Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 21 minutami:

evo da ti tle odgovorim, včeri sem spregledala

razlika je v tem: jaz jemljem droge z namenom, da se zabavam al pa da doživim kaj novega, in to je natanko to, kar dosežem z njimi

ljudje, ki jemljejo droge na rednih dolgih potovanjih s šamanskimi obredi okrog njih, ponavadi jemljejo droge z nameni, ki jih le-te ne morejo doseč na njih 

tbh niti ne verjamem preveč v razsvetljenje kot tako, ampak definitivno ti ga ne bo dalo sam eno dolgo potovanje pa par ur dolg in prilično boleč trip

Bottom line, oboji delate to kar (mislite, da) vas osrečuje. Res nimaš kaj gledati zviška nanj ali druge, ki se udeležujejo takih zadev.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

hehe

 

ma ja, pac jaz menim, da imam podobno idejo kot kekit.. s cim se drogiras in koliko je brezveze pol se neki kregat koliko je kdo đanki..

vsak ma svojo drogo, eni hors, drugi koko, LSD, travo.. tretji fumajo cike, cetrti jejeo sladkise, peti hodijo na krube, igrajo po kazinojih, PA POZABU SEM ALKO =))) ipd..

vsak ma svoje pac a se kregat kdo je bolj đanki je kenreki, ker tut vsak hendla drugace, pac vsak ve zase

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

hehe

 

ma ja, pac jaz menim, da imam podobno idejo kot kekit.. s cim se drogiras in koliko je brezveze pol se neki kregat koliko je kdo đanki..

vsak ma svojo drogo, eni hors, drugi koko, LSD, travo.. tretji fumajo cike, cetrti jejeo sladkise, peti hodijo na krube, igrajo po kazinojih ipd..

 

 

 

Všeč mi je kako si izpustil igrice :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 minutami:

Bottom line, oboji delate to kar (mislite, da) vas osrečuje. Res nimaš kaj gledati zviška nanj ali druge, ki se udeležujejo takih zadev.

ne vem, men naredi še kr razliko, a v kemiji iščeš neki kar lahko dobiš od nje, al pa neki, česar ne moreš

za zunanjega opazovalca pa verjamem, da je isti šmorn

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

Meni je bila life changing izkušnja (namesto LSD-ja) ko sem bil kakih 14 dni off mnenjalnik. Fuck kok sem veliko naredil ne se ti jebat ej :D:D:D

Jaz sem tudi bil noro produktiven :D. Pomoje mi je mn3 največji kradljivec produktivnosti

 

Najbolj carsko je, k se zaveš, da že tretjič čekiraš konzolec in ni novih kommentov

 

In pol spodaj pod prisotnimi uporabniki vidiš razne Galkote in se zaveš, da oni tudi haha

uredilo bitje ĆAMIR
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

Po eni strani vsakemu mal dojadi mn3, po drugi je pa res epsko k vidis da mas za prebrat 3 strani carskega fighta med oporabniki. Tko mal jerrry springer, ves da je nekoristno samo je treba pogledat

Točno to

Lepo se oladis, čez par dni pa sam bereš dramo :D

Povezava do prispevka

ma mn3 je neki posebnega.. pac to je nek slovenski, domaci komunity, ki se navezuje na igre in druge stvari, ki s tem boli ali manj povezane.

pol itak, da se navucis.. sam ce ne bi bimel veselja do iger pomoje bi ze zdavnaj sel.. imas dobre in slabe trenutke sam ce ne bi bilo tega skupnega imenovalca, bi ze zdavnaj zgubil motivacijo

 

in ravno to je ql.. ker pac jaz zase vem, da me igre najbolj veselijo v lajfu, tko uno konstanto veselje, ki se ga ne navelicam, vedno neki novega ipd tudi ce je vmes malo tuge, rage quitanja ipd (za razliko npr od sporta in filmov, ki po dolocenem cajtu zdolgocasijo, razen mojega oceta , ki gleda nogomet, se bolj kot jaz igrice).. Zal mi je samo, da se nisem tega zavedal, ko sem bil mlajsi, ampak ok.

in vem da igre ne bom nikoli skenslal, probal jih bom hendlat, bolj ali manj vspasno, ampak skenslal jih ne bom, ker enostavno koliko mi skodijo, toliko mi tudi dajejo nekega veselja in posredno koristi in mn3 je vezan na to.

lahko se tle z vsemi skregam na smrt al karkoli.. ma se vedno se lahko fokusiram samo na igre in infote o njih z minimalnim vlozkom in s casom bo s5 vse ql. pac to je to, veselje (lahko recemo ljubezen) do iger nas povezuje in to je bistvo, od tega imas lahko potem tudi neke posredne komunikacijske in socijalne koristi, ce ne drugo se naucis malo boljse pisat =))))). Ostalo je bolj ali manj nek show in kratkocasenje btk.

