Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jp, tud jaz mislim da bo avgust/september bol realen datum. Marca nas je nekdo lepo nahajpal da na igabibi narocis pocakas mesec dva in konzola je tvoja ampak zal se to ni uresnicilo - ne vem kako lahko big bang dobi toliko vec konzol kot ostali trgovci... Dobre veze verjetno

Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 2 urama:

Jp, tud jaz mislim da bo avgust/september bol realen datum. Marca nas je nekdo lepo nahajpal da na igabibi narocis pocakas mesec dva in konzola je tvoja ampak zal se to ni uresnicilo - ne vem kako lahko big bang dobi toliko vec konzol kot ostali trgovci... Dobre veze verjetno

 

Big Bang, Mimovrste (ne vem kako je s Harvey Norman) imajo svoje dobavitelje in niso vezani na naše. To je čist druga linija.

Povezava do prispevka

A kej spremljate to KOJIMA = BLUEBOX norijo ?

 

What’s Going On With BLUE BOX Game Studios and ‘Abandoned’? Is it Really Kojima and Silent Hill?

 

(reddit)Here are all the possible hints that Blue Box Game Studios is related to Kojima and Silent Hill.

 

:avadodo:

 

Za osvežitev spomina.... gre za tale teaser PS5 ekskluzive popolnoma neznanega indie developerja. 

Kao nek random špilček, ki ga bo očitno reklamiral Geoff in ki bo naslednji teden imel na voljo svojo download aplikacijo na PS5 :) 

Ja kar dele igre se bo preneslo in bodo trailerji zares ingame na tvoji konzoli !

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Evo obrnil Last of us in Left Behind. Moj bog sem lesen v pm, ampak je bila super cine izkušnja tolelele. Kot igrica pa dokaj lesena, a glede na to da sem les tudi jazst smo se čisto ok zastopili. Zdaj sem šel na God of War ki je whoa kul in boljša igrica experience. I like. 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 12 minutami:

 

Dvojko si ze prej, al te se caka?

Me še čaka, a glede na to kar so mi o njej pravili, se je ne veselim tako zelo. Čeprav tisti ki jo hejtajo jo hejtajo ker

Ellie takoj umre... to je pa ja predictable. V enki Sarrah, v dvojki pa druga hči.

 

 

Ja marsikdo mi je že omenil da mi zavida to, da se bom na frisno srečal z God of War. Pa sem mislil da pretiravajo, ampak wtf... to je res čisto hudo :-)

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 minutami:

pizda galkič(vidm te v temi), sam povej mi, če je dejansko tip spoilal da grem sam pogledat vse cinematicse pa gg

 

al je le epic troll

 

 

Na srečo ni popolnoma pravilno podučen :D

 

@kak pazi s takimi, dosti folka dejansko še ni špilalo igrice :) dogovor je da se 2 leti po izidu špila na spoila zgodbe, twistov itd oz se spoila samo v spoiler topicku. 

 

Pa čimprej se loti zadeve, ker je res remek AAA delo :)

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...