Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2021]


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 22 urami:

Jaz igram Assasins's creed Valhala in igrica je daleč od smeti. Precej boljše od sony jajc tipa Days gone, Ghost of crapshima

Ghost of Craposhima mi ratuje najbolj overrated igrica generacije. Tudi meni je AC:V jači, če ne drugega ima misije bolj raznolike. Fighting mi je mogoče v Craposhima boljši, ampak nikjer ni baš nešto

 

Also - sem že novembra 2020 vedel, da ti bo cool :mafija:

Chenier reče Dne, 29. 11. 2020 at 12:53:

Drugače @Feget — kot mega fanu Witcherja 3, ti zna nov Asasinc zelo dogajat, ker ima v marsičem podoben vibe in so se več kot očitno zgledovali po poljski klasiki. Kot prvo dizajn okolja, čeprav manj vznemerljiv kot v W3, jemlje dosti paralel od tam. Včasih imaš filing, ko jahaš po Angliji, da boš prav na Novigrad naletel. Sicer pa nekega huge mesta še nisem videl, ampak te manjši naselki so zakon. Vem pa, da so pol ene tri večja mesta not, tako da to bom še reportal. No v glavnem, definitivno pa so se tudi glede side aktivnosti ZELO zgledovali po W3. Sedaj je vse narejeno dosti bolj organsko, imaš 3 barve aktivnosti - prve so vezane na raide oziroma nabiranje surovin, druge so side questi, ki so včasih večstopenjski (pač že parkrat sem naletel na dva momca, ki požigata bajte, pa delal neke stvari z njima), imajo pa vsi pripeto neko zgodbo, noben ni res nesmiseln. Tretje aktivnosti pa so razni secreti, za katere moraš najt vhod v podzemlje oziroma rešiti kakšne namige iz okoli ležečih pisem. Pač na področju side aktivnosti je tole ogromen napredek napram prej. 

 

Skratka, če si fan vikingov, ti zna mega dogajat. Je pa treba upoštevat, da 80 % casta sestavljajo ženske, ki so po novem leaderke praktično cele srednjeveške Anglije :D :D :D. Mene sicer ni motilo, ker pač teh Asasincov in njihovih blodenj od zgodb že a priori ne jemljem resno, sem pa včasih malo zalolal, ko sem prišel do že petega mesta oziroma kraljestva, ki ga je vodila ženska. 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Men je sam noro kok hejta sm pobral, pol pa po pol leta vsi isto kot jst pišejo :D Mogoče je res kdaj bolš počakat z igricami, to da sm igral ob releasu je sam nardil neka nerealna pričakovanja in pol se ti userjejo na mnenje razni hardcore fanboyi.

 

Pač GoT ni slab špil, sam je pa očitno namenjen pač najhujšim casualcom in pač folku, ki jim je tak casual mindless stil igric všeč.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 minuto:

Men je sam noro kok hejta sm pobral, pol pa po pol leta vsi isto kot jst pišejo :D Mogoče je res kdaj bolš počakat z igricami, to da sm igral ob releasu je sam nardil neka nerealna pričakovanja in pol se ti userjejo na mnenje razni hardcore fanboyi.

 

Pač GoT ni slab špil, sam je pa očitno namenjen pač najhujšim casualcom in pač folku, ki jim je tak casual mindless stil igric všeč.

Ja pa ti si naletel na res gaden wave, kar se tiče komentiranja GoT, ker so ljudje še bili pod to narativo, da GoT devi za razliko od TLOU2 zelo spoštujejo igralca, zato so bili pripravljeni čast igrice Ghost of Tsushima branit tudi do harakirija

 

Jaz sem zdaj v final coni GoT in moram rečt, da kar pa je najslabše v tej igrici, pa je writing. Mati mila božja, krčevini me huje kot da bi celi dan bral DaCapo poste zajednom. Na čistem začetku mi je še bilo fajn, pa zelo "avengers assemble" cast je v prvi coni, ko zbiraš ekipco za naskok na utrdbo, sam pol pa writing postane res obupen

 

