Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Če se prav spomnim si v Final Fightih kot lep nabit blondinec lomil vse kar leze in gre od minorityjev; ghetto zamorci, možate ženske, proper pedri v ledru in ketnah, latinosi, ni da ni - vsi so dobili kvalitetno po pizdi :D :D  Edino indijancev se ne spomnim, da bi jih lomil v kaki zakotni ulici, evo. 

 

Ampak to ne vem če šteje, ker si itak lomil vse :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Dejansko rajši nimam kot da podpiram tole celo zgodbo v usa, za kozlat so mi bila desna gibanja, tole zdaj je podobna zgodba... pomoje sem bil s telimi forami zaznamovan v otroštvu, ko so mi tiščal chupa chups reklame v zool :D:D

do tega posta sem bla stoposta, da je bil zool sproduciran s strani chupa chups in da je bil point da so reklame not

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Če se prav spomnim si v Final Fightih kot lep nabit blondinec lomil vse kar leze in gre od minorityjev; ghetto zamorci, možate ženske, proper pedri v ledru in ketnah, latinosi, ni da ni - vsi so dobili kvalitetno po pizdi :D :D  Edino indijancev se ne spomnim, da bi jih lomil v kaki zakotni ulici, evo. 

 

Ampak to ne vem če šteje, ker si itak lomil vse :D 

 

Hehe amaterček. Itak da si lomil kitajce:D ena od izvedenk Bill Bulla je bil Wong Who - proper debeli kitajc s kitajsko kito, ki je konkretno dobil po pički od lepih belih tipov. Pizda so bili stari špili cool:avadodo:

bill bull.jpg

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Res slabe poteze. Sploh ker mi leftiji, vsaj bolj te moja družba, ful cenimo razne filme iz obdobja nacizma itd., ker jih je zanimivo raziskovat. Ne vem, za koga sploh taki "ukrepi". Dosti boljš bi bilo dodat nek kratek doku, ki bi stvari postavil v kontekst in človeka clo kaj naučil

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 10 minutami:

Me zanima če bodo umaknili tudi (sicer beden film) White chicks, a je to pač OK, ker se dela norce iz belcev?

 

Pa zahtevam, da se zrušijo vse piramide v Egiptu, konec koncev so delo sužnjev.

Ma saj to je neka poteza mal za svetohlinit, ker tega je v starih filmih nerealnosti dosti

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

 

Haha gledal sem tale del in je precej carski. BBC gonna BBC, škoda da Baldrick ni Arabec (brownface seveda).

 

Moj nasvet vsem dobrim centristom in desničarjem:

 

D O W N L O A D

 

Mark my words: tale video ne bo dolgo na Youtube.

 

Tale bejbika in kraljica na sredini je od pankiča pod čelado v zgornjem videu žena in njena izjava o BBC se glasi: “an executive-run place for idiots

b81199397b3b63d3addf663eeec86256.jpg

 

Na tem mestu se tudi zahvaljujem Marku Breclju in glasbeni skupini Buldožer.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Dva bisera angleške produkcije. Kdor teh ni videl v celoti sploh ne ve kaj zamuja v življenju.

 

 

 

 

Kastor reče pred 2 urama:

 

 

Jao jajo žoaoooo. In kako naj naši otroci izvedo, kaj rasizem je, če ga nikolii ne bodo videli    :blink:  

 

Po moje je to efekt predolgega odlašanja s spravo, ki bi jo morali narediti že zdavnaj! Zdaj pa gredo "all in" z požigom vsega kar kakorkoli spominja na to. Patetično! In s sabo bo to prineslo več škode kot koristi. Po eni strani zdaj demolirajo ob teh protestih v Ameriki in Angliji vse po vrsti, ker sploh ne vedo kaj je in kaj je bilo. Efekt prekomerne cenzure in vpliva starševskih lobijev, ki dobesedno poneumlja otročad, namesto da bi bil program realen z vsem rasizmom in vsemi ostalimi oblikami človeškega vedenja, ko bi morala otročad malo razmislit, zakaj so takšni kot so in iz tega potegniti zaključke. Cenzura vodi samo do poneumljanja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...