Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 4 urami:

Ma ne to. Čudi me izpostavljanje nextgen konzol v multiplatrofm igrah češ da hitreje loadajo. Mislim sej to je logično a ne? Sej razumem da vam je impressive. Tud meni je blo ko sem 8 let al kolk nazaj nabavil prvič SSD in mi je zagnal cel windows v 15s. Ma to mi zdaj folk hvali tam holy shit veš kok hitro se zažene ps5 in igre. Yes... I know... I've known for years.

Tole hvali random casual folk, ki se ne spozna. Uletavat na Mn3, kjer najbrž večina konzolca poseduje tudi dober PC in je SSD norma, s takim pokroviteljskim tonom je pa, ne samo cringeworthy, ampak downright neumno. Sorry :\

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 6 urami:

Namerno se izogibam takih communitijev ki uporabljajo take besede kot newfag in pač ne bom se spustil na tist nivo in začel tudi sam tako govorit. Zato sem tud napisal da sem se več nahajal na drugih forumih ker pač se folk ne obnaša kot nek twitch chat. Normalno lahko komuniciraš tam ni vse nek meme. Ne razumem kaj ti ni jasno tukaj.

Predvsem je smesno da uletis na forum in pricakujes da se ti bojo vsi priklanjali in ti povedali da si res sef ker ves kaksna je razlika med ps5 ssd in pc ssd, hkrati pa se nisi niti malo potrudil da bi spoznal community kateremu se pridruzujes. 
Tko kot v rl ne mores prit do random skupine prjateljev in jim razlozit da si ti res velik car in oki ne, ker te bojo s huronskim smehom pospremili do steng.

Povezava do prispevka

Tko res, velika vecina ljudi tu je tech enthusiast, imamo doma vsaj 2 ce ne kar 3 konzole, pc (z ssdjem no less!) je afterthought ker skoraj ni userja ki ga ne bi imel, veliko jih ima tudi top spec’d pc, ce ga rabimo al pa ne. Ti pa prides razlozit da ssd ni nic novega hahah, ni to ps5.dober.si forum. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 7 urami:

Fak ti si tak frajer, sem lahko tvoj prijatelj?

Valda folk sam čaka da bo dal 1300 za konzolo ki nima še nobene igre narejene za njo. Komi čakam res. Kot PC igralec nimam pojma kaj je 60fps+. Branje teh izkušenj novih ps userjev je tok hilarious za ljudi ki smo imeli vse to že leta prej. Zanimivo mi je da folk v reviewe daje kako igre hitro loadajo na PS5, čeprav tega nikoli prej niso za PCje ki so imeli SSD.

 

Static confirmed

 

 

Lahko si moj prijatelj ja, tam v profilu me dodaj kot prijateljcka

Povezava do prispevka

Eh, stipe state drive je valda ful interna fora, nihce ni resno pricakoval da bo vedu zanj. Tip je uletu razlagat konzolasem kako zelo je on kul ker je imel ssd ze 8 let in kako naj se izobrazimo. Lol no, cel forum se je kregal o tem ssdju in bral clanke na to temo :D Nismo 24ur.com comment section tle :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 urami:

 

Ne glede na joke post, je tole precejšnja resnica. 1st party games ala Miles, Astro, Demon's Souls, Sackboy, etc imajo praktično nične loading times, medtem ko je pri PS5 multičih treba čakat podobno kakor pri PCjih s SSDji.

 Le zakaj se ni spile že prej tko delal? Mogoče zaradi ps4, xox z 5400 rpm diski?

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 1 uro:

 Le zakaj se ni spile že prej tko delal? Mogoče zaradi ps4, xox z 5400 rpm diski?

Mogoce zato ker ima vecina pcjasev ssdje z zmogljivostjo 500mb/s kar je bistveno premalo za ditchat loading screens. 
Faking master race, skos se jim moraml konzolasi prilagajat. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 5 urami:

 Le zakaj se ni spile že prej tko delal? Mogoče zaradi ps4, xox z 5400 rpm diski?

Zaradi odprte arhitekture PCjev. Igre je treba prilagajati tudi folku, ki nima SSDjev in pol valjda ne grejo delat dveh verzij.

Isto je z multiči za new gen konzole. Vse kar pridobimo je hitrejše nalaganje, ni pa file system optimiziran za gen 4. SSDje. Tisto so samo PS5 ekskluzive (almost (za sovico) 0 loading times).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 4 minutami:

Ni pa StipeDrive neki nevidenega na pecejih.

