad.

Hack & Slash, pretepačine - dualshock.

 

Ostalo sta oba cool.

 

Če veliko igraš s controlerjem na pcju itak ne vem zakaj ne bi imel obeh?

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

x elite zadeva >ds4

ds4 > običn xbox

ds4+backbutton > x elite zadeva

 

ne vem kake mate prste in prijem

sam levi dpad postavitev na xboxu je men umor za fpsje,

teško je met prst na gobici vmes

desni pa težje dosegljiv

 

sicer mi je xbox postavitev gobic zakon,

ampak meni mal ubije performance zaradi težje dosegljivih gumbov.

 

LP

uredilo bitje Sovica
ne
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...