Ne vem no, glede tega GoT sem res razpet. Po eni strani mu ne moreš očitat bolanega hooka in lepega sveta (a žal tudi zelo praznega, sploh v vasicah je res obupen občutek neživljenjskosti), a ta bolan hook gor ali dol, če imaš pol možgana, se eventualno zaveš, da v bistvu že od tretje misije naprej delaš eno in isto stvar, pa da ni dobesedno nobene raznolikosti. Pol pa al pošlješ igrico v kurac al pa igraš naprej in se maš precej fino še naprej. Skratka zelo 50:50 izkušnja, ne vem sploh :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče Pravkar:

Ja pa ti si naletel na res gaden wave, kar se tiče komentiranja GoT, ker so ljudje še bili pod to narativo, da GoT devi za razliko od TLOU2 zelo spoštujejo igralca, zato so bili pripravljeni čast igrice Ghost of Tsushima branit tudi do harakirija

 

Jaz sem zdaj v final coni GoT in moram rečt, da kar pa je najslabše v tej igrici, pa je writing. Mati mila božja, krčevini me huje kot da bi celi dan bral DaCapo poste zajednom. Na čistem začetku mi je še bilo fajn, pa zelo "avengers assemble" cast je v prvi coni, ko zbiraš ekipco za naskok na utrdbo, sam pol pa writing postane res obupen

 

Ne vem no, glede tega GoT sem res razpet. Po eni strani mu ne moreš očitat bolanega hooka in lepega sveta (a žal tudi zelo praznega, sploh v vasicah je res obupen občutek neživljenjskosti), a ta bolan hook gor ali dol, če imaš pol možgana, se eventualno zaveš, da v bistvu že od tretje misije naprej delaš eno in isto stvar, pa da ni dobesedno nobene raznolikosti. Pol pa al pošlješ igrico v kurac al pa igraš naprej in se maš precej fino še naprej. Skratka zelo 50:50 izkušnja, ne vem sploh :D 

 

Ne bom še enkrat isto pisu, ker sm nekje to napisu :D Pač tretja cona je bla men tak cringe da sm pač pod prisilo končal, valda pol nimaš lepga feelinga, če se na polno siliš, da neki končaš. Spidaman je bil dost slab špil, ma zgodba je bla pa fajn vse do konca.

Povezava do prispevka

Jaz zase mislim, da sem kar zelo objektiven in da sem tudi dal že konkretno število špilov čez v +25 letih gejmanja. Tudi nisem ne Tsushima ali PS4 hejter zaradi bilokakih xbox ali PC console warov, kvečemu obratno - če kaj, se za proper AAA SP title res potrudim, da bi mi bili všeč.

 

In evo, Ghost of Tsushima mi je tam 70 ocena. Ajde, recimo 73 zaradi res lepe grafike, truda avtorjev z detajli in velike ljubezni, ki se čuti do špila. Ampak tole pod nobenim pogojem ni nad 75 špil, če si res objektiven. Žal ti ves trud in šminka nič ne pomaga, če se pod pokrovom skriva tako grozljivo enoličen, pust in dolgočasen špil. 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 25 minutami:

Men je sam noro kok hejta sm pobral, pol pa po pol leta vsi isto kot jst pišejo :D Mogoče je res kdaj bolš počakat z igricami, to da sm igral ob releasu je sam nardil neka nerealna pričakovanja in pol se ti userjejo na mnenje razni hardcore fanboyi.

 

Pač GoT ni slab špil, sam je pa očitno namenjen pač najhujšim casualcom in pač folku, ki jim je tak casual mindless stil igric všeč.

No no, ti si pisal o SMETEH. Saj štekam, da pretiravaš zanalašč, sam ne moreš pričakovat nekih prikimavanj, ko se greš ekstremista.

 

Drugače je meni bil GOT boljši od Valhalle tako po igralnosti, kot po okolici. Ostalo je tam tam, samo težko ocenim, ker sem Valhallo ful premalo igral, da bi lahko komentiral zgodbo ali like. Najbrž je to boljše pri AC.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Navedek

 

No no, ti si pisal o SMETEH. Saj štekam, da pretiravaš zanalašč, sam ne moreš pričakovat nekih prikimavanj, ko se greš ekstremista.

