Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2021]


Priporočeni prispevki

Ja itak, pri nas na vasi je samo en majstor dilal piratske CD-je, okroglih 1000 SIT na igrico 

 

V mestu je bilo več tega sranja in takih prodajalcev, samo kaj ti to pomaga, če so te starši lih parkrat letno zapeljali v mesto, pa še to verjetno k zobozdravniku :D 

 

Pa še takrat sem raje kupil original igrico, najjači spomin na Ptuju v trgovini enega majstora (tam ko je v zgornjem nadstropju Center za socialno delo), ki je prodajal igre vse možne, pa tudi če si prišel s specifičnim naročilom, ti je zrihtal. Spomnim se, da je prodajal Jurassic Park Trespasserja in ga je kao nasnel na demonstrativni komp, kjer si lahko sprobal igrice pred nakupom, pa mu je skos crashal in pol mi mama ni pustila kupit igrice, ker ne dela :avadodo: . Ej @Slinch, @tomazek a se kdo od vaju spomni tega modela in njegove trgovine? 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Kaj je bla pa ze tista stran, k so ti nasneli piratske igrice in poslali po posti. Skor tko nekok je zgledal k kaki partis. Mi smo lih skupej nabrali kes, pa da bi za ene 10.000sit narocili igric, pol so jih pa krimici pohopsali. Je blo tut po tv, fml 😂

Jp jp, k mojemu prijatelju so krimiči prišli tudi domov in mu vzeli piratske igrice, ki jih je kupil, haha 

Povezava do prispevka

Glede na to, da je špil velik 1,4 GB, boš downloadal tam nekje 2 uri, kar je pa konkreten TURBO MAXIMUS SPEED za tiste cajte 

 

Pa kle maš še par idej za hite, ki jih lahko poslušaš med downloadanjem

 

Navedek


№    Title    Artist(s)
1    "Believe"    Cher
2    "No Scrubs"    TLC
3    "Angel of Mine"    Monica
4    "Heartbreak Hotel"    Whitney Houston featuring Faith Evans and Kelly Price
5    "...Baby One More Time"    Britney Spears
6    "Kiss Me"    Sixpence None the Richer
7    "Genie in a Bottle"    Christina Aguilera
8    "Every Morning"    Sugar Ray
9    "Nobody's Supposed to Be Here"    Deborah Cox
10    "Livin' la Vida Loca"    Ricky Martin
11    "Where My Girls At?"    702
12    "If You Had My Love"    Jennifer Lopez
13    "Slide"    Goo Goo Dolls
14    "Have You Ever?"    Brandy
15    "I Want It That Way"    Backstreet Boys
16    "I'm Your Angel"    R. Kelly and Celine Dion
17    "All Star"    Smash Mouth
18    "Angel"    Sarah McLachlan
19    "Smooth"    Santana featuring Rob Thomas
20    "Unpretty"    TLC
21    "Bills, Bills, Bills"    Destiny's Child
22    "Save Tonight"    Eagle-Eye Cherry
23    "Last Kiss"    Pearl Jam
24    "Fortunate"    Maxwell
25    "All I Have to Give"    Backstreet Boys
26    "Bailamos"    Enrique Iglesias
27    "What's It Gonna Be?!"    Busta Rhymes featuring Janet
28    "What It's Like"    Everlast
29    "Fly Away"    Lenny Kravitz
30    "Someday"    Sugar Ray
31    "Lately"    Divine
32    "That Don't Impress Me Much"    Shania Twain
33    "Wild Wild West"    Will Smith featuring Dru Hill and Kool Moe Dee
34    "Scar Tissue"    Red Hot Chili Peppers
35    "Heartbreaker"    Mariah Carey featuring Jay-Z
36    "I Still Believe"    Mariah Carey
37    "The Hardest Thing"    98 Degrees
38    "Summer Girls"    LFO
39    "Can I Get A..."    Jay-Z featuring Amil and Ja Rule
40    "Jumper"    Third Eye Blind
41    "Doo Wop (That Thing)"    Lauryn Hill
42    "Mambo No. 5"    Lou Bega
43    "Sweet Lady"    Tyrese
44    "It's Not Right but It's Okay"    Whitney Houston
45    "(God Must Have Spent) A Little More Time on You"    'N Sync
46    "Lullaby"    Shawn Mullins
47    "Anywhere"    112 featuring Lil Zane
48    "Tell Me It's Real"    K-Ci & JoJo
49    "Back 2 Good"    Matchbox 20
50    "808"    Blaque

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Billboard_Year-End_Hot_100_singles_of_1999

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

Ej @Slinch, @tomazek a se kdo od vaju spomni tega modela in njegove trgovine

 

Valda, nek pcs al kaj je bil, tam smo zabili ful cajta po soli, ki je imel tudi ps1 priklopljen na tv in je racunal 100 sit za nekih 5 minut igranja. Pomoje bi lahko 2x kupil tekken 3 za kes ki sem ga tam pustil :D Pol v srednji smo ga tudi pili neki s tem modelom (+ un iz guitar centra, pac ta domino center banda), pozneje pa ne vem kaj se je z njim zgodilo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Kaj pa preko mobilnika in 4G ustvarit mobilno dostopno točko in se povezat na njo? :D

Saj točno to sem naredil :D Samo moraš vedet, da sem res ekstra v hribih nekje zavlečen, 4G so sanje, cca. 0,2 MB/s je vse, kar zmore :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Spomnim se enega iz Ptuja,

Eden je bil pri Roku (cerkev) ene 100m stran od vrtca. Sem hodu še peš tja ene 4km v eno smer in to kar na feeling, ker telefon takrat je bil še redkost, tak da če ga ni blo doma ...