 

saj je zabavno čitati jokanje pc only lidličev, samo enkrat bo treba stopit na realna tla

 

tega, kar nardi stipe state drive za ps5 ekskluzive, ne nardi noben pc za katerekoli igrice, tudi pc ekskluzive

 

jebiga

  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 35 minutami:

Najvec spilam (sem) na ps4. Čakam 5ko glih zaradi ssd-ja.

Ni pa StipeDrive neki nevidenega na pecejih.

Sej ne pravim, da je nevideno. Pravim, da PS5 z ekskluzivami lahko veliko bolje izkoristi SSD, ker so igre delane izključno zanj. Za razliko od multiplatform iger.

Pa jemljem nazaj remark o salty PCjašu.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Men gre isto na kurac ta vzvisenost nekaterih uporabnikov tuki bodisi zarad tega ker pac ima folk se kej druzga za pocet v tem zivljenju k pa brat tele circlejerk bedarije al pa liftat. Mogoce je user od 2012 pa nima casa in volje da bi bil na tekocem, frajer slinch mu to v treh poastih nakaze da nej lurka moar. Hardcore vam pravim...

Na kurac mi gre tut k je kao neka nedolzna forica da un k nima ps5 je klosar in lidelic. Kok ste res kul ker ste naredil prednarocila in pol k cakal k bedaki ta kos hi-teck masinerije. Mogoce pa ima folk denar pa se ni hotu guzvat za njega al pa ga nima casa igrat? Boli te kurac lork moar lidelic ce pa ne si pa klosar pa liftaj

Res vsaka vam cast me zanima kako bi odreagiral vi ce bi tkole uletel na nek forum pa bi vas ena skupina uporabnikov takoj napadala in ponizevala? Samo lep lp pa odjava zgoraj desno.

 

Lega tega kok se je vzgal zdej boste rekl sej ti noben nc noce. Res ne, mene ni nihce napadal sam vas vzvisen odnos mi gre na kurac, posmeh do drugih igricarskih skupnosti predvsem slovenskih. Na tak nacin boste samo odganjal drug folk in tisto kar ste si zelel, da bi mel odprte registracije je en kurc kej vredno ker napadate n00be in pa drugace mislece. Si ne delam utvar da sm vam zdej ogledalo nastavu al neki ker pac bo slo to mim k lanski sneg sam mogoce ni zmeri problem v drugih...

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 17 minutami:

a se lah zmenmo pa rečemo da imajo praktično skoraj ničelni loading time

 

ker dokler vidm sekundo loadinga je to še vedno loading

 

hvala.

un praktično ni tam za brezveze. pa plz nehaj bit dosadan just for the sake of being dosadan, ker si do potankosti razumel kaj sem želel povedat.

Povezava do prispevka

Aja @vlaho drgac lidlici fora je bolj ironicna ker nihce ne more dobit hardwara (niti miljonar mefisto) ker ga ni v trgovinah, in ker vsi vemo kok gnilo je da se otroci med sabo zajebavajo z izrazom lidlic. 
Mislim, ne vem ce je kdo tke ki misli da je kaj vec za to ker ima ps5 lol. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 5 urami:

 Le zakaj se ni spile že prej tko delal? Mogoče zaradi ps4, xox z 5400 rpm diski?

Tudi malo ampak da ti na kratko razložim isto kot so bolj optimizirane aplikacije za iOS kot za android. Veliko lažje optimiziraš aplikacijo za točno določen OS in hardware kot pa za nešteto različnih. Nekje je odprt sistem in enostavno ne moreš ti naredit igro from ground up za točno določen SSD. Niti nima smisla da bi. Niti zdaj še niso, ignoriraj sony fanboye, lahko pa seveda to pričakujemo v prihodnosti z ekskluzivam.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 minutami:

Aja @vlaho drgac lidlici fora je bolj ironicna ker nihce ne more dobit hardwara (niti miljonar mefisto) ker ga ni v trgovinah, in ker vsi vemo kok gnilo je da se otroci med sabo zajebavajo z izrazom lidlic. 
Mislim, ne vem ce je kdo tke ki misli da je kaj vec za to ker ima ps5 lol. 

ironično gor dol, nabijat na nos eno in isto foro je predvsem če se aktualno izrazim, zelo lideliško

 

pač eni so lidliči v glavi in tuki ne pomaga noben PS5, 6, 7

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...