Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 3 minutami:

To sem jaz 10 let nazaj rekel. Da ne razumem zakaj tekst v igrah ni dostopen za prevajanje.

Previd subtitlesov je uno res najmanj kar obstaja.

Tudi drago ni posebej. Za prevod + implementacijo bi pomoje prišel skozi za 1500 € na povprečno igro. Ni ravno huge big deal no 

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi proti mentaliteti "samo da je, tudi ce je smeti", to nic ne pripomore k sirjenju katerekoli scene pa da se premika, tile so v veliki vecini "v igrah" samo zato ker jim trenutno prinasa denar in se jim sviđa za kakrsnokoli sceno, ko bodo zavohali nov vir lahkega denarja bodo igrice pozabljene, viewerji bodo sli pa za njimi.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

Lej tko bom reku, napiš jim to pod video, verjel al ne take reči se vzameno na znanje. Fora je, da noben nič ne reče in potem Sony misli, da je vse kul... ni pa dovolj ena pripomba in enkrsat, skoz, je treba mal pushat, potem se bo pa kdo zamislil. Je pa res, da na mn3 nas je nekaj dest, ki si miorda delimo mnenje, teh, ki igrajo igre v SLO pa nekaj tisoč...

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 1 minuto:

Jaz sem tudi proti mentaliteti "samo da je, tudi ce je smeti", to nic ne pripomore k sirjenju katerekoli scene pa da se premika, tile so v veliki vecini "v igrah" samo zato ker jim trenutno prinasa denar in se jim sviđa za kakrsnokoli sceno, ko bodo zavohali nov vir lahkega denarja bodo igrice pozabljene.

Sony ne plačuje influencerjem, to vem! Dobiš, igro, kak goodie, mogoče konzolo/kos HW, to je pa to.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 minutami:

Je pa res, da na mn3 nas je nekaj dest, ki si miorda delimo mnenje, teh, ki igrajo igre v SLO pa nekaj tisoč...

In tem ljudem je pač Pero kul, nimaš kej. Saj vem, kako je po osnovnih šolah, kako radi mulci gledajo Perota in so del "troll ganga". Nimaš se kaj proti temu borit, za Zoni je že boljš, da ta folk pusha, ker so najbolj gledani

Povezava do prispevka

Na FB ima PS danes 20k+ sledilcev (23,254 people follow this) to je več kot večina drugih SLO podobnih strani... in ja itak, da se obračajo proti ciljni publiki, jaz sem daleč od tega in večina mn3 publike tudi... mene samo čudi, da ne zmoremo kaj boljšega
@KE RIT
zaravsodelovanjuznaravo sem zdržal par sekund, kar je kaka sekunda več kot dinota... raje čas porabim za igranje, kot gledanje le tega in poslušanje natolcevanja.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 27 minutami:

Brez zafrkancije je men zarafructal dost boljši streamer od teh hiperaktivnežev.

 

Ko sem to prebral me je skoraj fršlogalo in sploh ne upam klikniti posnetka...

 

Verjamem pa tudi, da se verjetno zavedate, da mi starčeki in entuziasti na tem forumu nikakor nismo ciljna skupina. Bi rekel, da so to bolj višji osnovnošolci, srednješolci... s katerimi pa itak ne gledamo na svet z istimi očmi. In tudi jaz, če bi delal take vsebine, se ne bi osredotočil na par starih igričarskih prdcev. Ni "kruha" tu.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 1 uro:

Jaz sem tudi proti mentaliteti "samo da je, tudi ce je smeti", to nic ne pripomore k sirjenju katerekoli scene pa da se premika, tile so v veliki vecini "v igrah" samo zato ker jim trenutno prinasa denar in se jim sviđa za kakrsnokoli sceno, ko bodo zavohali nov vir lahkega denarja bodo igrice pozabljene, viewerji bodo sli pa za njimi.

 

Pač Bessie je nek dobrovoljen modelček, že skoz pusha te neke totalne kretoide, mislim da je clo on tisti, ki je linkal the Zver ipd. Kar se mene tiče lahk itak vse skupi propade, ker pač to da stvari komentirajo ljudje kot je un challe salle papak pa neke onlyfans ženske je res dost slabš kot da ne bi blo nč. V teh časih bi kšn Quattro al pa kdo pač bil hud k svina, pač folk k ma dejansko kej za povedat, ne sam lapat.

Povezava do prispevka

Ne spomnim se da bi me kak spil od Housemarquea razocaral (ajde, mogoce delno Dead Nation). Samo, ko se spomnim stevila ur, ki sem jih zapopal v Super Stardust in Resogun.

 

Tole zaenkrat zgleda obetavno, bo pa zanimivo videti, koliko contenta bo za osemdesetaka. Vsi njihovi spili namrec se zakljucijo precej hitro, nakar forsirajo ponovno obracanje.

 

S tem nic narobe, ampak za 80 evrckov bi pa le hotel malce bolj kompletno izkusnjo.

uredilo bitje Besko
Povezava do prispevka

Returnal bo rouge-like zadeva, tko da komur ta žanr ne diši, naj niti ne pomisli na nabavo.

 

drgač je pa tole z naskokom največji projekt Housemarqua dosedaj in očitno Sony vidi velik potencial, da je šel keširat ta projekt.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Jaz pričakujem 3rd person Nex Machina z roguelike twistom in z malo bolj temačnim vzdušjem, nič več nič manj. Pač to znajo in to bodo delal :D  

 

 

Drgač pa respect Sonyju, da še naprej podpira tako nišen studio... Čeprav imam filing, da se tole ne bo dobro končalo, sploh pa ne ob 80€ price pointu

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

 

 

Navedek

00:00 - PlayStation 5 Overview
01:48 - Testing Methodology: Thermals, Power, Noise
03:40 - Wiring Considerations for Thermocouples & Thermistors
09:00 - Stock PlayStation 5 Thermals & Hot Memory
12:12 - One Panel Removed from PS5
13:22 - Both Panels Removed PS5 Temperatures
13:57 - Comparative Thermals at Equilibrium (Steady State)
15:01 - Thermal Camera Flaws & Shortcomings
17:03 - PS5 Tear-Down & Heatsink Evaluation
26:25 - PlayStation 5 Power Consumption & Power Leakage
27:45 - PlayStation 5 Noise & Acoustics
29:05 - Conclusion: Could Be Better

 

 

Pa še life hack, na notranjo stran nalepiš en listek v poljubni barvi.... :limona:

display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e7893c13&url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fetbick261qa61.jpg

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...