Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2020]


Priporočeni prispevki

Zakljucujem Zip Line Simula....eeee, Death Stranding. :) Iscem kljuce, itd... Ne vem zakaj, ampak full me ma it vse zip-line dol podret pa naredit super optimal zip line network, ampak mislim, da ne bom, ker enostavno ni cajta.

Pa malo se Hitman 2 igram.

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka

Kupil ob novoletnih razprodajah (2 leti nazaj :) ) potem pa koncno pol leta nazaj zagnal AS: Odissey, ampak sem nekako po koncanju glavne zgodbe malo izgubil zanimanje se za nadaljno igranje. Sedaj preko neta spilam BF5 (kupljena ob istem casu). Nisem najboljsi, se nahajam v spodnjih mestih lestvice :)pa upam, da bom vseeno kmalu napredoval. Namrec igram kot sniper, pa mi prehitra za pocasno zalezovanje in kempanje...medic mi gre veliko bolje.

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 4 urami:

Po najavi Baldurs Gates 3 sem še enkrat zagnal Divinity Original Sin 2 Definitive Edition.

 

2x Lone Wolf mage run. En mag je fire/sparkmaster en pa earth/vse ostalo.

 

Kr brezveze kako OP so Magi proti koncu igre. Vse pade v prvem ali Max drugem turnu.

 

Špil je še zmeraj zelo dober, komaj čakam BG3. Največji manjko je inventar in nebroj nekih reagentov, knjig, Šrota... Tako da včasih mi gre 15 minut, da si pošlihtam rukzak. :/

 

zdaj ko sem padel v potezne boje z Gears Tactics, mi je prišlo na misel, da bi se, ko končam, končno spravil obrniti Divinity Original Sin 2. imaš kak predlog, s kako partijo naj grem kot n00b prvič skozi? tips and tricks :D?

Povezava do prispevka

Probu sm Industries of Titan in Before We Leave, oboje supply chain strategije. Na žalost oboje precej smeti. Industries of Titan ma potencial, če bojo zakompliciral zadevo, zaenkrat pa sam dobr zgleda pa lep interfaca ma, sam gameplaya pa ni nč.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 3 urami:

 

zdaj ko sem padel v potezne boje z Gears Tactics, mi je prišlo na misel, da bi se, ko končam, končno spravil obrniti Divinity Original Sin 2. imaš kak predlog, s kako partijo naj grem kot n00b prvič skozi? tips and tricks :D?

glede grupe je skoraj brezveze razpravljat, ker lahko respecaš kadarkoli hočeš (od acta2 dalje)

 

finta špila je v physical in magical armorju in spelih/abilitijih, ki ju zbijejo, da lahko potem neprijatelje spremeniš v kuro, jih charmaš, knockdownaš, petrifyjaš, silencaš,... ko kontroliraš nasprotnike zmagaš. kontroliraš jih pa potem k jim zbiješ armor.

 

must have na skoraj vsakem charu so skoki s katerimi se premikaš po bojišču (trije so: en je v warfare, en v scoundrel in en v huntsman šoli abilitijev) vsi so poceni, vsak char ima lahko vse tri na višjih levelih

potem je must have tudi adrenaline, ki je v scoundrel šoli in je tudi low lvl ability

 

na gearu si pumpaš initiative (must have) + statse glede na build

potem je pa tu samo še osebna odločitev kako zadajati dmg. baje so lokostrelci OP, po mojih izkušnjah so pa to vsi classi, če jih pravilno zbildaš. vsak premade char ima tudinek svoj unikaten ability. po mojem mnenju je Fanov najboljši k ti da ekstra turn

 

imaš še potem civil pointe in talent pointe. med civil je izjemno pomemben persuasion na main charu ker pač njega ponavadi furaš naokoli in govoriš s folkom. tisti, ki ti odpira skrinje, naj ima Lockpicking in Lucky Charm (Fane ftw k odpira ključavnice s svojimi prsti)

denar ni problem tako da bartering ni važn. loremaster pa tudi ni vitalen.

 

med talent pointi je pa dosti finih bonbončkov kot je dodatni AP ko nekoga ubiješ, crit za spelle, dodatni statsi,... za dodatne queste in XP je pa PetPal, s katerim se lahko pogovarjaš z živalmi. ampak glede na to, da je talent pointov izjemno malo, pa da komot do konca prilezeš na lvl20, imajo drugi talenti vsaj zame prednost pred njim

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 5 urami:

 

zdaj ko sem padel v potezne boje z Gears Tactics, mi je prišlo na misel, da bi se, ko končam, končno spravil obrniti Divinity Original Sin 2. imaš kak predlog, s kako partijo naj grem kot n00b prvič skozi? tips and tricks :D?