In zato bo mn3 najtezje skenslat in itak imam dosti drugih stvari pred tem, tako da.. lahko recem never oz. ne mislim niti poizkusat, let it be =))

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 33 minutami:

Kero svojo navado pa bi kaj želeli dat proč, če bi zmogli? Pri meni gladko branje nekih downerskih novičarskih strani, Twitterja in kreganja v komentarjih pod novicami :D 

 

realno to, da mi brez alkohola ne bi blo dosadno gledat pijanih ljudi

ker pol bi se odrekel alkoholu

če se mu zdej, bi se tud izoliral totalno

 

drgač pa weed, ampak to na način, da me ne bi matralo kadit

ne čez 1 teden, ne čez 1 mesec in ne čez 1 leto

Povezava do prispevka

Tole moram poveda, sem dobil eno inštalacijo na DVD, ja leta 2020, ni druge in itak, da nimam enote, sem ravno pred kratkim zamenjal PC... in kaj zdaj, pobrskam po omarah in na polici, zvesti Plextor PX-740UF (zunanja DDVRW enota), na škatli letnica 2005, vzamem ven, priklopim, elektriko, USB vtaknem v PC in dela, edino mal počasen je bil... ampak 2GB tudi ni tako veliko...

Plextor :avadodo:

103250168_1094603637577897_5962056637293347775_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=730e14&_nc_oc=AQlgqYUi-4E_MPvKrmWqj9DEfYdmpqsZGDY8GI2gR7ykPCSnT_u-lcyHhT8DVG59i18&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=47e13de520b9c538e6b91ba1ee491829&oe=5F04A4E4

Povezava do prispevka

uh jaz sem kadil travo vec kot 10 let vsaki dan konstantno, bil sem pravi haisars zdaj pa ne kadim vek kot 10 let, pa me ne mika niti malo.. tu pa tam sem kaj skadil 1x 2x na leto, ce se dobimo s staro bando al pa niti to ne..

pac fore sta dve, prvo da si enostavno navajen, enako kot si lahok navajen an karkoli.. to se da v izi skenslat, dejansko najtezji je prvi step.

in druga fora, bolj pomembna je, koliko se zavedas da ti skodi.. bolj se bos zavedal, da ti skodi, bolj se ti bo zgnuslo in bolj bos cenil pol trezen flesh in tutdi, ce bos kdaj ka jskadil, ti bo tako jasno da ni toto, mislim zate pac, drugi ce jim ni panike naj kadijo

Berbasecks reče pred 20 minutami:

 

realno to, da mi brez alkohola ne bi blo dosadno gledat pijanih ljudi

ker pol bi se odrekel alkoholu

če se mu zdej, bi se tud izoliral totalno

 

drgač pa weed, ampak to na način, da me ne bi matralo kadit

ne čez 1 teden, ne čez 1 mesec in ne čez 1 leto

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 50 minutami:

uh jaz sem kadil travo vec kot 10 let vsaki dan konstantno, bil sem pravi haisars zdaj pa ne kadim vek kot 10 let, pa me ne mika niti malo.. tu pa tam sem kaj skadil 1x 2x na leto, ce se dobimo s staro bando al pa niti to ne..

pac fore sta dve, prvo da si enostavno navajen, enako kot si lahok navajen an karkoli.. to se da v izi skenslat, dejansko najtezji je prvi step.

in druga fora, bolj pomembna je, koliko se zavedas da ti skodi.. bolj se bos zavedal, da ti skodi, bolj se ti bo zgnuslo in bolj bos cenil pol trezen flesh in tutdi, ce bos kdaj ka jskadil, ti bo tako jasno da ni toto, mislim zate pac, drugi ce jim ni panike naj kadijo

 

Posledice so se vidne lejga

Povezava do prispevka

@Bessie: o, Plextor, to pa ja. Vsak moj (sicer interni) pekač je bil Plextor. Sem pa kar menjaval zadeve (ker vedno ko je prišel hitrejši, boljši... sem zamenjal :) ). No, vmes sem imel še eno Yamaho, ki je na CD-je lahko risala ("gravirala" z laserjem), če se kdo še spomni. Tako na navadne CD-r, kot na neke namenske, ki so bili nekako bolj temno modre barve, če me spomin ne vara. Ampak ja, Plextor je bil pa vedno zakon. 
Btw, kaj za eno inštalacijo si pa v današnjem času dobil na cd-ju (no, DVD-ju)? Brez kakšrne koli možnosti namestitve iz "neta"? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...