Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz sem pa ravnokar klical v BB (centrala) in mi je prijazni svetovalec dejal, da ne more čisto nič povedati, ker zaenkrat nimajo prav nobenih podatkov glede novih zalog PS5. V smislu, da ne more niti približnega datuma podat. Svetoval mi je, da naj čekiram njihovo spletno stran. Je pa nekako pod črto neuradno potrdil, da do decembra bo pa zagotovo nekaj zaloge. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Folk ce bi se mal znajdl bi ze zdavni dobil PS5. Na Igabiba so imel celo jesen in se celo pomladi do konca maja prednarocila, sicer si mogel cakat na njega mesec-dva, v naprej placat, ampak so se drzal obljube.

 

Poleg tega Mimovrste isto - naročil avgusta 2020, dobil na release date novembra. 

 

Pa tudi v Bigbangu z malo srece ni bilo problem dobiti konzole.

 

Lahko pa samo to recem, da se PS5ke trenutno se definitivno po mojem mnenju ne splaca imeti in resnicno ne razumem tega bolanega hypa glede PS5k, tako da jaz osebno imam raje PS4 Pro pa zraven se Xbox Series S, ki je odlicna budget zadeva za casual gamerje pa se velik vec dobrih exluziv bo prislo v tem letu na Xbox (Forza,MS Flight Simulator) na PS pa itak šele v prihodnjem letu prihajajo tiste taprave eksluzive - God Of War, Gran Turismo...tako da da po mojem mnenju tisti ki nimate PS5ke res nicesar ne zamujate. 

uredilo bitje Shemso666
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Navedek

Folk ce bi se mal znajdl bi ze zdavni dobil PS5. Na Igabiba so imel celo jesen in se celo pomladi do konca maja prednarocila, sicer si mogel cakat na njega mesec-dva, v naprej placat, ampak so se drzal obljube.

 

A zato folk iz marcevskih se vedno caka ? :D

 

Mene bl ne bi mogu bolit tbh, poletje je, enkrat do mraza da ga dostavijo pa smo kul, itak nimam 1ga spila da bi me neki hypal da bi mogu met.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 9 minutami:

A zato folk iz marcevskih se vedno caka ? :D

 

Mene bl ne bi mogu bolit tbh, poletje je, enkrat do mraza da ga dostavijo pa smo kul, itak nimam 1ga spila da bi me neki hypal da bi mogu met.

Jaz sem ga narocil marca, dobil pa junija, ne vem pa kako je pri ostalih. Je pa res da sem jim tezil vsaka dva tedna kdaj bo, mogoce je to kaj pomagalo 😃

 

Drugace pa tocno to je moj point, ce ga nimas trenutno PS5ke, cisto nic ne zamujas ker itak ni pametnih next gen iger za PS5 se zunaj. Ce ga ne kupis do konca leta 2022 nisi nic zamudil

 

 

uredilo bitje Shemso666
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Avgusta pa tudi ni blo še nikjer prednaročil :)

 

Jaz sem pri Mimovrste naročil prvi dan, ko so odprli (17.9. se mi zdi) in dobil sredi februarja letos.

No potem pa septembra, takoj ko se je dalo sem narocil in dobil 19.11.

 

 

Screenshot_20210705_221919.jpg

uredilo bitje Shemso666
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

koliko pa si jih ti že naročil?

 

also, dober screenshot, vsi datumi jasno razločno odločeni in zaključeni

Screenshot_20210705_222843.thumb.jpg.b76ec9b5101459ba71f78fdfb626584b.jpg

 

Zadovoljen? Narocil sem ga zase ter za kolega, potem sem pa svojega prodal, ker bolj potrebujem denar kot pa drag Netflix predvajalnik. 😃

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 59 minutami:

Ce se ne splaca met ps5, pol se tut ne splaca met ps4pro

 

Ce se pa splaca met ps4pro, pol se pa se 3x bolj splaca met ps5, ker ps4 igre boljs delujejo + ps5 igre

Kako zgreseno logiko mas pa ti človek? PS4 Pro rabljenga, dobr ohranjenga lahk dobis za 200-220€ kar je cca 40% cene PS5ke. Oz 1/3 cene ce ga kupujes od tretjih oseb. In preden krivite ljudi, ki jih prodajajo na Bolhi se malo vprašajte kdo je kriv za nastalo situacijo? Seveda je narobe to kar t.i. "scalperji" delajo, ki kupujejo na desetine konzol in prekupcujejo z njimi, ampak velik del krivde je tudi na ljudeh - hype beastih, ki so dovolj neumni placevat preko prodajne cene. 

