Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Fulltacticalgear reče pred 24 minutami:

dvojna podaja je bla ok, to da je morata zadel bo v zgodovini kot foot of god ampak se ti ne zdi da bi lahko italijanska obramba  "malo" bolje posredovala?

 

 

Zmeda v obrambi ko je bil ustvarjen višek, vedno je lahko bolje

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 11 urami:

Realno od olma penal ključen 

 

Jap. 

 

Drugače so me pa Španci pozitivno presenetili. Precej dvomljivcev je bilo po prvih dveh remijih, danes pa španski mediji hvalijo ekipo in Luchota. 

 

IMO so vseskozi dobro igrali in si ustvarjali šanse, tepla jih je pač slaba realizacija in tudi luknje v obrambi. Vseeno je ekipa overall še dokaj neizkušena (vsaj na reprezentančnem nivoju, če že ne toliko po letih oz. klubskih izkušnjah). Daleč od tega, da bi bili popolni, a imajo neko ogrodje ekipe za prihodnost, na kateri lahko gradijo. Najbrž bodo do SP priključili še nekaj članov U21 oz. trenutno U23 ekipe, ki bo nastopala na OI. Sigurno ne po imenih, a kar se tiče same igre, klime v ekipi in vsega ostalega je to verjetno najboljša ekipa Furije po koncu šampionskega obdobja 2008-12.

 

Sem pa že pred Eurom rekel, da bi ta ekipa kljub nekaterim precej velikim neznankam z zdravima Ramosom in Fatijem lahko bila v ožjem krogu favoritov, zdaj ko so prišli tako daleč brez njiju sem pa še bolj siguren, da bi z njima šli do konca. Ampak tega nikoli ne bomo vedeli. 

Povezava do prispevka

CHIELLINI :avadodo:  ker šef je lik tam sm mislu da bo Albo domov odpelu :D un pa čist anemičen k da bo umru glih ka

 

Tem lahom se odpele že pr himni, tko da nč čudnga da so pršl tko daleč res majo hudo harmonijo v ekipi, včeri pa so bili dokaj srečni da niso španeci dobil že po rednem delu, ker so bili dost boljši, 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Sej se vidi da v napadu nimajo nobenega resnega igralca vsi so rezervisti top klubov ali pa nosilci v liga europa klubih. Veliko več sem pričakoval od kokeja katerega je simeone popolnoma uničil od tistega kar je kazal na začetku kariere, kjer je bil kreativen in zanimiv igralec sedaj je samo še en navaden zadnji vezni kjer išče prvega do sebe, tako je potem vsa kreacija na pedriju ki ima kvaliteto ampak se mu vidi da ne more igrat več kot polčasa kvalitetno po dolgi sezoni. 

Povezava do prispevka

Meni se zdi, da je imel Koke solidno prvenstvo. Bi jim pa prav prišel Llorente na sredini, ampak Lucho ga je pripeljal kot RB. Pravtako tudi Saul v top izvedbi (ampak letos je imel slabo sezono, tako da ga pričakovano ni bilo zraven). Thiago tudi čisto izven forme, na koncu je bilo že prav smešno, kako je forsiral te "killer" žoge, pa je šlo vse v racku. Največji problem dolgoročno bo verjetno najti menjavo za Buskeca. Rodri je 7 let mlajši pa že zdaj zgleda počasnejši, lol. Prav tako se mi zdi, da pod Pepom ni kaj preveč napredoval. Osebno sem imel precej večja pričakovanja od njega, ko je pred leti prvič prišel na sceno v Villarrealu.

 

Laporte se mi zdi kar dobra okrepitev za obrambo, se bodo pa še morali uigrat. Je pa z Garcio boljše deloval kot s Pau Torresom. Verjetno že imata neko medsebojno kemijo s treningov pri Cityju (igrala nista veliko skupaj, kolikor vem), pa dva levičarja na CB tudi težko igrata skupaj. Na LB mislim, da je čas, da Gaya prevzame mesto Albe. RB je tudi potencialno problematičen, če bo Carvajal še naprej steklenko. Navas je še vedno dober, a pri njegovih letih vprašanje, če se ga splača forsirat nazaj v reprezentanco, ki je v fazi pomlajevanja/prenove. Mogoče bi lahko kak Pedro Porro dobil šanso, ki se lepo razvija v Sportingu. 