 

Drugače je meni bil GOT boljši od Valhalle tako po igralnosti, kot po okolici. Ostalo je tam tam, samo težko ocenim, ker sem Valhallo ful premalo igral, da bi lahko komentiral zgodbo ali like. Najbrž je to boljše pri AC.

 

 

Ne rabš pribijat, kr neki ste vsi nastrojeni, pisal sem FIZIČNO (lahk pogledaš v temo), da je špil dobra 75ka... Pač sej štekam, da si ti na drugi strani, sam bučk pa ne rabš prodajat. Če sm reku kdaj smeti je blo povsem v hiperboli, ker je folk spraševal kakšen špil je in se je prodajal neke 85-90 nerealnosti, sem mislim da zelo korektno in objektivno povedu SVOJE mnenje in mi je sam zanimivo, da po pol leta leta zdej folk piše identično, takrat sm pa dobival kr konkretno žaljivo drkanje.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

kaj je zdaj to neko sprenevedanje lol, mislim da nam je vsem jasno da rad mega pretiravaš, smeti levo smeti desno vse je smeti :D

 

mislim, valda je hiperbola, če bi ti res šlo vse toliko na kurac bi se verjetno že obesil, samo kdor pa ne ve da je to samo tvoj lik pa čist razumljivo reagira v stilu wtf je s tem modelom

 

sploh na gaming foromo, kjer folk z lopato požira smeti :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 urama:

Men je sam noro kok hejta sm pobral, pol pa po pol leta vsi isto kot jst pišejo :D Mogoče je res kdaj bolš počakat z igricami, to da sm igral ob releasu je sam nardil neka nerealna pričakovanja in pol se ti userjejo na mnenje razni hardcore fanboyi.

 

Pač GoT ni slab špil, sam je pa očitno namenjen pač najhujšim casualcom in pač folku, ki jim je tak casual mindless stil igric všeč.

smetana konzolca takrat še ni igrala GoT

 

 

 

 

 

 

 

Ezoterik reče pred 2 urama:

 

Spidaman je bil dost slab špil

sm te dodal na seznam smetane konjzolcaTM

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 urama:

Ne rabš pribijat, kr neki ste vsi nastrojeni

Jaz niti malo ne pribijam, da si ti kurcal GOT, kot da gre za smeti. Točno to si počel.

Tudi nisem nastrojen, to tebi neki prebijajo projekcije, sorry. Odgovarjam zgolj kot stranski opazovalec in ti razlagam čemu ti je folk težil.

 

Jaz bi ji tudi dal 75.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 44 minutami:

Jaz niti malo ne pribijam, da si ti kurcal GOT, kot da gre za smeti. Točno to si počel.

Tudi nisem nastrojen, to tebi neki prebijajo projekcije, sorry. Odgovarjam zgolj kot stranski opazovalec in ti razlagam čemu ti je folk težil.

 

Jaz bi ji tudi dal 75.

 

se ne strinjam s tabo da sem jo kurcal kot smeti, povedal sem legit mnenje, strogo al pa ne, mava pac razlicno pozicijo kaj pomen konstruktivna kritika, tvoje mnenje o igrici je men pac podobne smeti, pa sva na koncu pristala na enaki oceni. Elementi igre, ki so mi smeti mi miljonkrat pretehtajo elemente, ki so mi dobri.

 

Pač nima veze, pač kot vedno zelo čustveno vpleteno gledaš na stvari in neki bv projeciraš, lahk nehava.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Ma kurcal si jo bolj od ostalih in sem nekako 99% prepričan, da si v svojih opisih tudi uporabil besedo SMETI (najbrž večkrat). Zdaj, si ali nisi, tle se lahko debatira, ker je možno, da sem senilen in se samo narobe spomnim.

 

 

Ezoterik reče pred 32 minutami:

kot vedno zelo čustveno vpleteno gledaš na stvari

Hladen sem kot špricer, ti pa spet furaš zateženega ektremista, tko kot pri opisih GOT.

