Skoči na vsebino

[VR] Virtual reality (PS VR, Oculus Rift, Morpheus... )


Priporočeni prispevki

kmetek reče pred 12 urami:

Za 50€ akontacije se da vse zmeniiti :pirate:

Ta prav Gorenc, proda še tist kar ni njegovo. :w00t:

 

Jaz bi se tudi dodal na listo, če bo zadeva đizz-free, da probam če bi to bilo za probati. GT7 imam, volan imam, playseat imam, PSVR2 in GT7 se sliši super ampak se mi ne deva 600 € za nekaj, kar bo stalo nekje kot trenutno playseat in volan. Malo me skrbi motion sickness zaradi oči.

Povezava do prispevka

Kek kaktusi se zacnejo ko ta mal spile igrce pa mu fotr kaktus uleti in vprasa are you winning son.

 

Horizon so me 3v1 pofukal roboti zdej 3x, k se ne upam tok skakat po sobi da bi kej razfukal kek

 

Also skor sm kupu jurski park pol grem pa gledat gameplay pa mi je grafika sam zamorila

 

Za vr bi neironicno kupu kak AC black flag vr remake

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Pistolwhip > ragnarock

 

Sicer lahko stojiš med igranjem ragnarocka, sam še zmeraj noge ne delujejo tolk kot pri kvalitetni rundi pistolwhipa.

Komadi Ragnarocka > komadi Pistolwhipa

Zato mi tudi ne sede Beat Saber. V vanili pa špil krene komade.

Povezava do prispevka

Pismo ja ok, meni tud ta tehno al elektronika al kaj je to pri pistolwhipu ne sede tolk, Ragnarock sem si še nasnel svoje komade iz neta in se neki matram na hell march iz red alerta bobnat :D 

 

Edino dodana vrednost so mi tiste kavbojske epizode, tista glasba mi je pa carska (predvsem not dead yet od devore in short change hero od the Heavy).

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 10 urami:

 

VR RE je 50%off

 

 

 

Jaz še zdaj nisem zbral poguma :happy: Pizda ker neki tesnobno mi je preveč.. to je res čist drug špil preko VRja. 

 

Drugače pa je Aces of Thunder, me prav zanima. VR je kot naročen za letalske simulacije. Sicer edino ne vem kako je kaj z motion sickness pri teh igrah? 

Povezava do prispevka

Imo neobstojec, saj sedis in se vozis, ne hodis okol na mestu, edini glavo lahko obracas po kokpitu. Loopingi ti imo tudi ne bi smel, saj ti ne pritiska G v mozak :D

 

Motion sickness se mi zdi da sm mel samo prvo minuto pri tistem star wars spilu ko si se premikal na joystick, sem se pocutil mal pijanga ampak je po se eni minuti igranja obcutek izginil. Pri horizonu ko mahas z rokami nisem nikol fasal, tudi pri pavlov ki ima isti joystick movement nisem fasal,  pa igram dokler nimam prerosnih sipc. 

 

Sicer mi je pavlov kr zajeban, ne igram toliko da bi tweakal aim gunov, tko na default najraje pograbim kako bareto ali 1911 pa gasa, rifle vidim da aimam prenizko , zombie moda si se nism upal igrat, ker me zagrabi tesnoba takoj ko me samega spawna v neko razfukano bolnisnico z utripajocimi lucmi in praznimi hodniki :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...