 

V napadu me je osebno razočaral Gerard Moreno, je pa res večinoma igral na krilu. Morata je pač Morata, nekonstanten, zna zabit, pa tudi zajebat številne šanse. Verjetno imamo res previsoka pričakovanja za 18-letnika, sploh po taki poškodbi, a kot sem rekel, Ansu bi dodal povsem novo dimenzijo temu napadu. Nimajo pa neke prave izrazite devetke, čeprav mi je všeč Rafa Mir, a ne vem, kako bi sedel v tiki-tako, meni je bolj igralec za ekipe, ki igrajo na protinapade. Bomo videli, kako bo igral za U23 na Olimpijadi (čeprav olimpijski turnir ni ne vem kakšno merilo).

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

CHIELLINI :avadodo:  ker šef je lik tam sm mislu da bo Albo domov odpelu :D un pa čist anemičen k da bo umru glih ka

 

Tem lahom se odpele že pr himni, tko da nč čudnga da so pršl tko daleč res majo hudo harmonijo v ekipi, včeri pa so bili dokaj srečni da niso španeci dobil že po rednem delu, ker so bili dost boljši, 

 

Po mojem je Chiellini že umiral od smeha, ko je videl, da je Alba kapetan. :D 

 

Ne verjamem, da bi kaj takega naredil, če bi bil na drugi strani Xavi ali Iniesta, da ne govorim o pravih kapetanih kot sta Ramos ali Puyol, za katere bi vedel, da te njegove mind games ne bi imele nobenega vpliva. Sem siguren, da če bi Alba izvajal penal bi njegov strel končal nekje v Braziliji pri Messiju. :lol: Na srečo (ali pa na žalost, kakor se vzame) nam tega ni bilo treba videti. 

 

You missed what actually happened here. The coin toss went to Italy and Alba either tried to convince them into going to the Spanish side or was confused over the coin toss. Chiellini took it as a funny moment where Alba was trying to pull a fast one on him, he returned the favor by fooling around. For a moment the referee was trying to recall if he said the right thing or not, but the assistant ref said it went Italy's way.

 

Ne vem, kaj je res, ker je oboje verjetno. Po eni strani je Jordi cheater, po drugi strani pa izgubljen v vesolju, ko je pod pritiskom. :D 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 28 minutami:

Meni se zdi, da je imel Koke solidno prvenstvo. Bi jim pa prav prišel Llorente na sredini, ampak Lucho ga je pripeljal kot RB. Pravtako tudi Saul v top izvedbi (ampak letos je imel slabo sezono, tako da ga pričakovano ni bilo zraven). Thiago tudi čisto izven forme, na koncu je bilo že prav smešno, kako je forsiral te "killer" žoge, pa je šlo vse v racku. Največji problem dolgoročno bo verjetno najti menjavo za Buskeca. Rodri je 7 let mlajši pa že zdaj zgleda počasnejši, lol. Prav tako se mi zdi, da pod Pepom ni kaj preveč napredoval. Osebno sem imel precej večja pričakovanja od njega, ko je pred leti prvič prišel na sceno v Villarrealu.

 

Laporte se mi zdi kar dobra okrepitev za obrambo, se bodo pa še morali uigrat. Je pa z Garcio boljše deloval kot s Pau Torresom. Verjetno že imata neko medsebojno kemijo s treningov pri Cityju (igrala nista veliko skupaj, kolikor vem), pa dva levičarja na CB tudi težko igrata skupaj. Na LB mislim, da je čas, da Gaya prevzame mesto Albe. RB je tudi potencialno problematičen, če bo Carvajal še naprej steklenko. Navas je še vedno dober, a pri njegovih letih vprašanje, če se ga splača forsirat nazaj v reprezentanco, ki je v fazi pomlajevanja/prenove. Mogoče bi lahko kak Pedro Porro dobil šanso, ki se lepo razvija v Sportingu. 

 

V napadu me je osebno razočaral Gerard Moreno, je pa res večinoma igral na krilu. Morata je pač Morata, nekonstanten, zna zabit, pa tudi zajebat številne šanse. Verjetno imamo res previsoka pričakovanja za 18-letnika, sploh po taki poškodbi, a kot sem rekel, Ansu bi dodal povsem novo dimenzijo temu napadu. Nimajo pa neke prave izrazite devetke, čeprav mi je všeč Rafa Mir, a ne vem, kako bi sedel v tiki-tako, meni je bolj igralec za ekipe, ki igrajo na protinapade. Bomo videli, kako bo igral za U23 na Olimpijadi (čeprav olimpijski turnir ni ne vem kakšno merilo).

 

Se strinjam, sploh saul in thiago bi morala biti nosilca te ekipe kjer sta v najboljših letih ne pa da tudi v ekipo ne prideta. Beki so tudi problem ker lucho še kar zaupa starinam ampak za naslednji ciklus itak ne bodo več prisotni. Verjetno imaš prav da bi ob nekaj popravkih in prisotnosti ramosa ter fatija bili zelo blizu naslova. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...