 

Verjetno si nisem narobe zapomnil. Tudi, ker nisem edini, ki ti oporeka.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 50 minutami:

Ma kurcal si jo bolj od ostalih in sem nekako 99% prepričan, da si v svojih opisih tudi uporabil besedo SMETI (najbrž večkrat). Zdaj, si ali nisi, tle se lahko debatira, ker je možno, da sem senilen in se samo narobe spomnim.

 

 

Hladen sem kot špricer, ti pa spet furaš zateženega ektremista, tko kot pri opisih GOT.

 

Verjetno si nisem narobe zapomnil. Tudi, ker nisem edini, ki ti oporeka.

 

 

nisem noben poseben ekstremist (ubistvu sm precej sredinski), zatežen si pa sam ti, kar tud dobr veš, ne rabmo se glede tega prerekat. Skoz neki baitaš pa se probaš kregat z ljudmi, da maš pol izgovor. Cheap poza, lahk kr odjebeš.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

mnja kaj pa vem no, kolikor se jst spomnil si kar na hard aggrojal folk po GoT topicu, mislim da ti je še Gojc spustil nek diss na to temo. Ampak dvomim da bo Gojc zdele uletel in napisal Ya ya moj prijatelj, brat in ozornik "ke_kit" ima prav, spoštujem ga in podpiram ga :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Absolutno sem, pač ne bom reku da mam najbolj prijetno dispozicijo, sam pač probam bit pa objektiven in tud do teh smeti GoT (hehe), sem bil zelo objektiven in sem jim priznal vse dobre lastnosti in sploh reku da gre za zelo čudovito 75 igrico :D

 

Pa šel sm pogledat pač vse poste v GoT topic in dobesedno sem bil res do amena fer, vse sm napisu. Kitekat pa tuki piše kako mu je špil 75, tm se je pa podpisu pod Kemikov 1 stran dolg post, k tko neki na pol dissa spil pol na konc pa napiše: 83-84. "Se 100% strinjam".

 

Pač jst sm za meritokracijo, naj vsak špil dobi kar si zasluž, sam na kurac mi gre k si folk 100x premisli glede vsega in pol dissajo pa neke te uvalujejo, 'SI REKU DA JE ŠPIL SMETI', medtem k so to neki uizi verjetno bral ko sem dissal Mass Effect 1 al pa kej podobnega. Pač če nisi sposoben se normalno pogovarjat (MAGAR KREGAT PIZDA), pol bol da se ne, te podmukle fore so mi bedne. Ne bom reku, da spoštujem gojca, sam spoštujem kako gre lahk full retard glede kšnga špila, ki je njemu hud :D Pač povej hud špil mi je odjebite nazi pedri in smo zmenjeni.

 

Sem pobral vse moje poste iz GoT topica pa so vsi pač normalni, nč hujšega kar je profesor ćamil napisu.

 

 

  

Spoiler

 

Ezoterik reče Dne, 17. 7. 2020 at 16:29:

Grafika je pomoje slabša kot v HZD (sploh dodatku) je pa špil zlo stiliziran, kar bo velik folka dogajal, pa efekti so ful dobri (veter, ogenj, itd). Gameplay zgleda trenutno zelo cheap, pač klasika parry, dodge, itd. Povsem nič posebnega, baje pa rata pol mal bolš k se nabildaš. Stealth je straight out obupen :D Kej več pa zvečer po ene petih urah, ker nimam pojma kakšni so questi itd. Uvod je milorečeno underwhelming, kot kakšen cheesy samurajski film :)

 

Spider-man pa Days Gone sta men bla smeti tko, da nimam posebne primerjave. Zihr zgleda bolš od obojga :D

 

Ezoterik reče Dne, 17. 7. 2020 at 22:24:

Mislim jst sm točno to napisal lol... Grafika res ni nč posebnega, ma pa hude momente. Drugač je fajn igrat, sam tole bo v Čamirovi beležnici max 6/10

 

Ezoterik reče Dne, 18. 7. 2020 at 10:31:

Imo super. Pač mene ful spominja na AC2 pa Rome, sam z bolšim combatom, kar se mene tiče je topić špil. Sam cheapunski :D Men je bil AC2 gladko najboljši AC. Open world je res kul, ni preveč shita, sam sovražniki so povsem generični (bad guy 1 2 pa 3), queste pa ne bom komentiral, ker zaenkrat res niso nč posebnega. Mot me tud lipsync, char design, vse to je res super cheap. Igram japonsko s podnapisi sicer (te me ne motjo, sm pa vklopu dodatno ozadje pod accessability).

