Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

dzaver reče Pravkar:

Res big fail za Igabibo :( 


Se strinjam. Ker glede na hype folka ne mores zaradi tistih nekaj eurov vec postnine tako si zajebat ugled. Ker naslednjic sem preprican da za day1 bo marsikdo premislil ce vzet pri njih.

 

Sicer me cudi, ker za Xbox series X niso tako zajabali.

 

Tudi sicer raje das mal vec postarju kot poslusat cel dan klice jeznega in neucakanega folka :D

Povezava do prispevka

Kaj zdaj drži: da je skoraj nič konzol na day1 ali preveč, da zasiči pošto? :D

 

Kakorkoli že, vsak, ki ne dobi, bo bodoči izgubljeni dobiček, kar je sigurno več kot tistih nekaj eur pošte. Sicer pa naj dajo opcijo doplačila za super express dostavo kot ga ima vsaka štacuna. Jebeš Pošto Slovenije, daš na DHL, folk bo že dal tisti 10 eur extra, če so pripravljeni dat 300+ eurov več skalperju.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče Pravkar:

Kaj zdaj drži: da je skoraj nič konzol na day1 ali preveč, da zasiči pošto? :D

 

Kakorkoli že, vsak, ki ne dobi, bo bodoči izgubljeni dobiček, kar je sigurno več kot tistih nekaj eur pošte. Sicer pa naj dajo opcijo doplačila za super express dostavo kot ga ima vsaka štacuna. Jebeš Pošto Slovenije, daš na DHL, folk bo že dal tisti 10 eur extra, če so pripravljeni dat 300+ eurov več skalperju.

 

To sem jim tudi napisal. Totalen fail, da mi prodajajo free shipping s pošto slovenije. Raje dam 20-30 eur za dhl, ups, gls al whatever. oni vsaj deliverajo

Povezava do prispevka

Uf jaz sem vedno živčen ob teh dostavah, zato grem vedno raje sam iskat. 

 

No karkoli, moja petica je v prtaljžniku :), ampak  bom s šihta šele ob 5h, pol preden vse to priklopim pa dam Valhallo PS4 notri, ki se mora na PS5 updejtajt z okoli 50 gb zaplato (to pri moji liniji traja celo večnost), tko da pravi zagon bo šele jutri. Pa še kak špil bo treba dobit.  Kdo kupi ps4 pro :)? 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 6 minutami:

Uf jaz sem vedno živčen ob teh dostavah, zato grem vedno raje sam iskat. 

 

No karkoli, moja petica je v prtaljžniku :), ampak  bom s šihta šele ob 5h, pol preden vse to priklopim pa dam Valhallo PS4 notri, ki se mora na PS5 updejtajt z okoli 50 gb zaplato (to pri moji liniji traja celo večnost), tko da pravi zagon bo šele jutri. Pa še kak špil bo treba dobit.  Kdo kupi ps4 pro :)? 


jaz grem tudi vedno raje iskat, ampak iga nima osebnega prevzema :) in točno sem vedel, da bo fucked up 😂

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 36 minutami:

Samo 1? Ali smo prodani, ali smo izdani?

 

Eno, plačal sem nakazal sem, izdan? si kak bron na moj TRR nakazal :)

 

moj odogovr do vseh https://www.facebook.com/Playgame.si/posts/3715350601842847

 

včer sm se mal z formulo poigral, 1k konzol, cca 20k eur je šlo v nič....in kaj čmo? Čakamo da jj ofna lukje, pa da gremo na en šnopc pa baklo ....jeba

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

 

heh

 

tako no, če bi bili resni, hitro pošto je možno oddati vsak dan do 9:30

 

stane dobesedno par € več (odvisno od pogodbe sicer), samo zdaj je že malo prepozno

jup, tko pa je kot navadni paket šlo naprej danes zjutraj namesto včeraj...po toči zvoniti je prepozno.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

 

Eno, plačal sem nakazal sem, izdan? si kak bron na moj TRR nakazal :)

 

moj odogovr do vseh https://www.facebook.com/Playgame.si/posts/3715350601842847

 

včer sm se mal z formulo poigral, 1k konzol, cca 20k eur je šlo v nič....in kaj čmo? Čakamo da jj ofna lukje, pa da gremo na en šnopc pa baklo ....jeba

 

ja kaj pa je v tem odgovoru druzga kot nekaj slik? a si prodajalec in prodajaš al se bahaš? :blink:

Povezava do prispevka
Super Km3t reče Pravkar:

 

ja kaj pa je v tem odgovoru druzga kot nekaj slik? a si prodajalec in prodajaš al se bahaš? :blink:

delam reklamo za naprej, sej čudno res, a se reč prodaja sm 19?

 

a se ne bo 5let, pa 2let na polno....ne ne, sm 19.....delam sam, da bi imel lager 1k konzol, je komu janso če je sony dal vsem zalogo za 19, kako poslat 1k konzol enak dan?, pa če dela 50 folka?.....sicer pa....

Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

delam reklamo za naprej, sej čudno res, a se reč prodaja sm 19?

 

a se ne bo 5let, pa 2let na polno....ne ne, sm 19.....delam sam, da bi imel lager 1k konzol, je komu janso če je sony dal vsem zalogo za 19, kako poslat 1k konzol enak dan?, pa če dela 50 folka?.....sicer pa....

daj sam povej, a ti imaš 1000 konzol pa enga zaposlenega, al maš 1 konzolo pa 1000 zaposlenih, al je kaj čist tretjega problem?

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 minuto:

Slabo je to, da niso zajebali sam enemu, ampak vsem :) vem kje nikoli več ne naročat :D

prijatu, edini KI sem v SLO vsem, govoril, če ti mal pameti veli, ZALOGA, se je evdna od maja dalje, da bo kak kos, kdor je bil mal razgledan, čist mal...jst itak nism a ne, je tisti moment KI SO BILA ONLINE naročila, ali anorčil pri vseh trgovinah, ali kjer mu je pasalo, in eč je imel mal sreeč, kot jaz, JAZ HN niti 1ga evra nism plačal, pa je naročilo ostalo za 1kos in dobil, enako kto vsi vi, kot jaz, kot ne vem kdo...

 

ampak NE, veš kaj ej najlažje, lajat po netu, kje, je kdo, ima kdo nima, kdo je bedak.....kdor se je mal znajdu ima danes ps5 doma, jaz sem enako kto vsi, sve stranke, lahk rčaun slikam, oz ga bom, da se vidi da sem jo tudi jaz anročil....in ja v info anorčil sme v januraju 500 konzol pri slo uvoznikih, dobil 1kos?, dobil mogoče eno nalepko 5cm dolgo od sonja ps5 mogoče? 

 

in ja še enx povdarim, kdor me je klical dobil na meil, , spraševal, sm mu osebno rekel, anroči če lahk pri 10x trgovinah, ne pri eni...ker kaj bo, ne ve noben, ne ve niti sedaj, ne ve za naprej ali pride večji alger eu 14 dni, ali enako kos po kosu...taku da???

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...