Povezava do prispevka

Lej zarad mene mi lahko en šenka PS4 pro pa ga fuknem skoz okn ker je PS5 pač v vsemu boljši. To ni zdej ista scena kot skor prvi dve leti PS4 ko do Bloodborne praktično ni blo nič za igrat. Z PS5 si instantno lahko igral cel kup iger bolje kot na PS4. In v prve pol leta je bilo tudi kar nekaj PS5 iger za preigrat od tega 1 super duper reamake DeS in GOTY kandidat Returnal. 

Povezava do prispevka

Men kolega že mesece ponuja da mi naroči PS5ko z njegovimi boti pa honestly kaj naj delam z njo. Netflix tut 4ka dobro lavfa, gamam pa razen občasnega Beat Saberja na oculusu skoraj nič. Se bo obrnilo in bom takrat kupu, ampak trenutno pa mi je čist odveč. Raje počakam na slim.

 

Aja, to pišem bolj za to da ja, kdor res hoče PS5 lahko dobi PS5, je pa malo več efforta kot samo it v lokalen big bang.

 

TrippinBalls reče pred 1 minuto:

Tako je fantje, razlog da nimate PS5 je, da niste zadosti aktivni iskalci. :D

Vsakemu PS4ko pa naj se dokaže!

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

 

Arey reče pred 14 minutami:

Men kolega že mesece ponuja da mi naroči PS5ko z njegovimi boti pa honestly kaj naj delam z njo. Netflix tut 4ka dobro lavfa, gamam pa razen občasnega Beat Saberja na oculusu skoraj nič. Se bo obrnilo in bom takrat kupu, ampak trenutno pa mi je čist odveč. Raje počakam na slim.

 

Aja, to pišem bolj za to da ja, kdor res hoče PS5 lahko dobi PS5, je pa malo več efforta kot samo it v lokalen big bang.

 

Vsakemu PS4ko pa naj se dokaže!

Tocno to jaz pravim, sam sem si svojega kupil ze novembra, ga preigral pa potem prodal, poleg tega sem pa do PS5ke pomagal prit se trem kolegom. Dva sta ga dobila preko Igabibe, en pa v Bigbangu, tak da ja fantje, malo vec iznajdljivosti bo potrebne ce vam ga se zdaj od novembra ni uspelo dobiti 😂

 

Drugace pa se povsem strinjam glede diska - 825 GB je ABSOLUTNO premalo. Jaz sem svoj disk zafilal ze v enem mescu...itak Warzone pol diska zasede, potem se pa kak NBA, Fifa, pa je ze poln. Zgleda da bo potreba pocakat na PS5 Pro z 2 tb ssdjem al pa si vgradit dodaten disk ko bo to Sony koncno omogocil. 

Povezava do prispevka
Shemso666 reče Pravkar:

Kako zgreseno logiko mas pa ti človek? PS4 Pro rabljenga, dobr ohranjenga lahk dobis za 200-220€ kar je cca 40% cene PS5ke. Oz 1/3 cene ce ga kupujes od tretjih oseb. In preden krivite ljudi, ki jih prodajajo na Bolhi se malo vprašajte kdo je kriv za nastalo situacijo? Seveda je narobe to kar t.i. "scalperji" delajo, ki kupujejo na desetine konzol in prekupcujejo z njimi, ampak velik del krivde je tudi na ljudeh - hype beastih, ki so dovolj neumni placevat preko prodajne cene. 

 

 

Ps5 sem dobil day 2, ps4pro sem šenkal prijatelju stomicu, ker je imel oldschool ps4 slim. 

 

Oba sva dobila graficni updejt, tko da win win za oba

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...