Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ja. 

 

Potem sem dojel da mi ubistvu modra lučka utripa tako da se niti ne zboota, ker ni bele. To je pa pol kao blue light of death :lol: Sem probal ene 5 zadev po tutorialih pa nič, tudi v safe mode ga ne morem zagnat. Tako da sem pomojem fasal tole spodaj. Ga jutri peljem na KONJzoljkota pa sporočim damage. 

 

  •     Playstation 5 (PS5) ni slike ob vklopu (popravilo grafičnega čipa ali YLOD - pregrevanja)
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 42 minutami:

Men ga je en špil crahs dal v to stanje, samo mi ga je uspelo zbudit z unim X sekundinm držanjem tipke. Ampak tud šele po enem tretjem poskusu 

 

Ja men tut. 

 

Igram, neki se zgodi v igri, green screen, piskanje. Potem iz tega pa blue light utripa in ne gre nikamor. A power button si držal X časa? To sem parkrat probal v smislu safe moda sam ni šlo. 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 36 minutami:

Sam, kako, če je bil pa špil tak fail in ni dosegel pričakovanega? :whistle:

Špil ni bil fail, ni pa dosegel pričakovanj. Ni bil prodajni neuspeh je bil pa prodajno razočaranje.Nekaj podobnega kot film batman v superman. Špil izšel na vrhuncu karantene, ko so praktično konzole letele s polic. Leto kasneje paje imel  tam tam prodanih izvodov kot nov IP Ghost of Thushima. Nuff said.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Po mojem so zajebali z marketingom. 

 

Da je to basic 3rd person streljačina je pomembno le v meta narativu, malo artsy fartsy mogoče, ampak ideja da igraš tipično streljačino kera se čez čas spremeni v nekaj drugega je točno ta transformacija kero doživlja igralec skozi protagonista.

 

Nihče ni fan The Line zaradi mehanik in gameplaya, ni slab, ni pa niti nič posebnega.

 

Point igre JE zgodba. In z boljšim marketingom in hypom bi prišla igra v več rok.

 

Čist lagani throwback na TLOU2 temo, tako se nardi nihilistična hopeless zgodba z upsi, downsi, twisti in šoki brez problema, ni treba nič subverzij delat.

Povezava do prispevka

Jaz sem šele v drugem skozihodu ugotovu, da ima Spec Ops the line lahko več različnih koncev :lol:

 

Days Gone pa cenim predvsem zato, ker nekih open world zombie/survival špilov z dost velkim povdarkom na likih ni. Sej Last of us je kul, samo tole ti pusti več svobode, tko da meni se sploh ni tok vlekel špil oziroma sem ga jemal kot da igram dva dela en za drugim :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

Po mojem so zajebali z marketingom. 

 

Da je to basic 3rd person streljačina je pomembno le v meta narativu, malo artsy fartsy mogoče, ampak ideja da igraš tipično streljačino kera se čez čas spremeni v nekaj drugega je točno ta transformacija kero doživlja igralec skozi protagonista.

 

Nihče ni fan The Line zaradi mehanik in gameplaya, ni slab, ni pa niti nič posebnega.

 

Point igre JE zgodba. In z boljšim marketingom in hypom bi prišla igra v več rok.

 

Čist lagani throwback na TLOU2 temo, tako se nardi nihilistična hopeless zgodba z upsi, downsi, twisti in šoki brez problema, ni treba nič subverzij delat.

 

No ja. Days Gone je pač izi verzija za folk, ki je gledal Walking Dead serijo in pizdil ob nekaterih scenah. Tule vsaj malo dobiš opcije, da odigraš podobne scene in jih odradiš po svoje. :) Zgodba je ravno toliko tipična kot pri TLOU1, 2.. Je pa bolj odprt špil, kot je omenil Weraziel.

 

Jebiga, določen folk bi tut po apokalipsi motilo, da so lezbače preživele; da jih bojo 'bolj ogrožali' ritopiki kot kanibalski zombiji in da bojo vsake toliko videli mavrico tudi sredi najhujšega pokola... Takim ne pomaga marketing.

Povezava do prispevka

Tam ko dobiš nazaj svoj motor oziroma nekaj podobno temu?:D

Ne vem, meni se sploh ni vlekla zadeva in je ena redkih na ps4/5 ki sem jo preigral v celoti (dobil tudi alt konec). Ni 10/10 zadeva, je pa zelo dober špil, ki ima svoj čar, če prehitro ne obupas. Podobno kot so ga imeli Gothici svoje čase. 

 

Boljsi uspeh igre so (verjetno) uničile slabe ocene, ki jih je dobila na začetku. Dandanes pa ima, podobno kot omenjena Gothica (3ke ne štejem sem), kar velik fanbase.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...