 

Kot open world kar se mene tiče perfeknt balans med vprašajčki pa raziskovanjem. Prou uživantsko je. Tak relaxing spil.

 

Ezoterik reče Dne, 18. 7. 2020 at 11:15:

Pač HZD je bil bolano DIZAJNIRAN, ne govorim kle o lepoti tekstur (čeprav so ble tud te bolše :D). Dizajn dinotov, snega, gora, vsega je bil men osebno bolano hud. Ta špil je tud ok, sam pač izpade cheapunski, so stvari, ki so ful lepe, pa stvari k zgledajo kot kup dreka. Zdej koga to ne bo motil, sploh folku, ki mu je kul stiliziran izgled, koga pa bo motil. Jst sm nekje vmes, ni da mi najeda, sam tud daleč od tega, da bi mi bil najlepši špil generacije (do TLOU2 pa RDR2 je imo kr daleč).

 

Dobr jst ne bi lih reku, da je HUD minimalen :D Poleg tega uporablja špil dost cheesy iskanje shita (shrine in hot springse) ful se vid izrazito last gen design. Jst sm tud HUD drugač zdej preklopu na expert pa je dost bolš. Pol mi je še najeda to nenehno pobiranje materialov (to me je že v HZD moril), pa tud nasplošno vse kar delaš, si že delal. Sej nč ne rečem, jst tud uživam, kle zgleda k da sam dissam pa da mi ful najeda špil - daleč od tega, sam vse kar se tuki dogaja, se je že dogajal drugje - na višjem nivoju.

 

Ezoterik reče Dne, 19. 7. 2020 at 0:14:

merska enota v konzolcu je ćamirjeva beležka

 

Ezoterik reče Dne, 20. 7. 2020 at 0:50:

Ene pol prvega otoka sem :D A pa u kerikoli točki delaš še kej druzga? Dobesedno vs čas iste stvari delam, neke postojanke koljem, iščem te mini igre in to je to. Questi so super generični ('pejt tja, poglej sm'). Combat je ok... Sam ne vem no. Mal me že zdej mineva kaj šele trije otoki al kok je...fuck. Ne vem kako lahk dzaver reče, da so vprašajčki in odkrivanje neki najboljšga to generacijo, dobesedno povsod so. Vsako območje ma une svoje vprašajčke, ponavad niti skriti niso. Greš za lisico, pol poiščeš haiku in pogledaš če je kje uno rezanja bambusa. Dejansko je špil skor klon AC2. Če bi res kej posebnega odkrival... Mogoče bi mogu pustit UI na ekspert, sam pol mi ne kaže kaj sm pobral.

 

Ma dej sej ne vem, mogoče je res u men problem pa mi ta špil pač ne sede.

 

Ezoterik reče Dne, 20. 7. 2020 at 7:51:

Ni fora, da se neki ponavlja, fora je kok zanimiv je gameplay loop, sam sori Ghost of Sushi ma mogoče ta aspekt najmanj zanimiv do zdej. Kokr lahk rečeš, da so Haikuji estetsko pleasing, so pač zreduciral stranska opravila na izjemno repetitivna, mehanično povsem nezanimiva dejanja. Simon Says rezanje bambusa, lahkotno ploščadarjenje pri Templjih, hoja za lisico (ta je sploh lol), pesnenje Haikujev. Vsi ti eventi sicer pridodajo k svetu, da mal raziskuješ res lepo okolico (všeč mi je tud, ker se vid, da so drevesa, gozodovi, zaselki, custom postavljeni, tko da je raziskovanje v užitek), ampak ker se nenehno ponavljajo izpadejo bolj cheap kot bi drugače. NIč v HZD se recimo ni tako ponavljajo, še manj v Witcherju, ki ma res ta stranska opravila izjemno osmišljena. Sej štekam, špil ma lep photo mode  (kjer tud nabije grafiko, da zgleda velik lepše kot je v resnic), ampak izven tega je pa izrazito last gen, niti ne vloži minimalno truda, da bi se na kakršnkoli način ločil od SLABŠIH predstavnikov. Kar mu uspe skozi čudovito grajenje sveta, izgubi v res banalnih dialogih, smešno slabih questih, k se dostkrat tud abruptno končajo in dokaj slabi tehnični prezentaciji (ogromno bugov, grozna kamera, slab stealth).