Igra ni pretirano težka če veš kaj delati. Svetujem polno partijo (torej lone wolf odpade), kljub temu, da je solo (torej z lone wolf) bolj OP. NPCji so namreč precej kul, in vsak ma neke svoje queste. Zato je fajn met poln party.

Pa še nasvet: če se ti pri kakem questu/puzzlu kaj zatakne, poglej na net. Ne preveč iti z glavo skozi zid, ker ene zadeve so precej slabo zasnovane, in je škoda živcev. Je pa 2jka iz tega stališča mnogo boljša kot enka, ki je bla na momente ful frustrirajoča (čeprav je meni v mnogih pogledih boljša kot 2jka).

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Molekula reče pred 1 uro:

Meni je bila kar carska single player "strategija" Frostpunk. Čeravno ni strategija (je neke vrste survival), se igra tako, ker gradiš, nadgrajuješ stavbe določaš mesta delavcem... Priporočam.

 

Jaz ga te dni igram na PS4. Nadzor so odlično prilagodili konzolam. Trenutno je znižan na PSN!

 

THE CITY MUST SURVIVE

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 2 urama:

glede grupe je skoraj brezveze razpravljat, ker lahko respecaš kadarkoli hočeš (od acta2 dalje)

 

finta špila je v physical in magical armorju in spelih/abilitijih, ki ju zbijejo, da lahko potem neprijatelje spremeniš v kuro, jih charmaš, knockdownaš, petrifyjaš, silencaš,... ko kontroliraš nasprotnike zmagaš. kontroliraš jih pa potem k jim zbiješ armor.

 

must have na skoraj vsakem charu so skoki s katerimi se premikaš po bojišču (trije so: en je v warfare, en v scoundrel in en v huntsman šoli abilitijev) vsi so poceni, vsak char ima lahko vse tri na višjih levelih

potem je must have tudi adrenaline, ki je v scoundrel šoli in je tudi low lvl ability

 

na gearu si pumpaš initiative (must have) + statse glede na build

potem je pa tu samo še osebna odločitev kako zadajati dmg. baje so lokostrelci OP, po mojih izkušnjah so pa to vsi classi, če jih pravilno zbildaš. vsak premade char ima tudinek svoj unikaten ability. po mojem mnenju je Fanov najboljši k ti da ekstra turn

 

imaš še potem civil pointe in talent pointe. med civil je izjemno pomemben persuasion na main charu ker pač njega ponavadi furaš naokoli in govoriš s folkom. tisti, ki ti odpira skrinje, naj ima Lockpicking in Lucky Charm (Fane ftw k odpira ključavnice s svojimi prsti)

denar ni problem tako da bartering ni važn. loremaster pa tudi ni vitalen.

 

med talent pointi je pa dosti finih bonbončkov kot je dodatni AP ko nekoga ubiješ, crit za spelle, dodatni statsi,... za dodatne queste in XP je pa PetPal, s katerim se lahko pogovarjaš z živalmi. ampak glede na to, da je talent pointov izjemno malo, pa da komot do konca prilezeš na lvl20, imajo drugi talenti vsaj zame prednost pred njim

 

 

nimious reče pred 1 uro:

Igra ni pretirano težka če veš kaj delati. Svetujem polno partijo (torej lone wolf odpade), kljub temu, da je solo (torej z lone wolf) bolj OP. NPCji so namreč precej kul, in vsak ma neke svoje queste. Zato je fajn met poln party.

Pa še nasvet: če se ti pri kakem questu/puzzlu kaj zatakne, poglej na net. Ne preveč iti z glavo skozi zid, ker ene zadeve so precej slabo zasnovane, in je škoda živcev. Je pa 2jka iz tega stališča mnogo boljša kot enka, ki je bla na momente ful frustrirajoča (čeprav je meni v mnogih pogledih boljša kot 2jka).

 

tnx obema, poročam kako mi bo šlo, ko se lotim :D

Povezava do prispevka

Eno hitro vprašanje glede Divinitya 2. Tm na začetku sm zahodu v neko jamo, kjer so ble neke magične giant žabe in so me totalno uničle. A to je normalno, a tja ne bi smel it, a je sploh beatable tist encounter pri začetnih lvlih? 

