Skoči na vsebino

Ocenjevanje igric, najjača ocenjevalna lestvica


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 39 minutami:

Jaz vedno s predala vzamem najbolj sfukane boksarce in štumfe, ker je ostalih škoda "za kr tko en dan", tko da efektivno sem skoz hobo.

 

IMO je to bolj stvar geografske lege bivanja, ne toliko OCD-ja :D:D 

 

Ko se peljemo v Maca, že 17 let sedimo vsi na istih mestih v avtu in za mizo. Če kdo manjka na macnightu in se peljemo v maca po stuff in manjkajoča oseba navadno sedi na sovoznikovem sedežu, je tisti sedež prazen. Tako da je potem razpored šofer in dva zadaj :D 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 47 minutami:

Jaz vedno s predala vzamem najbolj sfukane boksarce in štumfe, ker je ostalih škoda "za kr tko en dan", tko da efektivno sem skoz hobo. Pa rotiram krožnike, da niso kakšni "pozabljeni", in potem s sendvičem v roki iz police jemlem sredinski krožnik, vse ropota, krušijo se robovi.

Haha isto :D

Povezava do prispevka

Jaz moram imeti vse pipe v bajti nastavljene na mrzlo vodo (kuhinja, kopalnica, wc ...). Prav večkrat na dan to čekiram in bognedaj, da ko odprem iz prve priteče vroča/topla voda. 

Glede računalniških tehnikalij pa: monitorji morajo biti striktno in v nulo poravnani (dobesedno na "vaservago"). Glede monitorjev še dodajam: takoj odgriznem/odrežem prst tistemu, ki se ekrana fizično dotakne! Mrššš, to mi gre res na živce.
Dalje, podloga za miško mora biti vedno povsem poravnana z mizo (kar je sicer manjša težava, ker so večje in kvalitetnejše praktično nedrsljive, ampak vseeno se občasno zgodi "zamik" in potem skorajda z ravnilom poravnavam). 

Drugega pa se skoraj ne spomnim, kar bi lahko šlo v OCD rang. Mogoče edino pepelnik na terasi, ki mora biti vedno na enem in točno do mm določenem mestu. :) 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem se na sreco resil teh OCD zadev in sem postal totalno let it be boli te kita

 

Imo mi je ta OCD zjebalo oz porihtalo 10 let kajenja trave

 

Se pa spomnem, da sem prej, ko sem bil se relativno skockan in v sistemu, imel neke glupe OCD fore ja..

 

vem da sem mogu vedno popit tri pozirke vode pred spanjem al pred treningom oz veckratnik 3 pozirkov.. pol sem imel vedno neke probleme, da sem spil prevec vode in me ponoci tiscalo scat. Ce ni blo tri ali veckratnik pozirkov je bila nesreca naslednji dan al na tekmi, treningu

 

Pa stopnice sem vedno stel

 

Pa ne vem neke fora pac, ki se jih ne spomnem vec ampk jih je bilo ja.. sam ne vem ce je bil OCD.. jaz sem to jemal bolj kot neko vrazevernost, rituale.. ni lih da me je motlo.. sem pa tudi jaz rad poravnaval stvari ja.. zdaj jih samo se v igrah v kaksnih menijih hehe

 

Glede volumna imam pa ponavadi 3 cifre, low medium in high, ki si jih v prbih tednih uporabe izberem za idealne in pol vedno to izbiram

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 23 urami:

Mene tudi sfuka volume level haha, ampak obvladam do mere, da vzamem vse številke, deljive z 2

 

Da mi ufuraš volume na 13 ali kaj podobnega ne morem zdržat 

to sem enkrat bral, da naj bi nas sode cifre pomirjale, ker so nam poznane in zbujajo zaupanje, medtem ko lihe v nas zbujajo negotovost (kao wd40 zaupas, wd39 pac ne :rofl:)

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
DaCapo reče Dne, 21. 4. 2021 at 16:00:

Jaz moram imeti vse pipe v bajti nastavljene na mrzlo vodo (kuhinja, kopalnica, wc ...). Prav večkrat na dan to čekiram in bognedaj, da ko odprem iz prve priteče vroča/topla voda. 

the fuck kakšne maš to pipe da ni na uč očitno, kako so nastavljene

a se bojiš da ti bo kdo pred nosom zamenjal cevi med sabo?

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 6 urami:

the fuck kakšne maš to pipe da ni na uč očitno, kako so nastavljene

a se bojiš da ti bo kdo pred nosom zamenjal cevi med sabo?


Mešalne baterije al kak se že pač reče. Samo mi gre na k****, ko nekdo pusti vročo vodo not, jaz pa moram potem par sekund počakat, da priteče hladna. Samo to sem mislil. :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...