 

Lej sej štekam, folku, ki mu dogaja delanje repetitivnih opravil, ki so fizično copy paste in mu je všeč, da je mapa manjša, ampak dinamična, mu bo ta špil hud. In tud jst, če gre primerjam s kakšnim drugim open worldom mi je ok, sam brezveze to primerjat s HZD, kljub temu, da je HZD imel podobne minuse kot ta špil je imel dinozavre. Uni dinozavri so vsaj men vse odtehtal in vem, da nisem bil edini. Pač feeling tega, da svet živi neodvisno od tebe, da lahk loviš dinote, VELIKOST je naredil razliko. Verjamem, da ni vsem, sam pač to je to kar jst pričakujem od uspešnega open worlda, da nardi gameplay loop, ki je bolj zanimiv. Ghost of Sushi na prvi mapi tega niti blizu ne delivera. Lej sej mogoče bom 100% spremenu mnenje na drugih mapah, ampak do zdej je to tko.

 

Ezoterik reče Dne, 20. 7. 2020 at 13:38:

 

Sounds like hell, zakaj sploh igrate take igre. Men že v GoT napolno najeda to da se vse ponavla, gameplay loop mi je povsem nezanimiv, kar je temu fat tipu všeč, gre men vse na kurac. Ne vem, pač jst ne uživam, ko v enem 40 urnm špilu delam 35 ur enako stvar, lahk je combat še tok enjoyable (kar sicer je, sam kurac men se že zdej ponavlja, kaj šele bo..). Witcher 3 je izšel že zdavni pa ma še zmer bolše side queste, pa writing, ubistvu je edini dobro napisan, premišljen in dodelan open world nove generacije Death Stranding, ki so ga vsi univerzalno panal, zdej pa GoT, ki uporab miljonkrat prežvečeno formulo starih ACjev in doda res ŠČEPEC zelde vsi tok hvaljo. Vse ostalo se pa ignorira, ker ma špil zabaven feeling, ko kolješ endless kopije sovražnikov in ker ma not TANK konja, ki minimizira pobiranje endless collectiblov na joke. Zakaj sploh so ta drevesa, ironi, itd. Zaklenl bi nove katane pa armor za story progressionom in ves ta junk skenslal. Včasih res ne razumem devov. Da fuck res :D

 

Ezoterik reče Dne, 30. 7. 2020 at 11:33:

Brez heca je špil najbolj repetitvn od vseh open worldov. Vsi nabiralniški questi so identični (teh je cirka 200, razdeljenih v kok ene 6 variant). Vsi random encounterji so enaki (maš tri variiacije: reši ujetnika, odpri chest, pa ubij bandite, sam efektivno so vsi enaki). Pol maš ene tri variante side questov (ala infiltritaj ladjo, ubij unga al tega). Pol pa še uničuješ utrdbe. Main quest je glup, ampak kr zanimiv (čeprav ne delaš nč bol zanimivga), vsi zanimivi questi so v mythic delu, kjer na koncu dobiš kšn nov weapon, armor al pa kej.

 

All in all ti mora špil res dogajat, ker tok mal varietya se ni blo v nobenem open worldu.

