Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Važn da niso Angleži prvaki res ne morm vrjet kok so slabi pa prišli do finala. Na sredini so tko bedni da je za zjokat, spredaj ne znajo ene akcije od igrat in to je ekipa. Edino kar imajo je en kup posameznikov, ki vsak zase igra. Brez kreativnosti, strukture in jajc

Povezava do prispevka
Burned Fox reče pred 10 minutami:

Nor golman, tale bi znal bit kr talent generacije 

 

Donnarumma je odlicen golman, nihce ga ne mara zaradi njegovega menegerja. 

 

Jude reče pred 9 minutami:

This + Donnaruma zaklenu

 

sem preprican, da je vsakega vprasal, ali se cuti opravilno sposobnega za streljanje penalov. ce je kdo rekel ne, ta sigurno ni streljal.

 

bi pa vse te igralce z zastajalnimi koraki pri streljanju penalov dobesedno skalpiral. res ne razumem, kako neumen moras bit, da se gres te bedarije na takih tekmah.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Karim reče pred 3 minutami:

rad bi vidu zdej te frise angleške, ko so že 14 dni nazaj slavili euro.

 

a cmo zacet zbirat sredstva za vse jokajoce Angleze na stadionu, kot so oni za tisto nemsko puncko? :D

 

Majek reče pred 2 minutama:

matr bi zdaj rad video posnetek bbc studia ko streljajo penale in konec :D

 

jaz se tudi priporocam. 

 

g. Profesor reče pred 2 minutama:

 

 

Yfe3PTx.jpg

 

za razliko od GOSPODA RASHFORDA ne potrebuje nobenih tetovaz leva na svojih prsih. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

a cmo zacet zbirat sredstva za vse jokajoce Angleze na stadionu, kot so oni za tisto nemsko puncko? :D

 

 

jaz se tudi priporocam. 

 

 

za razliko od GOSPODA RASHFORDA ne potrebuje nobenih tetovaz leva na svojih prsih. :D

No ja, preberi malo kaj je rashford naredil za revne in lačne v zadnjem letu, vse pohvale... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...