Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

BigBoss82 reče pred 18 urami:

v glavnem Galko je rekel, da njegova zena ima preiblizno take sise, ko ta v igrici, to mi se zdaj ne gre iz glave 

mogoce zdaj ki je rodila ajde

 

Galko je rodil??

Pizda, zgleda me res dolgo ni bilo na forumu. :D

Well, Galko - čestitke, naj bo živo in zdravo - kaj imamo? :)

Povezava do prispevka

70fb0fd423fea2cc373b7f56d6ec6c7095cd9d5d

 

PS Extra:

  • Animal Well | PS5
  • Tales of Kenzera: Zau | PS5
  • Dave the Diver | PS4, PS5
  • Oddballers | PS4
  • Construction Simulator | PS4, PS5
  • The Crew 2 | PS4
  • Raji: An Ancient Epic | PS4, PS5
  • Lego Ninjago Movie Videogame | PS4
  • Nour: Play With Your Food | PS4, PS5
  • Deliver Us Mars | PS4, PS5
  • Lego Marvel's Avengers | PS4
  • Miasma Chronicles | PS5
  • Stray Blade | PS5

 

PS Premium:

  • Alone in the Dark: The New Nightmare (original PlayStation version) | PS4, PS5
  • Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire (original PlayStation version) | PS4, PS5
  • MediEvil (original PlayStation version) | PS4, PS5
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 urami:

Jaz čisto vsak mesec najdem kaj kar mi je zanimivo vsaj sprobati.

To je zato, ker ostali počekirajo naslove, ne poznajo ničesar in so like same smeti

 

Če bi šli googlat naslove, bi pa videli, da so dore špile

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 11 minutami:

Pol sem zgleda mega slabo pogooglal haha :D

 

Vseeno deluje precej cool, pač random metroidvania kot nov Princ

 

Saj dosti teh Sweet Baby-influenced igric je zelo dobrih, to je zdaj folk samo triggered iz inata

Povezava do prispevka

Če te ne moti izbira črne igralke za vlogo nordijske boginje, najbolj dosaden del igre poln panderinga in pametovanja ter feministično intersekcionalni walking simulator, nič. 

Predstavljaj si tako, imaš jebačko akcijado kjer sekaš nepridiprave levo-desno in si na epskem questu konca sveta, SCREEEEEEEEEEEECH bremza. 

Naslednje 2 uri je slow paced hoja s črno boginjo severnih prostranstev, kjer ti večkrat pove vse kaj je narobe s svetom leta 2024. In vsakič ko se pojavi je isto. 

To je narobe z njo. 

Insert netalentiranih shit-hackov je, ta istih, ki so hoteli da ima Kingdom Come Deliverance črne NPCje na češkem 13tega stoletja in tisti, ki so naredili, da je SAGA ANDERSON v Alan Woke 2 črnka. 

Token črnci so bili navadno domena rasistov, zdej so zgleda anti-rasistov. Ona ni, razen tega, da je token črnc, ne doda ničesar. Njen namen je diversity. Samo to. In najjače je, ko mislijo da je to kao ful progresivno. Vse kaj povejo, je da črnci nimajo svoje kulture, in da če jih hočemo imeti v popularni kulturi, jih moramo silit not. Rasist talk, kot nekaj iz American History X.
 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...