Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 11 minutami:

Igabiba pošiljka iz strani pošte še vedno ni potrjena, da bo jutri :) zdej sm že skor prepričan, da bo v petek to prišlo

 Haha David ti si legenda res.. pravi si pravi original hahaha

 

Drugace po mojih izkusnjah, da te malo pomirim.. sms bos dobil, ce ga ne boap omeni, da nimajo pogodbe za smse.. ma dpbil ga bos lahko tudi ob 22h.. sam kaj ki gor bo pisalo dobite v naslesnjih dneh in pol je odvisno od postarja hahaha

 

Sicer.. moja spekulacija je oz jaz bom tako naredil, ko dobim stevilko od poste.. tudi ce mi ne prinese postar, bom klical kje je paket in ga bom sow sam iskat. Ker menim, da ce posljejo danes, bo jutri ziher tle v Kopru nekje, stvar je samk, ce jo bodo dali postarju v dostavo al bo ostala tam v skladiscu, da si ga se malo zdrkajo zardi korone to je to

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Igabiba pošiljka iz strani pošte še vedno ni potrjena, da bo jutri :) zdej sm že skor prepričan, da bo v petek to prišlo

men si zadnjič špile ob 22 poslali s pošte v MB, ob 3:43 so bili v distribucijskem centru v LJ, ob 8:45 pa na mojem pragu v okolici Bleda. Pa še to bi bilo prej, če ne bi poštar imel par pošiljk večje vrednosti, ki jih dostavijo najprej

 

upam da bo sedaj isto

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Traktor reče pred 4 minutami:

Mam že natisneno ohišje not bom dal pa stare grafične.

Drugače ste me kar nahajpali, kolk bo to kej moči glede na PC da ne berem vseh 170 strani?

PS5 = 0.8 PCja :D

 

Boba-Fett reče Pravkar:

A bela skatla je PS5 disc, črna brezdiska?

Yes.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 minuto:

A ni prevzem tm zadi za bajto (na tej sliki bi blo to levo), kjer je klanc dol?

 

A ni tukaj tud mal klančine? Sem mislu da je to to :D Že res dolg nism bil v HN in sem mal pozabu tak da ko mi je tip razlagal kje je prevzem sm mislu da je tole.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...