Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Uno ko prideš na forum da boš z brati gamerji delil cool izkušnjo, tko res se s srcem razpišeš, res ti je ratala dobra zgodba, evo neki zanimivega in kul še za vse ostale, ziher bo vsaj komu všeč za prebrat...

 

 

 

 

 

 

 

Uporabnik Mefisto piše sporočilo

 

:D:D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 12 urami:

 

Tale bundle so razširili na 1200+ igric, dodali naslove kot so Celeste, Starseed Pilgrim, Golf Peaks, 2064: Read Only Memories, Octodad.

Tudi tisti, ki smo kupili prej, dobimo dodatne igrice. 

 

So že presegli $4 mio, dajte vsi SJWji supportat: https://itch.io/b/520/bundle-for-racial-justice-and-equality

Anti-SJWji ne kupit, ker politika ne spada v igrice. :D

 

edit: also, glede smeti od preglednosti so napisali tole:

Note: We will be updating this page soon, we know it's difficult to navigate so many games. We know you want a button to add show everything in your library. No need to reach out. Any new games added to the bundle will automatically show up here. Thanks!

 

edit2: nekdo je nardil excel seznam z vsemi igricami, retail cenami, žanri, kratkimi opisi, infotom v kateri rundi so bile dodane, približnim playtimeom, v glavnem insane

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cbOqO6rq0YYWPKmci8Pgv4YGWcl4NQUX9EAj221Ze30/edit#gid=636360565

Hvala za tale update!

Povezava do prispevka

Hehehe danes se res obeta nor hype duo - namreč k meni pride PS5 event v živo gledat ravno zgornji PS5-hype-strojevodja, Mefisto Lizzard :D:D:D 

 

Na eni strani kavča čutim vreščanje, objemanje povštra in nenadzorovane izpuste tople driske po hlačah, na drugi pa mrko tišino, sovraštvo srcu in "Best deals under 5 GBP" na Base.com :D:D

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 10. 6. 2020 at 13:56:

Meni je bila life changing izkušnja (namesto LSD-ja) ko sem bil kakih 14 dni off mnenjalnik. Fuck kok sem veliko naredil ne se ti jebat ej :D:D:D

Meni se zdi, da bi se raje umaknil dol s kakšnih IG-jev kot pa mn3njalnikov. 

 

Na mn3njalniku vsaj aktivno sodelujem, pa IG samo faking scrollam skozi debilne vsebine, ki me niti malo ne zanimajo, ampak je res neke vrste odvisnost. No, vsaj zalotim se, kdaj to delam in takrat pospravim telefon nazaj v žep. 

Povezava do prispevka

Jah očitno bi lahko dodal zraven film gone in the wind(sem že razmišljal, da bi lahko zdajle konkretne denarje potegnil z remasterjem, kjer bi samo monokromatsko sliko zamenjal, da bi bili belci sužnji... easy money)

Od iger pa predvidevam duke nukem? zdaj ne vem a mora superiorni beli moški tepst kogarkoli drugačnega izvora?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...