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 2 minutama:

Eden je bil pri Roku (cerkev) ene 100m stran od vrtca. Sem hodu še peš tja ene 4km v eno smer in to kar na feeling, ker telefon takrat je bil še redkost, tak da če ga ni blo doma ...

Moj prvi solo trip z avtobosom je bil, ko sem šel do PCS modelčka v domino centru kupit en GTA. Mami rajši sploh nisem povedal, ker je takrat 15.000, kolikor je stal konzolni edition, bilo celo premoženje :D. In pol sem bil nervozen, ker je delala v isti stavbi na Centru za socialno delo, da mi bo uletela izza ovinka. 

Povezava do prispevka

mama ravno iz nekega heavy sestanka Ptujskih uživalcev heroina, razfukane družine, prodane mikrovalovke, hčerka se kurba za šus, ni da ni

 

črne misli, težak korak po praznih ulicah heroinske metropole, ptice so potihnile, vse je tiho, še veter se je skril

 

Vsaj doma me čaka dober in priden sin, da ga toplo obja...

 

sin se prikaže izza ovinka in sumničavo gleda naokrog, zraven je 30-letni moški z neumitimi lasmi v pomečkanih kavbojkah, v roki ima vse svoje premoženje 15.000 SIT, moški mu podaja papirnato rjavo vrečko, v kateri je večji zavitek

 

Eli Eli Lama Šabachthani???

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 5 urami:

Kaj je bla pa ze tista stran, k so ti nasneli piratske igrice in poslali po posti. Skor tko nekok je zgledal k kaki partis. Mi smo lih skupej nabrali kes, pa da bi za ene 10.000sit narocili igric, pol so jih pa krimici pohopsali. Je blo tut po tv, fml 😂

A res? Mi smo isto delali v osnovni šoli. Se spomnem kk nas je UPS driver al neki takega sred šole iskal z igrami, pa nas je blo ful okol njega in je zgledalo ko nek drug deal. :D

 

Pa kk je kolega prepešaču z mlajšim bratom sred orenk sneženja in več ko meter polnega snega 3 kilometre po polju do moje hiše, ker je hotu Battle for middle Earth. :D Je zgledalo koda si dva hobita utirata pot.

 

Nism pa vedu da so jih ruknal. Čeprav je bilo za pričakovati.

Povezava do prispevka

Evo, prvi dve urci Planescape Tormenta za mano. Prišel sem ven iz prvega templja in v gostilno, kjer sem se za šankom zapričal z eno žensko. Naredil sem nekaj side questov in level upal. Branja je res ogromno, že v prvem "templju" so bili meterski dialogi. Sem pa še bil malo neroden in sem pomotoma ubil enega NPC-ja, za katerega sem pozneje videl, da bi lahko imel z njim interakcijo. Ah well. Mi je pa zelo všeč, da lahko že od začetka v bistvu igraš brez combata (razen unih prvih dveh okostnjakov za ključ v začetni sobi). Vse kasnejše stvari - od unih zajebanih skeletonov pri izhodu iz templja in par teh robe manov, ki so mi morili, kaj delam tam - sem lahko rešil z dialogi oziroma litepuzlanjem z dialogi. Kot mi je svetoval Ezoterik, vse vlagam v wisdom zaenkrat, potem bom še INT in karizmo, čisto zaradi tega, ker se mi ne da fightat in bi rad obrnil z minimalno fightanja. Edino za class še nisem pogruntal, kako si ga bom nastavil, igrica me je native dala na fighterja, sam nisem mel kaj za izbirat. 

 

V glavnem dosti dober začetek, danes pade še par urc in bom sproti reportal.

Povezava do prispevka

Aja snov oziroma uvod v plot pa je mega dark in twisted s temi suicide club boysi. V baru sem prvo interakcijo imel s tipom, ki mi je moril, da bi na polno rad umrl, ko pa sem mu začel lomit vrat, pa si je premislil in vseeno ni želel umret. Vseeno sem mu vzel 500 denarja, ki bi jih je dal za uslugo, če mu zlomim vrat :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ne še. Predvidevam, da bodo zdaj, ko sem v tem "predmestju" po prvem dungeonu. Zdaj sem naredil random quest, kjer sem v nekem chamberju moral fightat čarovnika. Sem že mislil, da sem fucked, ko mi ga ni uspelo z besedami, samo očitno sem bil dovolj buffed. 

Povezava do prispevka

Remothered: Tormented fathers

5/10

xml-276-8718591187117-4.jpg

 

Gre za nekoliko krajšo (nekje 6 ur - odvisno kakšna čka si) igro žanra kot je Outlast, vendar na dosti nižjem nivoju. Torej gre za stealth horror žanr, ki na trenutke vsekakor uspe pričarati tisti suspensful filmski občutek, s srednje kompleksno zgodbo, ki kapitalizira na misterioznosti. Največji minus te igre so animacije, ki izgledajo kot da se nekdo trudi v real life z miško animirati vse ude likov. Kar komično. Gameplay je problematičen - sploh ko moraš kam vršt kakšno steklenico, ker so hitboxi in trajectoriji totalno sfukani, da ti še jasno ni kaj se je zgodilo. Vse kar steklenica navadno naredi je to, da je vsem sedaj še bolj jasno kje si. Igra ima tudi kar nekaj puzzle elementov, ki sličijo na starejše igre tipa I have no muth and I must scream. Skratka ne veš točno kaj delaš, samo naenkrat neki narediš, za kar sploh veš ne zakaj to počneš in ugotoviš, da je zadaj še več puzzlov, ki jih moreš rešiti. Določene "uganke" so čisto nejasne in sem si moral pomagati z playthrough videom. A ker imam ta tip iger rad in ker je zgodba še kar OK, ji vseeno priližem 5/10.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...