 

Povezava do prispevka

Zdaj sem po moje na sredini... ajd zgodba bi še šla, ampak pogovore pogosto preskakujem, ker se preveč vlečejo, obstranskih nalog je pa čisto preveč in sem se jih že malo prenajedel. Po svoje je kul, ker se ti vsak planet dodatno odpira in te preseneti s podobo ravno včeraj se mi je odprla ena puščava z "veternicami" in je bilo res kul, pa prvega "arhitekta" sem pospravil, je pa fino da igram na normal, ker bi na kakšni težji stopnji že obupal.

Animacija me sicer ne moti in grqafično zna biti pokrajina res lepa... ni pa tistega občutka kot pri prejšnih delih, ko si nekako dihal z igro in s svojo ekipo, zdaj se z njimi sploh ne ukvarjam kaj dosti, pač igraš, se čudiš pokrajini in sem pa tja se malo popraskaš po glavi kaj pa zdaj in ko se naveličaš enega planeta skočiš na drugega in se potem vrneš nazaj... ko nadgradiš "avtomobilček" je pa tudi dirjanje čez pokrajino užitek... če imaš voljo, zna bit kar uživancija.

Tole sem slikal včeraj ob sončnem zahodu :mafija:

EX1G60vXYAgsBo-.thumb.jpg.a69a36b0cb8fa28058dda1690b49ad4d.jpg

 

 

Tale ni moja, ampak taki pogledi ti orosijo oko :whistle:

Mass Effect Andromeda Pathfinder Nvidia Ansel video games

 

Seveda se lahko zapelješ do tja in si vse pogledaš od blizu, zraven pa opraviš še ene 10 nalogic :D

Mass Effect: Andromeda patch 1.04 is out now on PS4 and Xbox One ...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Nice, mene kr mika da bi si boljši PC nabavil ali pa konzolo, ko gledam te slike :)

 

Drugače pa tu pa tam odigram kak LoL s kolegi (bolj iz zajebancije), pa tudi Sins of Solar Empire Rebellion prek Hamachija - me kr nostalgija zagrabi, čeprav ponavadi zgubim :lol:

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Zdaj sem po moje na sredini... ajd zgodba bi še šla, ampak pogovore pogosto preskakujem, ker se preveč vlečejo, obstranskih nalog je pa čisto preveč in sem se jih že malo prenajedel. Po svoje je kul, ker se ti vsak planet dodatno odpira in te preseneti s podobo ravno včeraj se mi je odprla ena puščava z "veternicami" in je bilo res kul, pa prvega "arhitekta" sem pospravil, je pa fino da igram na normal, ker bi na kakšni težji stopnji že obupal.

Animacija me sicer ne moti in grqafično zna biti pokrajina res lepa... ni pa tistega občutka kot pri prejšnih delih, ko si nekako dihal z igro in s svojo ekipo, zdaj se z njimi sploh ne ukvarjam kaj dosti, pač igraš, se čudiš pokrajini in sem pa tja se malo popraskaš po glavi kaj pa zdaj in ko se naveličaš enega planeta skočiš na drugega in se potem vrneš nazaj... ko nadgradiš "avtomobilček" je pa tudi dirjanje čez pokrajino užitek... če imaš voljo, zna bit kar uživancija.

Tole sem slikal včeraj ob sončnem zahodu :mafija:

 

 

 

Tale ni moja, ampak taki pogledi ti orosijo oko :whistle:

 

 

Seveda se lahko zapelješ do tja in si vse pogledaš od blizu, zraven pa opraviš še ene 10 nalogic :D

 

 

Men tbh zgleda k kup dreka, daleč od okorosečih vist :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kaj igram?

Grind Fortnite-a do lvl100, ker sem ostal na lvl1 od začetka nove sezone xD
Redek obisk WOT je postal še redkejši, ker so uvedli BattlePass.
Imam pa še na lagerju za prvi zagon COD:Warzone in zadnji Wolfenstein.

Povezava do prispevka

@MihaKihot Kako ti je? Men sta bili že prvi 2 al 3 misije (poisci to osebo, poisci to osebo, poisci to osebo) boring za crknit. 

 

Men je kul sam ma pa svoje probleme, bugi, linearnost...ampak boj mi je pa vrhunsko narejen

uredilo bitje Jama-X
Povezava do prispevka

dishonored

kuga, ljudje cepajo kot po tekocem traku in so zaprti v stanovanja, policijska ura, vsaka podobnost z realnostjo je zgolj nakljucna.

edin pomoje ga igram narobe, ker tipa na mascevalnem pohodu igram kot garretta in lootam vse kar se da

uredilo bitje ngebe
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...