Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

rečt to je izi, realnost je pa neki druzga, sploh glede na to da ima vsaka generacija kako novo foro

 

vsak otrok je neka svoja enigma, druga družba, drugačna zanimanja, drugačen karakter. mojga fotra so skos klical v šolo pa sem pol doma dostkrat fasal, kr dost strogi starši, samo nism se pa zares spremenu dokler se ni družba spremenila in sem šel skozi neki growth v iskanju samga sebe

 

ironično je pa moj brt začel mal pizdarije počet lih v srednji šoli

 

kar hočm rečt, sure, vzgoja dost pomen, samo včasih otrok pač ne more enih stvari dojet dokler ni dost star. Vsi se drugač odzovemo na šibo.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

rečt to je izi, realnost je pa neki druzga, sploh glede na to da ima vsaka generacija kako novo foro

 

vsak otrok je neka svoja enigma, druga družba, drugačna zanimanja, drugačen karakter. mojga fotra so skos klical v šolo pa sem pol doma dostkrat fasal, kr dost strogi starši, samo nism se pa zares spremenu dokler se ni družba spremenila in sem šel skozi neki growth v iskanju samga sebe

 

ironično je pa moj brt začel mal pizdarije počet lih v srednji šoli

 

kar hočm rečt, sure, vzgoja dost pomen, samo včasih otrok pač ne more enih stvari dojet dokler ni dost star. Vsi se drugač odzovemo na šibo.

Dost to, jz  sm mel od 5. razreda naprej nicno zanimanje za solo. Sedet za kompom pa sprogramirat IRC bota? Do petih zjutraj ce hoces. Narest nalogo za matematiko? Raj crknem. In vsak semester je fotr iz sole prinesel seznam nalog ki so mi manjkale in sm jih moral delat med pocitnicami (tepen sicer nisem bil prakticno nikoli, definitivno ne zarad sole) ampak me NIKOLI ni izucilo. 
Sam sm ugotovu da je to zato ker rabim motivacijo da se necesa lotim. Ce me ne zanima ze sam akt ucenja, recimo programiranje, moram pogruntat zakaj zapravljat cas z nekimi neumnostmi in se prepricat da ima smisel vlozit effort v to. 
Tko da jz tut ne bi posploseval kako so kr starsi krivi za vse. 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Otroci so odraz staršev. So pa že starši iste šupčine ,da so ga tako vzgojili. 

Dj dj

K bi kot mulc preprical starse da bi ti kupl ps5

In pol ga ne bi dubu zarad BB ps+ fore

Bi zih kot mulc bil "oh well.." a ob petih zmenjen da carryas Manco v fortnite_u na ps5

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 48 minutami:

Dj dj

K bi kot mulc preprical starse da bi ti kupl ps5

In pol ga ne bi dubu zarad BB ps+ fore

Bi zih kot mulc bil "oh well.." a ob petih zmenjen da carryas Manco v fortnite_u na ps5

Meni osebno se zdi že norost starša, da gre tako zadevo kupovat svojemu otroku. To, da je razvajen je pa itak vzgoja kriva. Bejš no 500 € mu ni dovolj. 

 

Drugače pa ja res, ker jaz kot mulc razen na PS5 nebi nikjer drugje imel možnosti igrati Fortnite ali Minecraft "ob 5ih z Manco". PS4 več kot doseže svoj namen. Plus starš lahko zraven ti še en špil kupi in bi vsak normalen otrok bil tega bolj vesel in še starš prišpara.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Razumem. Samo, če otrok ne razume mu mora starš pač razložiti, da bo razumel. Otroki so dovolj pametni, da bojo dojeli.

 

Če pa starš mu ne razloži in mu gre kupit ali novo konzolo ali nov telefon potem pa valda, da bo razvajen in vedno tako delal.

 

Sicer brezveze preveč filozofirat o tem. Smo tak že preveč offtopic.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz pa čisto razumem otroka. Starši mu obljubijo sweet ps5, itak si hyped kot gey pred gangbangom z waterpolo ekipo, potem uletiš v big bang, čakaš ko prasec 2 uri med starimi plešastimi smrdljivimi tipi, ampak stisneš zobe ob misli, kako boš revnemu Samirju v 5. raredu osnovne šole tauntal s tem, da imaš doma ps5, medtem ko on doma nažiga fake kitajski NES, potem pa ultimativna izdaja in mtka vzame premalo keša in ga ne dobiš.

 

Da sem jaz ta otrok ga scremam ko prasec in s kamnom popraskam fotrovega Mercedeza.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...