 

Pa še špil je res invalidno, svinsko lahk... če je kdo že sprobal lethal naj pove, če to kej nabilda težavnost. Jst po 5 ur skupi nism umrl, pa splih nidm uporabljal nobenga razen unga basic armorja (pa mongolskega na tretjem otoku)

Navedek

Pač notificationi mi jo bumpnejo, kot verjetno tud tebi, glede na to da glih tko tud ti vsakič napišeš komentar, ga tud jst. Sej ne dissam špila, ni mi pa bad napisat, da je blo povprečno sranje, ne vem zakaj je to tok kurčevo kontraverzno, men gre tud na živce, da se ga ves čas hypa, kot gre teb na živce da se ga očitno dissa. Sej gud, ne bom več pisu v tem specifičnem topicu  kakšen špil je, ker vas ene mal preveč spodbudi, pa res se mi ne da z gojcem ubadat.  mogoče sem res uizi salty (čeprav ne zarad GoT, sam na kurac mi grejo taki cookie cutter špili, ki se jih pol hypa, kot da so neka huda inovacija).

 

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje Ezoterik
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 urama:

nisem noben poseben ekstremist (ubistvu sm precej sredinski), zatežen si pa sam ti, kar tud dobr veš, ne rabmo se glede tega prerekat. Skoz neki baitaš pa se probaš kregat z ljudmi, da maš pol izgovor. Cheap poza, lahk kr odjebeš.

Ti si čisto narobe dojel te moje poste. Sploh se nisem želel kregat s tabo. Ti pa kr en zaničevalen in napadalen ton, v isti sapi pa očitaš to meni.

 

In točno v istem tonu si takrat dissal igro. Sam ajde, eno je igra, drugo pa neki osebni napadi za brezveze. Krneki.

Povezava do prispevka

Trenutno igram topic je smetana ljudi, ki že 4 mesece govori samo o Dark Soulsih, TOLOU 2 pa GoT.... Zdej bo pa še 5 strani prerekanja in trepljanja po ramah.... Dej nehite že no.

 

 

Back on topic. A bi se našli kateri osebki, ki bi igrali Pulsar: Lost colony z mano?

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 12 urami:

 

 

nisem noben poseben ekstremist (ubistvu sm precej sredinski), zatežen si pa sam ti, kar tud dobr veš, ne rabmo se glede tega prerekat. Skoz neki baitaš pa se probaš kregat z ljudmi, da maš pol izgovor. Cheap poza, lahk kr odjebeš.

 

Pol maš pa split personality ker se greš občasno z veseljem forumske vojne s folkom. 

Povezava do prispevka

koncal Oddworld in odresil Mudokone. do izzida REVIII bom se mal badge nabiral po level selectu, pa kaksno mini trofejo, ki je nisem skozi zgodbo in ne zahteva, da preigras igro brez crkota :rofl: :panika:

kljub obcasnim frustracijam mi je igra 7/10 in vredna mimohoda. bi bil pa pissed, ce bi za igro odkesiral vec kot 5€. 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Sped downloadam Coda MW (2019) Ne vem mrbit celo kampanijo obrnem,..Prvi COD kjer sploh nisem igral zarad zgodbe,.. sem pa vsaj 60ur igral MP,.. A kaj ko vedno ko pridem nazaj na 1:1 neham igrat,..  spomnem se pa da je blazno zabaven... In tisti feeling, ko ti kaka igra gre tm 40:10 je neverjetno. Ko prideš v zone pa samo tamaniš folk ko zajce.

Povezava do prispevka

Disco Elysium: celoten špil že igram kot pravi moški in roleplayam kot pravi alkoholik: brez saveov, brez retryjev tudi ta pomembnih red checkov, požrem vsak faliran 72% ali 85% success check, grdo gledam ko vsake toliko fašem fail kjer je 92% šans za uspeh ampak ok, whatever, noben špil ni brez napak... ampak ko pa vložim največ pik od skillov vseh v Esprit de Corps, imam jeben 97% check chance in ŠE VEDNO ne uspem upozoriti partnerja, da se mu izza hrbta bliža merc s pištolo v roki... Tuki pa potegnem črto. Dosti dreka in neumnosti požrem, ampak mojega dragega stoičnega Kima PA NE BO JEBAL NOBEN POFUKAN ŠPIL Z BROKEN CHECK SISTEMOM

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...