Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Haha

 

Ah ja, rips carske COD kampanije

 

Enka mi je bila tops, dodatek enke tudi, trojka super, štirka fantastična, potem sem še kšnega mal nažigal, sam to mi je bilo to, kvalitete štirke kar se tiče kampanije ni več nič doseglo

 

Moram pa še WW2 prešpilat, ta me zaradi settinga mika

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:
  Razkrij skrite vsebine

Kva pol, Kratos=Tyr, Loki rodi kačo ko Thor premaga Kratosa, Kratos zgubu desno roko, potovanje skozi čas confirmed?

O God of War in nadaljevanju

 

Spoiler

Če se prav spomnim na koncu tiste poslikave na steni prerokujejo smrt Kratosa. Kar tudi sam vidi vendar to zamolči sinu. Ja tisti ogromni kačon je Kratosov vnuk :D

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 25 minutami:

 

  Skrij vsebine

Če se prav spomnim na koncu tiste poslikave na steni prerokujejo smrt Kratosa. Kar tudi sam vidi vendar to zamolči sinu. Ja tisti ogromni kačon je Kratosov vnuk :D

 

Spoiler

Ja, premagal/ubil, isti kurac. Kao vsi Bogovi grejo v Valhallo ekspresno, Kratosu bodo pa Valkire pomagale, ker je on njim.

 

Povezava do prispevka

@DaCapo ti sinu kupuj robo po scalper ceni. Nam ostalim revežem pa pusti to veselje do življenja, da še obstajajo dobri ljudje, ki te, ko se obrneš ne posilijo v anus. Kasneje na to dajo na hladno in še kasneje prodajo neki podalpskim balkano avstrijcem za pest riža.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...